Laluna1993• 03 февраля 2024

Вы поддерживаете тезис о мобилизации всех мужчин, кроме инвалидов?

Ksenia2291• 03 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
А еще лучше создать петицию , чтоб те кто за продолжение войны ее подписали , там как раз сразу все данные есть и на фронт .
А то желают только чужими руками воевать .
И тем, кто ждёт освобождение Крыма, чтобы наконец-то поехать на море, оружие в руки и вперёд освобождать
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Вони потрібні в тилу, для зазисту влади. Саме тому солдатам в тилу не платять 30 премії, а поліції і сбу залишили..
У мене бивша колега. Мобілізувалася в військову частину 20 тис ставка + 30 премія.
Сусід мама артилерист - 50 тис зп теж
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ дляDumky
І ніяк не росія? Адмін! Зверніть увагу
Удалено администрацией...
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ дляolka802
Не розумію для чого вони їх ловлять.Колегу на роботі мобілізували 25 грудня,і минулого тижня вже поховали.Місяць пройшов,такого випадку ще серед наших знайомих не було,є ранені,є вже без ноги,є вже безвісті пропавший.
Ніхто у тому числі Залужний не каже що людей йому потрібно професійних і навчених,ніхто їх нічому не навчає…просто треба 500 тис.Вони просто це роблять,переводять наших чоловіків…себе тримаючи в запасі,і очікуючи як далі будуть розвиватися події.
Роблять ідола з Залужного. Який говорит, що люди то ресурс і треба посилювати відповідальність солдатів. І всі мовчать, що треба наказувати командирів у яких бездумно люди гинуть
lilu1990• 03 февраля 2024
В теперішніх умовах, коли стільки людей наживається безнаказанно на війні... Я взагалі ні в чому не бачу смислу.

Захищати ворюг і награблене ними? У мене повне розчарування нашими людьми і народом в цілому
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ дляKsenia2291
Вам не стыдно такое писать, зная, что здесь сидят жёны и матери военных, которые на фронте?
Це сувора правда, ніхто не цінує содат
Еленнн• 03 февраля 2024
Ответ дляolka802
Вони цього ніколи не зроблять…Вони знизять вік до 20років,жінок будуть агітувати.
уже агітують. тема поряд.
Valeriya_fw• 03 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
А на Жукова гонят, который тоже по сути так и говорил… чем же мы отличаемся от советов?? Ну разве что можем переписываться и то вопрос
lilu1990• 03 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Мене теж оце ідеалізування Залужного дивує. Дай йому волю: він 18 літніх почне мобілізувать. Йому резерв потрібен, він сам сказав. Люди якісь трохи без мозгів
rybka21• 03 февраля 2024
Ответ длячаревна
Вы создали тему, вам отвечают. При чем здесь орут, вроде пишут спокойно.
Тема лбами столкнуть?
Ви ж бачите, що автор відверта кацапія.
Mila228• 03 февраля 2024
Не знаю на скільки це правда, але
Veronika83• 03 февраля 2024
Ответ дляRaminaSonne
Удалено администрацией...
Да-да, сразу эта заезженная фраза: «вы ничего не перепутали?» Мы не перепутали, помним что рашка начала войну, но кто наживается на этой войне?
чаревна• 03 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Ви ж бачите, що автор відверта кацапія.
Я вышла из темы, мне она не приятна. Обесценивание и оскарбления наших военных, я здесь наблюдать не хочу. Надеюсь админы отреагируют
Valeriya_fw• 03 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

Такие же чувства, какая то полная безнадега, какое будущее у нас и у наших детей… сидим тут под ракетами в прифронтовых городах и что дальше….
Mangoskin• 03 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Тоже этого не понимаю , при этом он и не заикается о мобилизации силовиков и тцк.
Они там все одинаковые !
Ksenia2291• 03 февраля 2024
Ответ длячаревна
+аналогично
Mangoskin• 03 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

Ага , у нас уже в разы хуже чем в раше, за что люди воюют ?
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Ви ж бачите, що автор відверта кацапія.
У вас тут усі кацапи
Zwezdatat• 03 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Ну, А якщо цей мужик, який ніби під юбкою, директор невеликого підприємства, у якого працює 10-20 чол, платить податки, дає робочі місця - це ухилянт чи ні?
Або крутий айтішнік який гарно донатить і платить гарні податки? Або якийсь класний фахівець у галузі, який витратив роки на навчання і кошти - то це ухилянт?
Чи тільки мєнти і тцк у нас незамєнімі з унікальним досвідом?
Так ухилянт, перед законом всі повинні бути рівними, і якщо він не інвалід чи інша категорія , яка не підлягає мобілізації , то ухилянт.
Slobozhanochka• 03 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Конечно , чем военные с фронта хуже тех же полицейских или тцк ?
Легко могут их поменять .
Там все здоровые и умеют обращаться с оружием . И существуют они только за счёт платильщиков налогов .
Мені теж незрозуміло, з якої причини немає навіть якоїсь частини поліції? Для захисту влади бережуть? Кадрових військових тьма в тилу.
Mangoskin• 03 февраля 2024
Ответ дляZwezdatat
95 кварталу это скажите и всяким монатикам лохматикам , равные , ага
Mangoskin• 03 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Конечно , чтоб защищали их если бунт вдруг .
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ дляZwezdatat
Ну ок, давайте усю економічно активну населення відправимо на фронт. Лишаться вєчні дікретчиці, пенсіонери і бюджетники.
Ну, ок. Мобілізуємо директора, 20 чоловік без роботи.
Усі воювати і не мають
ВасильевнаЯ• 03 февраля 2024
Да, двумя руками. И то инвалидов пусть проверит независимая комиссия и определит реальных инвалидов. И возраст пусть пересмотрят на 5 лет уменьшат, от 20 до 55. В 56 уже не то здоровье чтобы воевать, а в 24 года ничем не отличается от 25 летнего
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
А СБУ на пенсії?
baluevadara• 03 февраля 2024
Ответ дляВасильевнаЯ
Ну і жінок нехай беруть. Ви можете вже бігти і записуватися. Жінки теж непогано служать. Тільки не кажіть що у вас дєткі. У моєї бабці батьки пішли на фронт як лікарі. Бабку в інтернат. Після війни забрали.
RaminaSonne• 03 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Звісно.
Бояться, що люди-таки повстануть, і винесуть їх на вилах уперед ногами.
olka802• 03 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Вони свої,які можуть захистити владу…від народу…І щоб ми тут не обдумували,ми нічого не змінимо,і так зараз усі хто все життя жив за рахунок держави,(це великий перелік,не тільки поліція і військові,усі держслужбовці) вони так і залишаться недоторканими.
ВасильевнаЯ• 03 февраля 2024
Ответ дляbaluevadara
Женщины слабые, толку от них на войне никакого, а учитывая мой букет болезней меня не возьмут туда и добровольцем
lilu1990• 03 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Я вчора почитала про пренткович і що їй можна, що її чоловіку треба був відпочинок на мальдівах з дітьми, і мене порвало на фоні того що деякі дітей уже два роки не бачать зовсім

А потім ще натрапила на соліста піанобой який сказав що мобілізувати артистів ні в якому разі не можна, бо вони обличчя країни.

пля, у мене була істерика