Незламна Україна• 03 февраля 2024

Хочу другу дитину, але...

Боюся чи що. Ну по-перше вік, 37, по-друге чоловік в ЗСУ, дома буває рідко, по-третє сприйняття оточуючих, можливо навіть і осуд, що війна, вік не молодий, що вже є дитина. Я заплуталась( Чоловік хоче, навіть, загорівся цією ідеєю, а я у сумнівах. Знаю, що таке питання потрібно вирішувати самостійно, але можливо будуть якісь історії з життя. Дякую.
Попа как у Кардашьян• 03 февраля 2024
Вирішувати лише вам. Я б нізащо за таких розкладів

АяВсёЗнаю• 03 февраля 2024
Я така ж, хочу, і вік ось на носі 37, у мене перша дитина з аутизмом, а я всеодно хочу ще одну😔, якщо я хочу то це буде.
Ну що ви, мамо!• 03 февраля 2024
Вік у вас ще молодий , а от з чоловіком в армії я б не планувала однозначно
Salsa-24da• 03 февраля 2024
Ні в якому разі!

На порадниці вас зʼїдять за таке.
Як ви тоді з таким клеймом житимете
Ряженка• 03 февраля 2024
Історія з життя: я в 36 народила першу, подруга в 37. Її кума в 37 другу
Моя співробітниця в 49 другу. Від старшого сина є вже онука. Її кума в 40 третю
Київ
Оце так цабе• 03 февраля 2024
Особенно сприймання оточуючих. Это действительно так важно для вас?
Распутница• 03 февраля 2024
Странно думать, что вас осуждать будут из-за возраста🤷‍♀️ сейчас многие рожают в 30-40.
По остальным пунктам решайте сами. Вы же понимаете какое время, если уверены, что в случае чего вытянете 2-х детей сами, то не вижу никаких препятствий.
Мавка• 03 февраля 2024
Люди, не пишіть ви це дурне «я заплуталась». Це наче розписатись у власній недолугості. Ви дитину не хочете, заспокойтесь вже.
Мальчун-задирун• 03 февраля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я сейчас тоже не хочу, но было примерно так: сначала надо на работу устроиться , машину купить, устроилась, через время поняла что там не заплатят декрет, надо денег собрать, на работе не заладилось уволилась, потом война началась, снова нет ни денег ни работы, ещё и отношения с мужем испортились да так, что я готова бежать от него...какой уж там ребенок(((

Наверно рожала бы теперь не только при наличии денег машины и хороших отношениях с мужем а и при наличии своего жилья...а я живу у мужа и он порой плохо себя ведёт из за депрессии в связи с войной(((

Голодаю• 03 февраля 2024
Нет. Зачем. Возраст война, муж не дома ненене
Хочу на Балі• 03 февраля 2024
Історія? Щаслива, що маю лише 1 дитину дорослу. Раптом що-забрала і поїхала. Сплю.відпочиваю.думаю про майбутнє дитини. І щаслива, що нема соплів.криків.садків.прививок і всієї лабуди. Зараз набрала ванну води і буду ніжитися в піні. Сплю.Смачно їм. Нікуди не біжу, не летю і т.д.39 р. І категорично б не народжувала. Однозначно не в цій країні.
Летюча помилка• 03 февраля 2024
Сейчас вам 37 и вы только задумались. А если не получится с первого раза + беременность 9 месяцев. Почти в 50 вы поедете ребёнка в первый класс....
ЗдесяЯ• 03 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Друга може бути також з аутизмом
Даю справку• 03 февраля 2024
Авторе, мені подобаються чоловіки наші....мій теж в ЗСУ. Тут не знаєш, що завтра буде...ну як планує він ту дитину. Ну да...віримо в найкраще, але я була влітку на похороні побратима чоловікового...і ще згодом декілька друзів втратив, то ховали їх...це жах....просто молилась..щоб живий, руки, ноги голова цілі. А у вас такі плани
Покорительная• 03 февраля 2024
Дайте своей письке отдохнуть. Поживите для себя
АяВсёЗнаю• 03 февраля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Друга може бути також з аутизмом
Так, знаю, але якщо не спробую то і не взнаю, і буду жаліти.
Ставте хоч роги під моїм коментарем, мені всеодно.
Винник• 03 февраля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
и что? у меня несколько знакомых в таком возрасте с детьми, все ок.
АяВсёЗнаю• 03 февраля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Друга може бути також з аутизмом
А може і не бути.
іронічна антитеза• 03 февраля 2024
Автор, у Вашому випадку я б народжувала.
Чоловік хоче, а це для нього стимул вижити. Буде те, що тягне додому до сім´ї, гріє душу.

Крошка Енот• 03 февраля 2024
народжувати треба стільки дітей, скільки жінка взмозі самостійно утримувати. і справа навіть не в поточній війні. про це завжди треба думати. щоб потім не створювати теми «не можу піти від чоловіка, бо двоє-троє дітей, за що їх утримувати».

а вік то фігня. якщо є сили то можна народжувати. а на осуд інших має бути завжди пофігу
Відморожена• 03 февраля 2024
Про мнение окружающих думала бы в последнюю очередь.
Работаю с документами. Через меня проходит много людей. Так женщин, родивших в таком возрасте и позже, очень много.
іронічна антитеза• 03 февраля 2024
А якого віку старша дитина?
Позитивна• 03 февраля 2024
При абсолютно таких же данных как у Вас меня останавливает только война.
Наверняка• 03 февраля 2024
Я родила второго в 36, сейчас мне 40 и счастье от рождения ребёнка только больше с каждым годом 😍
ПлакалаВАвто• 03 февраля 2024
А у Вас есть возможность детей обеспечивать и себя? Не рассчитывая на мужа? Работа за которую не копейки платят или бизнес свой прибыльный? Если нет, то какие дети? До старости будете пахать, чтобы их на ноги поставить, а потом счастливо умереть?
Хочу на Балі• 03 февраля 2024
Ответ дляВинник
Нічого хорошого. І не ок. Бабка. Дитині 17 р.а в неї мама 60. Ну куди? Бред!
Летюча помилка• 03 февраля 2024
Ответ дляВинник
Маму бабушка родила в 40 и маме всю жизнь хотелось иметь молодую маму
автор Незламна Україна • 03 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
А якого віку старша дитина?
9 років
Я б такое не носила, но продаю• 03 февраля 2024
Я хочу второго ребенка, муж тоже. Готова , потому что знаю, что в случае чего смогу их сама поставить на ноги. Найду работу, если моей не будет вдруг, любой работы не боюсь . На мнение людей плевать я хотела, им со мной не жить и жизнь мою лучше ихнее мнение не сделает
Ответ дляКрошка Енот

Є спільна з чоловіком квартира, моя зп 15 чистими