RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ дляВасильевнаЯ
Женщины слабые, толку от них на войне никакого, а учитывая мой букет болезней меня не возьмут туда и добровольцем
Без зброї толку однаково, що від мужика, що від вас. І візьмуть вас прекрасно. 1кв метр посадки чудово впораєтеся із розмінуванням, і болячки не зашкодять.
Ответ дляbaluevadara
Ну ок, давайте усю економічно активну населення відправимо на фронт. Лишаться вєчні дікретчиці, пенсіонери і бюджетники.
Ну, ок. Мобілізуємо директора, 20 чоловік без роботи.
Усі воювати і не мають
Я не понимаю логики .
Больше миллиона силовиков сидят в тылу и проф военные , они получают зарплаты из бюджета , то есть зависят от тех людей , что платят налоги , при этом сидят в тылу и хватают , чтоб кинуть на фронт тех , кто платит им зарплату .
Другие на фронте уже 2 года сидят без ротаций , хотя эти протиральщики штанов , давно могли их сменить .
Больший трэш сложно и представить .
Ответ дляbaluevadara
Усі воювати і не мають
Я не кажу, що всі повинні воювати. Я Вам відповіла на Ваше питання. А що у ТЦК аналізують який вклад в економіку робить той, чи інший чоловік? Чи дивляться на чиїсь професійні властивості?
Ответ дляbaluevadara
Усі воювати і не мають
Вот! Точно! Я вот наблюдаю за тем что происходит и понимаю что страна Украина им не нужна вообще. Украина за которую в начале полномасштабной были очереди военкомат
Viktoria_St• 03 февраля 2024
Ответ дляZwezdatat
Так ухилянт, перед законом всі повинні бути рівними, і якщо він не інвалід чи інша категорія , яка не підлягає мобілізації , то ухилянт.
Какой нах ухылянт? Он присягу давал? Он обычный мирный, не важно тракторист или айтишник
Ответ дляМарися_
Страна без людей , это территория .
Если на фронте всех перебьют и покалечат, то это уже не страна , а руина будет .
Судя по тому , что происходит, цель как раз в уничтожении населения и освобождении территории .
Ответ дляMangoskin
Страна без людей , это территория .
И я об этом, хотя не хотелось в это верить(
Ответ дляwind-d470
Таки собираются всех перебить?Нет, конечно.
а почему сразу нас.русни больше в 3 раза.но все не пойдут в чужую страну в окопы .им погибнуть за посадку не в радость.лучше свою семью защищать.свой дом..они против мобилизации.а зеками войны не выигрывают.вы думаете путька насильно всех русских погонит на фарш и калецтво?это ж им в каждую семью по гробу.простая математика войны.русня ж не китай .люди жить хотят
Ответ дляlilu1990
Я вчора почитала про пренткович і що їй можна, що її чоловіку треба був відпочинок на мальдівах з дітьми, і мене порвало на фоні того що деякі дітей уже два роки не бачать зовсім
А потім ще натрапила на соліста піанобой який сказав що мобілізувати артистів ні в якому разі не можна, бо вони обличчя країни.
пля, у мене була істерика
У державі за покоління нічого так і не змінилося.Всюди : Хто зі звʼязками і грошима,можна усе порішати,і туж саму бронь від мобілізації.
Валерия2121• 03 февраля 2024
Ответ дляBell-k@
І так. Про це не прийнято говорити, але серед знайомих є кадрові військові, які живуть у Київській області. Сидять у частині і не переживають. А в колеги син , який пороху не нюхав без ніякого навчання під Бахмутом опинився.
А в іншої похресника з родовою травмою прямо в магазині упіймали і не дали навіть матері подзвонити. У хлопця інвалідність, отримав перші поранення через 2 тижні.
правда...
Slobozhanochka• 03 февраля 2024
Ответ дляIsidda
Може досить? Фігачили всю ніч про прикордонним селам із РЗСО. Що там із людьми? І складу в параші особового вистачає, і техніки.
Вкусныйпончик• 03 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Я вже бачу на що перетворюється то та війна і що з того буде. В принципі, нічого іншого і не варто було очікувати.
Хто читав Чорну раду, той розуміє. Тільки надіюсь, що дадуть виїхати і адьйос. Не хочу мати з цим нічого спільного більше.
О дяк що нагадали, якраз хотіла щось перечитати. На минулих вих був микола джеря., сьогодні чорна рада.
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ дляZwezdatat
Ви хоч погугліть значення слова ’ухилянт’
Ответ для Juliana R
Підтримую забрати на війну тільки військових і тих хто має відношення до поліції,служб безпеки,інших готувати не місяць,а мінімум рік,бо якісь лохотрон виходить,електрика та двірника забрали,а служба безпеки ,поліція, військові сидять ровно на дупі ще й отримують до сотні тисяч
Я про це по усім соцмережам пишу. Це абсурд. Проста людина має захищати сотні тисяч військових кпдровикіа, резервістів, пенсіонерів. Які ще й отримують зарплати і пенсії. А військові пенсіонери з 45 років? Ото перетрудились у мирний час.
Всех на фронт, кто спрятался - отжать все, что у него есть и в тюрьму. А жить потом в Украине кто будет? Инвалиды, пенсионеры, припакованные и многодетные? А зевлада будет и дальше западной помощью продолжать себе карманы набивать. Нет уж, пусть сначала своих детей в окопы отправят из благополучных Европ и Америк. В каждое боевое подразделение с десяток отпрысков депутатов и министров, для поднятия боевого духа отправить к ним наших зірок и 95 квартал, тогда больше шансов на перемогу.
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Ухылянты это как раз полиция , тцк и проф военные , что лазят по улицам и хватают гражданских льдей , чтоб кинуть на фронт вместо себя .
Десять років війни, а дехто ще не спромігся елементарних понять опанувати