03 февраля в 21:11

Невістка не хоче зі мною спілкуватися. І так взагалі то було завжди.

Ще до сварки, коли в нас були нормальні відносини… Вона ніколи не телефонувала мені і рідко коли могла сама написати. Могла відповісти на повідомлення. Або написати і запитати, як я і інші члени родини. На тому і все. Більше теми зі мною не підтримувала. Я після сварки більше не стежу за нею в соц. мережах, відписалися разом із донькою. Не хочемо її бачити. І хоч,… мені тут писали на форумі, що потрібно переступить через себе і почати знову спілкуватися з невісткою, щоб бачити дитя. Але, але я до цього не готова. Я дуже горда і тим паче, що нічого поганого я їй не зробила. Але вона ще з самого початку не дуже хотіла підтримувати стосунки з нами. І завжди на якісь мої поради невістка не звертала уваги і просто мовчала у відповідь. Одного разу, просто сказала коли невістка мила посуд, що в мого сина виходить краще ніж в неї. Вона зробила вигляд, що не почула. А потім зі мною майже не спілкувалася, тільки коли вони приїздили в гості до мене. Або звала невістку з дитиною в гості до себе, щоб вони приїхали, вона відмовила. Сказала, що не буде маленьку дитину тягнути потягом до мене… Так тоді можливо взагалі краще забути за спілкування з нею, якщо вона не хоче цього. Ось майже скоро два місяці, як ми не спілкуємось. Людина також не звоне і не пише. Але чомусь багато хто стали на форумі на бік невістки, а не на мій. Хоча, я нормально відносилась до невістки завжди…
14 35
ЖонДуан 03 февраля в 21:14
Прям сериал
1 4
Намакушка 03 февраля в 21:14
А про посуду нащо ляпнули? Обідить же хотіли?
40 2 1
Хитрушка-чекушка 03 февраля в 21:14
И? Не хотите - не общайтесь. Ваша семья, ваше дело.
Зоя Жорівна 03 февраля в 21:14
Она наконец-то вздохнула с облегчением,без вашей навязчивости
1 38
Шукаю стакан 03 февраля в 21:15
Алла Георгиевна когда вы успели пронюхать и зарегиться на советчице???
32 1
Эт вернячОк 03 февраля в 21:15
Невестка не ваш ребёнок и ничего вам не должна и общение тоже.
20 1
Приму в дар 03 февраля в 21:15
Чумачечая свекровь снова онлайн.
1 14
Приму в дар 03 февраля в 21:15
Ответ дляЭт вернячОк
Невестка не ваш ребёнок и ничего вам не должна и общение тоже.
А внуууукиииии
Наизнанку 03 февраля в 21:16
Борисфенка)))
5 1
Хлопаю ресницами 03 февраля в 21:16
Чому потягом?
Троль, в іншій темі писала, що живете в одному місті 🤦‍♀️
Хлопаю ресницами 03 февраля в 21:17
Ответ дляНаизнанку
Борисфенка)))
О, дякую.
А то немогла згадати кого нагадує цей троль
Khmelnichanka 03 февраля в 21:18
О боже. Два місяці не спілкуєтесь , і такий кіпіш? Я ніколи не була нічиєю невісткою, але якби свекруха сказала мені, що її син краще миє посуд за мене, то з того часу саме він мив би його завжди ))))). Колись мою маму запитали, в чому секрет, що її свекруха називає її по імені - по- батькові та звертається на ’ Ви’. Моя мама відповіла, що секрету нема: просто варто приїздити до свекрухи в гості рівно раз на рік і рівно на 2 дні ))))). І тоді в усіх буде ’ любовь- морковь’ ))))
13 2
Да, я блондинка! 03 февраля в 21:18
автор, я на вашей стороне 👍
2 2 3
Пишу з калідору 03 февраля в 21:19
Ніби моя свекруха писала, тільки в нас дитини немає) Ми не в контрах, але за час шлюбу багато чого сталося, я тепер не маю бажання телефонувати і теревенити. Не знаю, чи ображає це її. Життя одне, краще жити так як хочеш. Якщо я не хочу телефонувати, чого маю себе силувати?
