ВсеПроВсехЗнаю• 03 февраля 2024
Де в Києві чи Ірпіні видалити судинну сітку на обличчі якісно?
Хто де видаляв і задоволені? Як взагалі після процедури вигляд, довго заживає?
В мене не багато, на щоках почалося
БолеИменее• 03 февраля 2024
Є в Києві гарна лікар, яка відкрила свою клініку - Venoclinic, Гріншпун Ліна Павлівна. Спробуйте зателефонувати туди, щоб дізнатися чи роблять вони саме на обличчі.
Мені пропонували колись давно на шиї в косметології Горавських, але я не згодилася. Надто чутлива шкіра і у лікаря не було досвіду саме з шиєю.
Скажений гудзик• 03 февраля 2024
Ірпінь - називний і кличний відмінок, всі інші - з буквою Е: ІрпЕня, ІрпЕню, ІрпЕнем, в ІрпЕні - колись в ФБ підказали, ділюсь тепер.
По суті питання - мабуть в Києві треба шукати
ВсеПроВсехЗнаю
• 03 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Дякую