Кудлата хмаринка• 03 февраля 2024

Невістка не хоче зі мною спілкуватися. І так взагалі то було завжди.

Ще до сварки, коли в нас були нормальні відносини… Вона ніколи не телефонувала мені і рідко коли могла сама написати. Могла відповісти на повідомлення. Або написати і запитати, як я і інші члени родини. На тому і все. Більше теми зі мною не підтримувала. Я після сварки більше не стежу за нею в соц. мережах, відписалися разом із донькою. Не хочемо її бачити. І хоч,… мені тут писали на форумі, що потрібно переступить через себе і почати знову спілкуватися з невісткою, щоб бачити дитя. Але, але я до цього не готова. Я дуже горда і тим паче, що нічого поганого я їй не зробила. Але вона ще з самого початку не дуже хотіла підтримувати стосунки з нами. І завжди на якісь мої поради невістка не звертала уваги і просто мовчала у відповідь. Одного разу, просто сказала коли невістка мила посуд, що в мого сина виходить краще ніж в неї. Вона зробила вигляд, що не почула. А потім зі мною майже не спілкувалася, тільки коли вони приїздили в гості до мене. Або звала невістку з дитиною в гості до себе, щоб вони приїхали, вона відмовила. Сказала, що не буде маленьку дитину тягнути потягом до мене… Так тоді можливо взагалі краще забути за спілкування з нею, якщо вона не хоче цього. Ось майже скоро два місяці, як ми не спілкуємось. Людина також не звоне і не пише. Але чомусь багато хто стали на форумі на бік невістки, а не на мій. Хоча, я нормально відносилась до невістки завжди…
Зупка_цем• 03 февраля 2024
Автор, у вас очень умна невестка. На ваше бестактное и никому не нужное замечание ваша невестка просто промолчала.

Вам, автор, есть чему поучиться у вашей невестки.
А лучше всего вам вообще рот не открывать. А то еще что-то ляпните.

Автопортрет нурофена• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Вона і посуд миє і гарно готує для свого віку.
Читать научили или лишнее это?Главное кухня, посуда и будущей свекрови годить научить.
Коленная ложечка• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Я свою дитину з 9 років навчила, як правильно мити посуд. Сина також років з 10 почала привчати. А невістка в 22 роки не може його нормально помити.
Ну як можно мити посуд Ненормально?
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Все, выгоняйте ее из хороших хозяек.Как дальше жить...
Перша леді колгоспу• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
І як їх створювати, якщо я недавно взнала, що невістка заборонила, щоб чоловік їхав з онуком сам без неї. Сказала, що він може їхати хоть кожного дня, спілкуватися зі мною. А онука вона не відпустить. Він повинен бути під її наглядом.
Это нормальное поведение мамы. Она переживает за своего ребенка. Тут нету ничего странного. А я так поняла, вы только внука и сына в гости позвали. А невестка? Вы ж вся такая культурная, правильная, хозяйка. Ну точнее строите такую из себя. А по факту свинья!
автор Кудлата хмаринка • 03 февраля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ну як можно мити посуд Ненормально?
Потрібно не тільки мити губкою і засобом. А ще й витирати посуд а потім ставити на сушилку або полицю. А вона тяп-ляп помила, кинула на сушилку і все. Справилась.
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А вона там і не була. А в гості коли до нас приїхали, в неї були грязні кімнатні тапки, так я мовчки їх постірала. Щоб вони чисті були. Ще й матері їй натякнула, що її дочка нечепура.

