кнопкодав• 03 февраля 2024

Підкажіть будь ласка, що це за вірус?

Розумію, що так діагнози не ставлять, через інет, але може в когось були схожі симптоми. Першим захворів чоловік. Спочатку підкашлював, а вночі температура до 39.4 і дуже сильний головний біль. День лежав, апетиту ніякого, навіть тошнота трохи. Потім син захворів, теж висока температура, ломка і сильно голова болить. Сьогодні вночі почало мене сильно морозити. Температура 38,7 і дуже дуже болить голова.Знеболюючі парацетамол, нурофен, трохи допомагають але головний біль все одно тупий лишається. Слабкість, аж викручує. Теж трохи тошнить. Чоловіку уже сьогодні краще, немає температури, але слабкість і пронос, вибачаюсь за подробиці. Вдома ще є маленька дитина, тому переживаю.
Виправлялочка• 03 февраля 2024
Може грип, а може і тисячі інших вірусів
Вообще не факт• 03 февраля 2024
Грипп сейчас ходит. Мой муж тоже с 39 сегодня
Мудробаба• 03 февраля 2024
В мене так було при Ковіді в грудні.
У сина те ж саме було по симптомах, але не Ковід
Директриссимо• 03 февраля 2024
Грипп жёсткий ходит.Мы с августа 3 раза вирусняками болели,я так не хочу снова цепануть.В декабре перенесла на ногах и дал на глаза.
Мания-Величия• 03 февраля 2024
диагноз Грипп или Ковид ставятся только по результатам тестов. Сейчас у вас просто ОРВИ, просто какой-то из тьісяч вирусов.
Підмітайло• 03 февраля 2024
Як тільки у вас лупить температура і ще немає інших симптомів треба робити тест на грип, особливо в епідемію.
Запам´ятайте, ліки від грипу є. Треба приймати озальтамівір в перші 48 год, з ним реально легше
Баба Йога• 03 февраля 2024
Грипп, ковид
Только переболела. Тоже 2 дня темпа, ломка, голова раскалывалась. После 3го пошло на поправку
автор кнопкодав • 03 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
Мені не можна, бо була онкологія.
автор кнопкодав • 03 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Грипп, ковид
Дякую! Чоловіку бачу теж уже легше. Як раз третій день. У мене ще пульс високий. У Вас теж так було?
Баба Йога• 03 февраля 2024
Ответ длякнопкодав
Не знаю, не меряла. Кашель еще сухой сильный, при этом горло не болело
Божий одуванчик• 03 февраля 2024
Ответ дляМудробаба
В мене так було при Ковіді в грудні.
Ковид. То так вас диагностировали. Если у кого-то из коллектива и симптомы и тест положительный, то у остальных такая же симптоматика и без теста - тот же диагноз
Чебураха з перцем• 03 февраля 2024
Обычный .. вирус .. здесь подорожником и компотом лечат , я Амизоном , неделя и ок , правда кашель еще есть .
Директриссимо• 03 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
Вчера писали,что не такая простая штука этот тамифлю.
Підмітайло• 03 февраля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Це все недоведені чутки. Про ібупрофен знаєте які побочки? А про ношпу? Про будт яке обезболююче можна десяток страшилок розказать. А про наркоз?
Карочє, жить страшно.
Але від грипу і вмирають, єслі шо.
Після 1 світової війни в Берліні померло від гриру більше ніж за війну і тд
Директриссимо• 03 февраля 2024
Ответ дляПідмітайло
Карочє, жить страшно.
Але від грипу і вмирають, єслі шо.
Ну вы ж должны понимать,что препараты для иммунитета не так просты,как ибупрофен.Кстати,польский ибупрофен топчик.Зелёненький.
Виправлялочка• 03 февраля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Будь які ліки є непростою штукою
мимАпроходила• 03 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
Ковид и грипп тоже ОРВИ
Та не реву я• 03 февраля 2024
зайдите плиз в мою тему, я не знаю какой тест сдавать https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3480657
Підмітайло• 03 февраля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Ібупрофен він ібупрофен і польський і наш і будь який. Якщо збивати температу ним раз за разом чи обезболюватись, то і язву можна відкрити
Леннон_Жив!• 03 февраля 2024
автор, скорее всего у вас грипп. Клиника похожа, ну и эпидемия сейчас как бы. Врач
Зліпок ступні• 03 февраля 2024
Скоріш за все грип А. Теж перехворіли місяць тому. Симптоми були такі ж
автор кнопкодав • 03 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Спасибо! Поняла.