Реверанс• 03 февраля 2024
Генерал Залужний та Українське військо - це найцінніше, що є в нас, українців
Результат:
вже голосів:
46 (38.66%)
Зеленський розколює націю
44 (36.97%)
Ваш варіант
29 (24.37%)
Зеленський вносить смуту
Ответ дляKorsika999
Для меня они оба одинаковые (((((
Справді?
Нагадаю тоді , рік тому, Валерій Залужний отримав 1 мільйон доларів США у спадок від американця українського походження Григорія Степанця, про що повідомила родина Степанця. Степанець заповів свої гроші видатним українцям та таким інституціям, як Український Католицький Університет та Армія Оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).
Всі гроші, що отримав у спадок Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, він передав на потреби ЗС України. Про це стало відомо зі статті у виданні The New York Times. Гроші надійшли на спецрахунок НБУ у січні 2023.
На тлі цієї інформації, навіть боюся уявити обсяг грошей, які на ЗСУ передав президент України Володимир Зеленський
А місце Генерала вже в історії. Але його історія ще не дописана! І він її допише сам.
Дамасская Роза• 03 февраля 2024
Игра в доброго и злого полицейского - обкатанный древний сценарий. Скармливают (...) аудитории силос. Суть одна, при любом ’исходе’ все будет по заранее намеченному сценарию, увы.
Чашечка кофе• 03 февраля 2024
Варто пам´ятати, що вони є членами однієї команди. Ось і все.
І кумирізація когось ніколи нічим хорошим не закінчувалася
Ответ дляДамасская Роза
Звільнення Залужного приведе 100% до погіршення ситуації в Україні.Те що зараз не захвачений Київ заслуга саме Залужного і що ми збереглись як українська нація від геноциду.Якщо набрати в Googl ,,проблеми залужного почались ще в квітні 2022´´ і пройтись статтями інтернет видань,то виявиться що це правда.Що саме після вдалої оборони Києва Єрмак став настроювати Зеленського проти генерала.Чи не тому що він зірвав захоплення України ордою?Якщо призначать Буданова то у нього нема необхідних знань для керування військом на найвищому рівні.І це означає що керівництво ЗСУ повністю перебере на себе Офіс Президента,що призведе виликих втрат,демотиватиції війська і в кращому випадку до замороження конфлікту з визнанням втрачених територій, а в гіршому-повної окупації України.
Чашечка кофе• 03 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Ви вважаєте, що в армії лише один професіонал серед сотні тисяч людей?
Ответ дляura1981
А чого всюди тільки Зеленський винен?
Де віріант з Залужним?
І якщо ви не знали то під час літнього конр наступу жертви були майже 1:1, тобто порахуйте скільки народу положили і скільки відвоювали...от тому і зараз так за мобілізацію взялися....бо воювати нікому...
Де віріант з Залужним?
Удалено администрацией...
Korsika999• 03 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Справді?
У вас заказ на его пиар? Ваши слова ничего не изменят. Те кто на фронте уже давно поняли кто он такой. Как его зовут между собой большинство бойцов, здесь писать не буду. И как он докторскую написал, на крови наших парней.
Ответ дляKorsika999
Такій особі піар ні до чого.
Він вже в історії України.
А Вам нагадаю
’Шустер детально викладає, як Залужний готувався до повномасштабного нападу і якими були його застереження стосовно оборонних планів: він пропонував Зеленському мобілізувати резервістів і укріпити кордони, однак той не дозволив це йому зробити, апелюючи до того, що це посіє паніку і дасть Росії привід напасти. Також в книзі прямим текстом написано, що ’генерала непокоїв ризик витоків інформації та шпіонажу серед політичного керівництва’ і що ’було неможливо знати, наскільки глибоко російські шпигуни інфільтрували військове та політичне керівництво’.
Посадка в СІЗО полковника Червінського.
Ванергейт гарне тому підтвеження
Він вже в історії України.
А Вам нагадаю
Посадка в СІЗО полковника Червінського.
Ванергейт гарне тому підтвеження
Ответ дляura1981
А чого всюди тільки Зеленський винен?
Де віріант з Залужним?
А вам розкрили кількість наших втрат? Чи ви самі збігали порахували?