Кумася• 03 февраля 2024

Як змиритися з тим що старію?

Вже 26 в цьому році. А там 30 не за горами. Особисте життя не склалося. Ловлю себе на тому, що починаю заздрити молодим жінкам, які вони привабливі, з гарною фігурою
Elena755• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Еналапрільчик 5г зранку мек і погнала)
После 70и не все так будет просто.

МЧСница• 03 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Мне вчера было 45
Как смириться ?
мені 52, коли питають вік, в мене застряють слова у горлі
Дадосвидания• 03 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Мне вчера было 45
Как смириться ?
Печально...
Elena755• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Не здається) чи ви думали що то бетмен?)
Мне вообще не видно. Может быть и летучая мышь)
МЧСница• 03 февраля 2024
Ответ дляПушка заряджена
После 40 попустит. Меня как тридцать исполнилось тоже накрывало. Потом норм
мене у 45 накрило, до того рахувала, що я молода
asjaua• 03 февраля 2024
Ответ дляElena755
После 70и не все так будет просто.
Після 70 можна і кон´як зранку)
Фіфачка• 03 февраля 2024
Мені 37, наче ще все ок. Не переймаюсь

Сметчица• 03 февраля 2024
Ответ дляПффф 100%
Моїй масажистці 28. Тиск 150... ото фігня
Та й що в мене з 19 під 190 валив постійно, зараз 39 постійно пью трепліксам і норм. Нехай іде до лікаря і виправляє це зараз.
Пушап Мі мі• 03 февраля 2024
Автор, жесть почнеться в 35+
Коли ти заходиш на сайт пошуку роботи.....
А і + здоров´я, якого вже майже нема.
Elena755• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Після 70 можна і кон´як зранку)
Там такая уже хроника, что одно повышаешь, другое падает. Я про здоровье, если что)
Plushaa• 03 февраля 2024
От того что мы не смиримся - ничего не поменяется😝
Раньше замечала, что я моложе основной массы людей на улицах, потом что я как большинство, сейчас 40 на носу, и, пожалуй, уже большинство моложе.
Раньше по телеку показывали все на ЦА старше, всякие пугачевы, я думала, боже какой нафталин, потом условный ургант, т е мейнстрим были мы, тридцатилетние, а сейчас вот много такого, что я уже думаю, господи прости, срамота😂
Да, не хочется, ну а шо поделать
Юпитерная• 03 февраля 2024
Попустить , в 26 все саме цікаве тільки починається 😊але час починає все бистріше протікати , тому краще займіться своїм життям а не витрачайте його на погані думки та меланхолію . А чоловіка можна і після 30, 35 зустріти , це яка в людини доля , тому не грузіть себе думками поганими 😉
МЧСница• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Еналапрільчик 5г зранку мек і погнала)
угу, як моя бабуся каптопресик, а потім серце та нирки зношені ’а що ж ви хотіли’, ну нафіг, омега та флебодія курсами, судини треба чистими тримати, тоді тиск буде нормальний
МЧСница• 03 февраля 2024
Ответ дляElena755
Все время как вижу ваш аватар, то кажется, что это эксгибиционист) Дядька с распахнутым плащом))
мені теж
ДаЗдраПерма• 03 февраля 2024
Ответ дляКумася
Я так себе відчуваю (
ну так займіться своєю зовнішністю.
Навіщо вам змирятись?
26 років - це молодість. А фігура - діло наживне. Менше соплі жуйте, більше дійте і не доведеться змирятись.
МЧСница• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Після 70 можна і кон´як зранку)
до речі, бабусі після отих каптопресів лікар в підсумку так і виписав зранку десертну ложку коньяку, але їй вже було за 85
Plushaa• 03 февраля 2024
Я еще часто учусь - там есть дети после школы, и я, тетя, здрасьте, им прямо не удобно меня на ты называть, какой кринж
Куплю орехи• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Еналапрільчик 5г зранку мек і погнала)
Я з 22 години до 4 що тільки не пила, каптопріл три рази, настойку глоду три рази і два рази краплі фанідіпін зараз ще й бісопролол
asjaua• 03 февраля 2024
Ответ дляElena755
При низькому тиску треба червоне вино, при високому- кон´як. А коли воду пити я не в курсі бо ще не хворіла таким)

Куплю орехи• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Після 70 можна і кон´як зранку)
Навіть треба!
Ксерокопия ночи• 03 февраля 2024
Ответ дляРассказница
Мне 35, страдаю🤣
Блин, мне три месяца назад 50 было. Прочитала пост автора и думаю, че ж это я до сих пор платки и одежду на смерть не закупила 🤣. В понедельник займусь
Куплю орехи• 03 февраля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Автор, жесть почнеться в 35+
А і + здоров´я, якого вже майже нема.
Я теж в 35 не знайшла роботу, після декретів, знайшла аж в 43.
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2024
Я у 27 познайомилася з майбутнім чоловіком)
Plushaa• 03 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я теж👌🏼
Kusalochka• 03 февраля 2024
Как связаны красота, возраст и хорошая фигура?
Пффф 100%• 03 февраля 2024
Ответ дляСметчица
То вона і п´є
Сірничок• 03 февраля 2024
Ответ дляНа границе
У нас на работе девушка, которой 29 все рассказывает какая она молодая, а все кругом старые.
Второй 39. На днях распиналась, что ей алкоголь не продают, считают ребёнком. А вот там же явный птоз. Противно слушать.
А тут старая в 26. Дурдом.
покажите как выглядит птоз на лице
Пушка заряджена• 03 февраля 2024
У нас почему то принято стыдить за старость. Как будто бы это что то такое, чего можно избежать, главное хорошенько захотеть.
Підмітайло• 03 февраля 2024
В 18 ещё хуже, старость и все пропало
Это возрастные кризисы. Они по разному выражены у каждого, от почти не заметного до разгона трагедии.
Объективно у вас отличный продуктивный и перспективный возраст. Субъективно в любом возрасте можно на себе поставить крест, либо жить на полную и быть счастливым каждой клеточкой. Все зависит от наполнения. Які очі, такий і світ
Бурундучиха• 03 февраля 2024
Що вам заважає у ваші 26 мати гарну фігуру? Для вас ще років 15-20 це не має бути проблемою.