Обижулька• 02 февраля 2024
Ботинки дд степ чем заменить?
Присматриваю обувь деми на весну ребенку 32 р. Раньше покупала Дд степ туфли кожу, дороговато стало. Чем их заменить, марки, спасибо
Обижулька
• 02 февраля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Турецького виробництва, можна знайти по знижці.
А какие марки, где смотрите?
Разгуляшка• 02 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
А какие марки, где смотрите?
На Перлинці, Черевичок або олх. Titubi, minimen
Рекламама• 02 февраля 2024
Яка ціна зараз на DDStep. Я просто не орієнтуюсь які це ціни, тому важко щось рекомендувати
Обижулька
• 02 февраля 2024
Ответ дляРекламама
1800 вижу туфли типа кросси
Рекламама• 02 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
1800 вижу туфли типа кросси
Вам хлопчику та абовʼязково шкіряні? В мене донька носить 33 розмір. Я їй якісне взуття купую на літо та на зиму, бо вони тривалий час в експлуатації. А демі взуття беру простіше - Зара, Мнго, Cool Club, можу по знижках на амазонці якісь кросівки-хайтопи придбати типу Скечерз.
У вас в місті є магазини ССС? Там доволі багато дитячого взуття, декілька разів чула, що купують там дітям і на сезон вистачає. Ціни там десь до 1500 грн, а по знижках взагалі до 1000. Я там донці тільки 1 раз купляла босоніжки як другу пару - наче норм
Рекламама• 02 февраля 2024
Ще можна подивитись Некст. Я перші 2 класи школи там купляла донці шкіряні лакові туфлі зі шкільного розділу. Вона їх з осені носила просто в школу і потім зиму в якості змінки. Вони настільки добре виглядали, що я їх потім продавала. І це в мене дуже активна дитина
Рекламама• 02 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
Показала ей кроссы некст за 800, прикольные, не понравились.
Покажіть все що є, нехай обирає. Моїй 9 років, вже роки 2-3 без неї нічого не замовляю, бо вже є певні вподобання