Твоя подружайка• 03 февраля 2024
0,5 пива в неділю для жінки це багато? Чи алкоголізм, якщо хочеться?
Завжди мало• 03 февраля 2024
Ответ дляротцвеники
У нас є сусідка по дому отам жесть алкоголізм.
Я сама була свідком - чікушка водки без закуски за 10 хвилин і людина шатаючись іде додому.
Така гарна..була дівчина.
А зараз дно
Така гарна..була дівчина.
А зараз дно
Молодая? У меня знакомая такая же. Сама из очень обеспеченной семьи. Потом связалась с каким-то придурком уголовником, и такой же стала
Завжди мало• 03 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
У мене, мабуть, теж проблема. Але ця проблема допомогла мені не зайти в паніку на початку війни і допомагає мені жити зараз без заспокійливих і антидепресантів, тому хз. Багато років вже так, років 20 точно. З перервою на вагітність і 3 роки ГВ. Нічого особливо не змінюється, стан здоров´я теж, ттт, норм.
П´ю сухе вино, переважно червоне. Влітку, буває, пиво. 2 бокали щовечора. Десь виходить 600 мл. Сп´яніння як такого не відчуваю, легкість і розслаблення - так. На роботу встаю о 5 годині ранку спокійно, самопочуття точно таке ж, як і якщо не п´ю, на робочі функції не впливає. Вживаю тільки ввечері ближче до сну, тоді краще засинаю.
Але теж останнім часом переживаю на рахунок алкоголізму(
Я тоже так давно пью. Причем, раньше намного больше пили по молодости, каждый день и литрами. Сейчас, ттт, выпью два бокала пива, и больше не хочется
Куплю орехи• 03 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ой, в молодості
страшно згадати.
Я зараз стільки фізично не вип´ю))
ротцвеники• 03 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
До 40 лет , не знаю ее семью. Там контингент соответсвующий (
ротцвеники• 03 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
А я от пива располнела що капець. На 10 кг.
Меня раздувает от него , отечность.
Фиктивная• 03 февраля 2024
Ответ дляротцвеники
Яке вино п´єте?
Ви п’єте самі чи з кимось ?
А на роботу як ідете , голова не болить?
Ви п’єте самі чи з кимось ?
Сама, працюю віддалено. Сімʼї не маю й мене це дуже пригнічує. Розумію пити не вихід, але не можу зупинитися(
Фиктивная• 03 февраля 2024
Ответ дляротцвеники
Така гарна..була дівчина.
А зараз дно
Така гарна..була дівчина.
А зараз дно
Вона ж також з часом дійшла до такого стану, не відразу стала алкоголіком, починала думаю так як і я… Вона незаміжня? Чи була? Діти? Боюсь що мене також така доля очікує
ротцвеники• 03 февраля 2024
Ответ дляФиктивная
Можливо це для вас релакс такий , але кожен день пити не діло - спробуйте пити меншу кількість і зменшити дні
ротцвеники• 03 февраля 2024
Ответ дляФиктивная
Дуже гарна.. була.. бо зараз жах . І подруги в неї такі самі , пропиті обличчя ..
Заміжня , є дитина в неї .
Фиктивная• 03 февраля 2024
Ответ дляротцвеники
Заміжня , є дитина в неї .
Жесть( чоловік також пиячить? Бідна дитина
Фиктивная• 03 февраля 2024
Ответ дляротцвеники
Намагалася, не виходить менше пити. Релакс - можна книгу почитати чи зайнятися чимось, а я просто не вдоволена життям й сама себе вбиваю. Сенсу життя не бачу
Вредняжка• 03 февраля 2024
Ответ дляЗвоночек
может избыток мужских гормонов?
Как вам такая гениальная мысль в голову пришла ?
🤦🏻
Кашпо• 18 февраля 2024
А если грам по 150 ,но каждый день? Я уже хрон или ещё есть шанс стать на путь трезвого образа жизни? )) шутки шутками,но я точно скоро сопьюсь с тем АТБ и его скидками.Алкоголь практически не употребляю. Очень редко и в очень мизерных дозах (бокал сухого вина или пол стопки крепких напитков за все время застолья. 6-7 раз в год) А на пиво подсела страшно. Больше не могу пить- хмелею,як свынка. Но пол стакана пива холодненького-не могу устоять.
Olushenichenka• 10 марта 2024
Немає відповіді нормально чи ні. Це все залежить від певних параметрів. Вік, вага тощо. Ну аогольтесь 0,5 л на 130 кг ваги і такаж пляшка на двчинку 50 кг матиму різний вплив. Не в останню чергу впливає чутливість до алкоголю, так розвивається толенрантність до алкоголю. Почитайте ось коротенько про жіночий алкоголізм. В них багато чог можна дізнатись. . Питання в тому як ви почуваєтесь між цими прийомами. Якщо ви живете від одного разі до іншого то це гайки.