ВЫВсеВрете• 03 февраля 2024

Пудровое напыление бровей и перманент бровей это одно и то же?

Підмітайло• 03 февраля 2024
Одно и тоже, лёгкое мелкопигментирование

Упругая попка• 03 февраля 2024
а зробіть одне і інше щоб навєрніка...
asjaua• 03 февраля 2024
Перманент це назва процедури. Пудрове повністю затушовує брову, а мікроблейдінг кожна волосинка окремо малюється і виглядає природньо
Isa Dora• 03 февраля 2024
Перманент это общее название.
Пудра - это техника перманента.
Кондуктор трамвая• 03 февраля 2024
Одно и тоже это, просто пудровым неглубоко и точечками малюсенькими делают рисунок , я делала именно пудровое очень довольна .
Isa Dora• 03 февраля 2024
Это как памперсы и подгузники))))
Люблю пиво• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Хіба малюється? Я про мікроблейдінг.
Там же мікронадріз, який заповнюється фарбою. Тому, і виглядає природно, як волосинка.
Але говорять, що залишаються шрами. Особливо, якщо після другого, третього повторення.
А виглядає дійсно дуже красиво.
Лише оці відгуки про шрами і зупиняють зробити. Хоча, насправді не знаю чи правда це.
asjaua• 03 февраля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Хіба малюється? Я про мікроблейдінг.
А виглядає дійсно дуже красиво.
Так, надрізається. З приводу шрамів- залежить від того чи схильна шкіра до колоїдних рубців. В мене не було і дуже задоволена була мікроблейдінгом (2 рази). Але потім зажопіла грошей і зробила пудрове і мені воно вже не так подобається.
Ширли-Мырли• 03 февраля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Хіба малюється? Я про мікроблейдінг.
А виглядає дійсно дуже красиво.
А які шрами ? В мене пудрові брови вже 2 роки, немає ніяких шрамів

Люблю пиво• 03 февраля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Я про мікроблейдінг. Не про пудрові.
Липка-прилипка• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Назва процедури - татуаж) а татуаж вже який? Перманентний. Пудрове напилення і мікроблейдінг насамперед розрізняються глибиною посадки пігмента. Мікроблейдінг набагато більш травмуючий і більш довготривалий.
asjaua• 03 февраля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Точно. Перманентний татуаж. Але мікро виглядає класно, тільки коштує дорожче пудри
автор ВЫВсеВрете • 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Скільки коштує мікро?
asjaua• 03 февраля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Скільки коштує мікро?
Кілька років тому 2 т.грн.платила коли пудрові 600 були
Люблю пиво• 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Ще і від якості виконання, мабуть. Людський фактор же ніхто не відміняв. У одного майстра буде краще, в іншого гірше.