Обижулька• 02 февраля 2024

Ботинки дд степ чем заменить?

Присматриваю обувь деми на весну ребенку 32 р. Раньше покупала Дд степ туфли кожу, дороговато стало. Чем их заменить, марки, спасибо
Разгуляшка• 02 февраля 2024
Турецького виробництва, можна знайти по знижці.
автор Обижулька • 02 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
А какие марки, где смотрите?
Разгуляшка• 02 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
А какие марки, где смотрите?
На Перлинці, Черевичок або олх. Titubi, minimen
Рекламама• 02 февраля 2024
Яка ціна зараз на DDStep. Я просто не орієнтуюсь які це ціни, тому важко щось рекомендувати
автор Обижулька • 02 февраля 2024
Ответ дляРекламама
1800 вижу туфли типа кросси
Рекламама• 02 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
1800 вижу туфли типа кросси
Вам хлопчику та абовʼязково шкіряні? В мене донька носить 33 розмір. Я їй якісне взуття купую на літо та на зиму, бо вони тривалий час в експлуатації. А демі взуття беру простіше - Зара, Мнго, Cool Club, можу по знижках на амазонці якісь кросівки-хайтопи придбати типу Скечерз.
У вас в місті є магазини ССС? Там доволі багато дитячого взуття, декілька разів чула, що купують там дітям і на сезон вистачає. Ціни там десь до 1500 грн, а по знижках взагалі до 1000. Я там донці тільки 1 раз купляла босоніжки як другу пару - наче норм
автор Обижулька • 02 февраля 2024
Девочка, спасибо за ответ
автор Обижулька • 02 февраля 2024
Показала ей кроссы некст за 800, прикольные, не понравились.
Рекламама• 02 февраля 2024
Ще можна подивитись Некст. Я перші 2 класи школи там купляла донці шкіряні лакові туфлі зі шкільного розділу. Вона їх з осені носила просто в школу і потім зиму в якості змінки. Вони настільки добре виглядали, що я їх потім продавала. І це в мене дуже активна дитина
Рекламама• 02 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
Покажіть все що є, нехай обирає. Моїй 9 років, вже роки 2-3 без неї нічого не замовляю, бо вже є певні вподобання
Луковая• 02 февраля 2024
Інтертоп, на такий розмір бувають знижки