ТаЕщеОптимистка• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Він працює, заробляє гроші поки вона собі сидить спокійно в декреті, ще й повинен посуд мити, готувати. Дуже розумно!
А в декреті ж весело, робити зовсім нічого, повний релакс... Так казала моя свекруха, поки її донечка не народила дітей. Тепер каже, як важко їй в декреті бути, їздить туди декілька разів на тиждень. Чого ви туди взагалі лізете? Сина влаштовує, от і добре.
Маргарита и Мастер• 03 февраля 2024
Мені завжди було цікаво, ті свекрухи які так як ви відноситесь до невісток з якого лядна вам невістки щось винні? мають телефонувати, писати, допомогати?
Я только за!• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
То ваша невістка ще дуже терпляча
Моя свекруха полізла подібне робити, то весь підʼїзд чув, що не варто того робити
Перша леді колгоспу• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Господи, уже и к тапочкам её добрались. Вы там знаете где она в них ходила?А написали так, как будто они у нее постоянно грязные. За трусами её не наблюдаете? Грязные тоже? А маме её сказали, чтобы носом тыкнуть невестку и обосрать её, её же матери?
Пилосмок працює• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Син рідко звоне. І ось був два тижня вихідний. Не приїхав навіть.
Я теж свекруха, порада може не буде приємна, але що робити, прогинайтеся. До сина звертайтеся, лагідно, без претензій , з любов´ю і розумінням. Подарунки дитині купіть, заианюйте сина з онуком, під приводом нехай невістка відпочине . Ви ж доросла, будьте хитрішою і розумнішою
Маргарита и Мастер• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Ви такий недолугий тріль.
Ответ дляПилосмок працює
А як заманювати, якщо син не привезе онука бо невістка не дасть. Бо сказала, що не відпустить дитину з ним до мене.
Летала_НаМетле• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Вот и общайтесь с сыном об этом. Передавайте подарки, созванивайтесь. Присутствуйте в его жизни.
Вы ж понимаете, что бабушка - важная часть жизни ребенка, любая мать понимает. Это ж как вы накосячили, что женщина лишила своего ребенка бабушки, только б вас не было на ее голове.
Хорошая новость в том, что любые ссоры забываются, все перемелется потихоньку. И вы при мудром уважительном подходе к другой взрослой равной вам женщине начнете потихоньку общаться снова вживую
Голена блондинка• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Так это ее дом, ее посуда, ее правила

В своём доме вы моете правильно )
Ответ дляЛетала_НаМетле
Подарунки дарувала. А невістка віддає іншим людям…
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Я издеваюсь.Ах, ужас, не была хорошей хозяйкой...тапки не помыла.Вы реально верите, что кого-то, кроме вас такая хрень волнует?
Пилосмок працює• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну кажу ж як, подарунки онуку, і до сина звонить, усі-пусі...по їдьте, нехай невістка відпочиває...а ви в мене тортик поїсте і подарунки малому заберете. Ви ж доросла жінка

Голена блондинка• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Тогда не удивляйтесь, что вы персона нон-грата в семье невестки.

А кстати, вашей свекрови вы звоните? Угождаете?
Зоя Жорівна• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Так дарите нормальное
Летала_НаМетле• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Что вы подарили внуку на новый год и рождество? Она это отдала?
Пилосмок працює• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Вибачте, може подарунки такі...непотрібні...в сина питайте чим дитина цікавиться, що купити...
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Не не не.Померла так померла.Никаких контактов.Так хорошо, я знаю, невестка не жила, как два месяца без намаханной тетки.И следующие лет 30 планирует также.
Ответ дляЛетала_НаМетле
На свята нічого не дарувала. Пізніше передала подарунки, я в прошлій темі писала. Суміш, підгузки, іграшку. Вона все віддала.
Голена блондинка• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Ну так не дай бог ребёнок испачкает вашу стерильность )

Вам придётся переступить через себя, чтобы увидеть внука. Это сложно, но возможно.
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Рот надо вовремя закрывать.Теперь все.
Ответ дляПилосмок працює
В сина питала, син не знає, що саме потрібно.
Голена блондинка• 03 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Какие подарки? Подробнее

Значит, звоните невестка и спрашиваете, какой подарок надо, такой и дарите )
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
У ребенка явно есть еще бабушка, это чудище ему не надо, чтоб против мамы настраивало.