Will_Be...• 03 февраля 2024
Ответ дляLaluna1993
Удалено администрацией...
Гордимся тем, что наши мужья оказались мужчинами не только слова, но и дела. А по факту, наши уже задолбались, а тыловики зап*зделись, потому, пора менять их местами.
Ответ длячаревна
Я за ротацию. Не могут одни и те же тянуть годами войну на себе.
И я , в стране больше миллиона силовиков , сидят протирают штаны , половина из них это больше 500 тыс, намного больше чем нужно для ротации и это обученные люди, умеющие обращаться с оружием.
Поэтому да,я за ротацию и против насильной мобилизации, по желанию да .
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ дляhrushyk
А чоловік ,якщо не на передовій то тоді виключно на дивані ? Інших варіантів не дано ?
Цікаво який процес відбору буде , мужики є, але як ресурс використовуватися буде? Кого зловлять? Той хто не заплатить?
Ksenia2291• 03 февраля 2024
Ответ дляLaluna1993
Понятно, пушечное мясо.
Вам не стыдно такое писать, зная, что здесь сидят жёны и матери военных, которые на фронте?
Ответ дляolka802
Не розумію для чого вони їх ловлять.Колегу на роботі мобілізували 25 грудня,і минулого тижня вже поховали.Місяць пройшов,такого випадку ще серед наших знайомих не було,є ранені,є вже без ноги,є вже безвісті пропавший.
Ніхто у тому числі Залужний не каже що людей йому потрібно професійних і навчених,ніхто їх нічому не навчає…просто треба 500 тис.Вони просто це роблять,переводять наших чоловіків…себе тримаючи в запасі,і очікуючи як далі будуть розвиватися події.
А что может сделать на войне человек , который ее боится и первый раз оружие держит в руках, но его как собаку отловили и кинули на фронт . Только погибнуть .
Поэтому считаю преступлением эту всю насильную мобилизацию , тцк это неополицаи.
Will_Be...• 03 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Я неоднократно показывала, что жены силовиков думают об этом. Они против мобилизации своих мужчин, и искрене уверенны, что наши мужчины стоят меньшего, чем их. Потому, если моего мужа с 0 заменят на мужа этой бабени,которая искренне уверенна, что её полицейский государству нужнее, чем мой строитель- я буду только ’за’.
Ответ дляKsenia2291
Удалено администрацией...
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ длячаревна
Та і зараз є кому міняти. Одні сидять у частині з початку війни, А інші на передовій.
От зараз влада висуває термін 36 міс. Хіба можна порівнювати тих хто в ппо, в частині на Закарпатті чи штурмовика?
Ясно, що піхотинець не виживе 36 міс в окопі, А той хто на Закарпатті може сидіти і далі на хлібному місці за 50 тис
Ksenia2291• 03 февраля 2024
Ответ дляLaluna1993
Удалено администрацией...
Это вообще отдельная тема. Хуже походу уже не будет
Ответ дляKsenia2291
Люди не виноваты, они заложники системы.
А наше правительство- да.
Ответ дляWill_Be...
Конечно , чем военные с фронта хуже тех же полицейских или тцк ?
Легко могут их поменять .
Там все здоровые и умеют обращаться с оружием . И существуют они только за счёт платильщиков налогов .
Легко могут их поменять .
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Під юбкою ще
(шуткую, прото деякі не бачили хороших чоловіків і не вірять в їх існування)
Ну, А якщо цей мужик, який ніби під юбкою, директор невеликого підприємства, у якого працює 10-20 чол, платить податки, дає робочі місця - це ухилянт чи ні?
Або крутий айтішнік який гарно донатить і платить гарні податки? Або якийсь класний фахівець у галузі, який витратив роки на навчання і кошти - то це ухилянт?
Чи тільки мєнти і тцк у нас незамєнімі з унікальним досвідом?
І так. Про це не прийнято говорити, але серед знайомих є кадрові військові, які живуть у Київській області. Сидять у частині і не переживають. А в колеги син , який пороху не нюхав без ніякого навчання під Бахмутом опинився.
А в іншої похресника з родовою травмою прямо в магазині упіймали і не дали навіть матері подзвонити. У хлопця інвалідність, отримав перші поранення через 2 тижні.
Ответ дляDumky
І ніяк не росія? Адмін! Зверніть увагу
В блок .
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Підтримую лише мобілізацію усіх, хто за неї агітує, бажано примусову, щоб усе так, як їм подобається.
Вякаєш на форумі - встановили місцезнаходження - і уперед за орденами. В ідеалі - разом із синами, що під юбкою і чоловіком ’із бронею’.
За таку мобілізацію я обома руками.
Ответ дляolka802
ще раз. думати за те,щоб був резерв професійно навчених - то потрібно видавати закони..,а хто ж на це піде?
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ дляKsenia2291
А що стидного в правді?
Вкусныйпончик• 03 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Я нікого не вважаю ухилянтом і вважаю, що життя трактоииста василя таке ж ціне як і його директора. Вважаю, що нас обманом втягли в цю війну і якби ми з самого початку знали, шо це надовго, то все б давно скінчилося і не починаючись. Але якщо вже так склалося, то так вважаю, що половину силовіків можна відправить воювать, на їх місце набрать нових.
Ksenia2291• 03 февраля 2024
Ответ дляRaminaSonne
За таку мобілізацію я обома руками.
Например, всяких Безуглых в первую очередь
Ответ дляRaminaSonne
За таку мобілізацію я обома руками.
А еще лучше создать петицию , чтоб те кто за продолжение войны ее подписали , там как раз сразу все данные есть и на фронт .
А то желают только чужими руками воевать .
Карпатський грибар• 03 февраля 2024
Полной мобилизации не было даже в 1941-45. Соотношение тыл - фронт 4:1. Иначе невозможно снабжать, кормить, одевать и т.д.
Мародеров - всех переловить и 100% в штрафбат.
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Підтримую забрати на війну тільки військових і тих хто має відношення до поліції,служб безпеки,інших готувати не місяць,а мінімум рік,бо якісь лохотрон виходить,електрика та двірника забрали,а служба безпеки ,поліція, військові сидять ровно на дупі ще й отримують до сотні тисяч
Ви шо? У них незамєнімий досвід
Ответ дляrybka21
У Верховній Раді порахували, що мобілізація 500 тисяч людей обійдеться у 720 млрд грн.
«720 млрд грн додаткової потреби на рік — колосальна сума. Це близько 22,5% усіх наших видатків у 2024 році, і 41% видатків на оборону. А на оборону можна використовувати лише внутрішні ресурси. Кошти міжнародних партнерів на потреби армії витрачати не можна», - каже голова комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа.
Зато воровать можно...
Ответ дляBell-k@
Тепер абсолютно ні.
Коли війна стала бізнесом для багатьох. В мене складається враження, що вона не закінчиться, поки не перестануть заробляти на ній хоч якісь гроші.
Щодня новини про пропажу мільйонів і мільярдів, нові премії дружинам воєнкомів , премії головам громад і депутатам. А пораненим немає за що операції робити, вони після війни нікому не потрібні.
Нам на роботі зняли всі доплати і лишилися смішні гроші, а голова департаменту виписала премію 80 тисяч.
Я працюю на 3 роботах, плачу податки і додачу. Але відчуття, що дурепа набита мене не покидає.
І я розумію тих чоловіків,які тепер рятуються, але допомагають.
Бо двоє втекло зі знайомих і швидко забули.
При тому, що обидва мають військові спеціальності
На будь-якій війні з заробляються гроші. І не тільки нашою владою