Не гавкаю- но охраняю• 03 февраля 2024

Украли у мами пенсію.

Мама 7 років колись батрачила в Італії.
Років 5-6 назад я її витягла звідти, вона почала хворіти , на звʼязок не виходити.
Звісно зі мною мої дві сестри після цього не спілкуються, але то вже інша історія..
Три роки назад я почала займатися маминою пенсією. По віку вони їй мали вже до того її виплачувати. Тобто загалом майже 6 років.
За вій кошти маму відправила до Італії, але там у неї так легко не вийшло, вона написала доручення на одну жінку,але так нічого і не вийшло у тої жінки.
Три роки назад я знайшла у Львові фірму, яка цим займається, гроші наперед не беруть, тому не було чим ризикувати.
І ось, чудо і радість 1 лютого самі проходить пенсія за три роки приблизно ( ми порахували) , а до того виявляється її також виплачували, але не зрозуміло кому (((

Тепер потрібен адвокат, який буде коштувати більше ніж ті кошти(((
Просто шкода(((
автор Не гавкаю- но охраняю • 03 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
Ще не приходив запит, мама з початком війни туди знов виїзджала і ще майже рік пропрацювала, зараз вже вдома. Казали, що буде потрібно. Ось сьогодні відправила на агенцію довідки з податкової і пенсійного, щоб і надалі отримувати чотирнадцяту пенсію, то може в цьому році і не буде потрібно підтвердження життя, бо в довідках стоять дати.
Дякую велике
Гарантую неперелевки• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну звісно ні. Вона там довго працювала
Долго это 7 лет 🤣
Там стаж минимум 35 должен быть для минималки даже , если его нет , то соц пенсия
Ответ дляГарантую неперелевки
Долго это 7 лет 🤣
7 років назад вона вже мала отримувати там пенсію!!!!!
Матраскин Брат• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Процедура біда така. Ми зупинити попереднє нарахування ( бо нас ІПС повідомив що пенсія вже йде) і почали на новий рахунок перераховувати, але так як були довго ще документи в оформленні то це все затягнулося
Что такое ІПС?
Ну и выходит, что ваша знакомая женщина по доверенности таки пенсию оформила, но на другой счёт? Что ей было разрешено делать по доверенности?
Я така бойова• 03 февраля 2024
А она гражданство имеет?
За 7 лет смогла пенсию заработать?
Гарантую неперелевки• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Яких 7?????? Вона там більше 25 років була
А это кто писал ?
«Мама 7 років колись батрачила в Італіі».
25 лет это тоже только соц пенсия , она сейчас 670 евро .
Уравнобешенная• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
І така маленька пенсія? Моя мама отримує 280, 14 раз на рік.
Фуліганка• 03 февраля 2024
Ответ для40каградусная
Таких людей, як ваша мама, багато)
Больше всего я любила рассказы про ’одну’. Попросишь что то маму, объяснишь, как надо. Все поняла, мама говорит.
Потом делает ровно наоборот. И ее объяснения ’я хотела сначала сделать, но одна мне сказала - делай так’
При этом мама поднимала указательный палец вверх так, словно эта ’одна’ какой то знаменитый решало всех проблем.
Но я даже никогда не могла добиться, кто эта одна? Кто этот человек.
Мама, кто это, одна? Кто?
Тишина. И такой взгляд растерянный. Кто это загадочная ’одна’ советчица мамы, неизвестно
Ответ дляМатраскин Брат
Что такое ІПС?
Думаю що ні, бо доручення було на дозвіл оформлення а не отримання. І мені ця львівська фірма так і сказала, що з тим дорученням жінка не могла отримувати.
всегдаДаДа• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ні, нічого не віддала, тільки скрін з компʼютера з тієї італійської програми і там написаний розмір щомісячний і з якого числа нараховується і все
Так пусть отдаст фирма решение по делу вашей мамы. Они же точно его имеют на руках. И пусть отдадут документы, которые они посылали в пфу итальянский, какой они указывали расчетный счёт для получения пенсии ?
Не могли они указать свою карту для выплат, а маме переводить какую-то часть пенсии ?

А скрин - это видимо они зашли в личный кабинет в пенсионном фонде, где видно какие выплаты идут. А могли и подделать эти все скрины в Фотошопе.

Короче выбирайте с них оригинал решения по делу мамы.
Ответ дляЯ така бойова
А она гражданство имеет?
За 7 лет смогла пенсию заработать?
Ні. Не мала . Працювала офіційно
Гарантую неперелевки• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Нарахували 140 , отримує 129
129 евро пенсия ?
Что за бред , социальная пенсия ( это меньше минималки ) там 670 евро
всегдаДаДа• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну звісно ні. Вона там довго працювала
А сколько ей платят сейчас пенсии?
Сколько лет работала ?
Матраскин Брат• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Чужой номер счёта женщина пошла подсунуть при оформлении?
Гарантую неперелевки• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
То 6 было , уже 7
Дальше 17 будет 🤣
Ответ дляУравнобешенная
Я нажаль нічого не підкажу(
Можливо у неї зарплата була маленька. Ось що вона отримала за три роки приблизно ми порахували
всегдаДаДа• 03 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
А что в Италии пенсионеры получают 13 и 14 пенсии ? 😳😳
То есть платят минимальную пенсию два раза в год 😳?
Ответ дляГарантую неперелевки
129 евро пенсия ?
Ви бачу дуже розумна.
всегдаДаДа• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Нарахували 140 , отримує 129
Это 129 евро всего ? Почему так мало ? За 25 лет отчислений в ПФ Италии должны начислить были хоть минималку.

А 13 и 14 пенсия сколько ? Приходит она вам ?
ЯниЯ• 03 февраля 2024
Капец, почему люди не могут четко выражать свои мысли абышо
Фуліганка• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви бачу дуже розумна.
Я помню ваши темы. И тогда было не понятно, зачем вы забирали маму из Италии, хотя вас никто не просил.
Матраскин Брат• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви бачу дуже розумна.
Удалено администрацией...
всегдаДаДа• 03 февраля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Автор не кипятитесь.
Людям смешно, что заграницей платят пенсию проработавшим. Не могут поверить.
Уравнобешенная• 03 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Я й сама не дуже розуміюсь. В них є 13 пенсій, кожен місяць і в кінці року +1, але якщо оформлювати пенсію пізніше дозволеного віку (от не памятаю на скільки пізніше, може на рік, чи два), то тоді виплачують ще й чотирнадцяту.
Матраскин Брат• 03 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Автор не кипятитесь.
Но дурят же, сволочи. Согласны?
Ответ длявсегдаДаДа

Я поки не знаю за 13-14. Тільки ось перший раз прийшло
всегдаДаДа• 03 февраля 2024
Ответ дляУравнобешенная
А ваша сколько проработала ?
Ответ длявсегдаДаДа
Автор не кипятитесь.
Дякую.
Ответ длявсегдаДаДа
А ваша сколько проработала ?
Моя мама багато років працювала, але ж спочатку неофіційно. Тому важко сказати за скільки років і яку саме зарплату вона отримала пенсію
Уравнобешенная• 03 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
А ваша сколько проработала ?
Майже 20 років.