Винник• 03 февраля 2024
Білизна anabel arto
Підкажіть, будь ласка, хочу замовити комплект білизни Anabel arto. Сумніваюся у розмірі бюстіка. Чи не маломірить ця ТМ.
Дякую всім за поради.
Моторошні троянди• 03 февраля 2024
З мого досвіду - приміряти треба. Я переміряла половину магазина, поки підібрала.
Кудряшка Сью• 03 февраля 2024
Це від моделі бюста залежить, а не від фірми. Знайома працює в магазині білизни, то зразу каже, оця модель точно не підійде, а ця найкраще сяде.
ЛюблюДевчонок• 03 февраля 2024
Не маломірять, якщо знаєте свою модель - можете замовляти онлайн
Але я хочу сказати, що якщо без акції - вони не варті такої ціни. Я купувала за повну ціну, то розчарувалася
Метелик• 03 февраля 2024
Я смотрела их в магазине
Так даже на манекене какая-то кривая строчка
Мне кажется, там только цена от хорошей марки, а качество очень невысокое
Винник
• 03 февраля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
А примірка можлива? Вони мені як жорсткі бувають
Ні, нема оф лайн магазину.
Затишне кубло• 03 февраля 2024
Їхня білизна чудово носиться) Але онлайн купувати не радила б. Останні мої два комплекти бюстиків один D а інший Е, хоча у мене С)
Винник
• 03 февраля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
По акції. За 2000 з бюстіком не хочеться пролетіти. По акції можна спробувати.
Дякую
Винник
• 03 февраля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
У мене 70Е -75д.
Думала 75 Д спробувати
Бла бла бла• 03 февраля 2024
Ответ дляВинник
У мене 70Е -75д.
Думала 75 Д спробувати
І у мене такий розмір, яку модель дивитесь?
Пекельнi Борошна• 03 февраля 2024
Мені не підходить ця марка, а ви дивитися самі. Онлайн купляти можна лише якщо знаєш лекала тм або сідає гарно будь що
Винник
• 03 февраля 2024
успокойте_Меня• 03 февраля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Аналогічно.
Труси по 750 грн прожили ледь півроку.
Бюсти трохи довше, але теж таке...
Мені жасмін якісніше і значно дешевше.
Труси по 750 грн прожили ледь півроку.
Бюсти трохи довше, але теж таке...
Мені жасмін якісніше і значно дешевше.
ЛюблюДевчонок• 03 февраля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Аналогічно.
Труси по 750 грн прожили ледь півроку.
Бюсти трохи довше, але теж таке...
Мені жасмін якісніше і значно дешевше.
Труси по 750 грн прожили ледь півроку.
Бюсти трохи довше, але теж таке...
Мені жасмін якісніше і значно дешевше.
У мене вся фурнітура облізла після того, як пару разів прала в машинці. Але я в магазині питала чи можна в машинці прати. Й прала на 30, на ручному пранні.
Ще й купила 2 комплекти, майже 6 тисяч віддала
Спробую Жасмін, дякую!
успокойте_Меня• 03 февраля 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Спробую Жасмін, дякую!
Я теж так псіханула, 5 з копійками витратила
Краще б взуття якесь купила нормальне.
Ще мені іноді подобаються бюсти Вайкікі без кісточок, дуже зручні. Роки 3 тому купила 2 шт - майже як нові, як не дивно.
Мишка-шалунишка• 03 февраля 2024
Ответ дляВинник
Ні, нема оф лайн магазину.
Поняла, а назад відіслати можна буде?