Так і ви полиште її в спокої. Подругами вам не бути. Хочете бачити онука, приїздіть до них. Син вас мабуть не прожене. Будете доброю бабцею, онук буде вас любити і сам захоче до вас їздити. Нащо вам спілкуватися з невісткою.
неДодекаэдр 03 февраля в 21:22
Я от теж кажу, що в чоловіка краще виходить і посуд, і поли мити, і готовати. А в кого краще виходить - той і робить.
Правильно я вважаю! Чого ваша невістка миє посуд як в неї гірше виходить? Дивна... хай би чоловік і мив, якщо навіть його мама так каже.
10 6
автор Кудлата хмаринка 03 февраля в 21:22
Ответ дляХлопаю ресницами
Чому потягом?
Троль, в іншій темі писала, що живете в одному місті 🤦‍♀️
До того я писала, що вони жили в іншому місті. А потім переїхали. Я запрошувала їх, коли вони ще жили далеко від нас.
автор Кудлата хмаринка 03 февраля в 21:22
Ответ дляДа, я блондинка!
автор, я на вашей стороне 👍
Дякую!
Пилосмок працює 03 февраля в 21:23
А син що? Головне щоб син з вами спілкувався. В невістки своя мама є, і свої родичі для спіокування
tanya_217 03 февраля в 21:23
Я б вас уже давно на Уй послала, а ваша невістка дуже вихована, що таке бидло терпіла поруч
1 14
автор Кудлата хмаринка 03 февраля в 21:25
Ответ длянеДодекаэдр
Я от теж кажу, що в чоловіка краще виходить і посуд, і поли мити, і готовати. А в кого краще виходить - той і робить.
Правильно я вважаю! Чого ваша невістка миє посуд як в неї гірше виходить? Дивна... хай би чоловік і мив, якщо навіть його мама так каже.
А чому це син повинен робити? Якщо є невістка? Мама не навчила, крім того як очі потрібно красити. То хоть я натякнула, то можливо задумалась і почала краще мити.
9 17
автор Кудлата хмаринка 03 февраля в 21:26
Ответ дляПилосмок працює
А син що? Головне щоб син з вами спілкувався. В невістки своя мама є, і свої родичі для спіокування
Син рідко звоне. І ось був два тижня вихідний. Не приїхав навіть.
2 10 1
Обнемашечка 03 февраля в 21:26
Ответ дляКудлата хмаринка
А чому це син повинен робити? Якщо є невістка? Мама не навчила, крім того як очі потрібно красити. То хоть я натякнула, то можливо задумалась і почала краще мити.
А она просила у Вас эти советы и намёки? Думаю, что нет...
Папобус 03 февраля в 21:27
Ответ дляКудлата хмаринка
А чому це син повинен робити? Якщо є невістка? Мама не навчила, крім того як очі потрібно красити. То хоть я натякнула, то можливо задумалась і почала краще мити.
А чому син не може мити посуд? Він її заміж брав, щоб вона прибиральницею коло нього була? А взагалі, нормальний чоловік вже б придбав посудомийну машинку
Зоя Жорівна 03 февраля в 21:27
Ответ дляКудлата хмаринка
А чому це син повинен робити? Якщо є невістка? Мама не навчила, крім того як очі потрібно красити. То хоть я натякнула, то можливо задумалась і почала краще мити.
А ваш сын даже на посудомойку заработать не способен
неДодекаэдр 03 февраля в 21:27
Ответ дляКудлата хмаринка
А чому це син повинен робити? Якщо є невістка? Мама не навчила, крім того як очі потрібно красити. То хоть я натякнула, то можливо задумалась і почала краще мити.
Хто краще вміє той і робить!
Вона краще очі фарбує, а він не вміє. Тому їй очі, йому посуд! Кожен має займатися тим що вміє
8 7
Полтавська галушка 03 февраля в 21:28
Ответ дляtanya_217
Я б вас уже давно на Уй послала, а ваша невістка дуже вихована, що таке бидло терпіла поруч
Ну да, невестка вежливо молчит и дистанцируется. Видимо не хочет портить отношения.
неДодекаэдр 03 февраля в 21:28
Ответ дляКудлата хмаринка
Син рідко звоне. І ось був два тижня вихідний. Не приїхав навіть.
посуд миє, йому ніколи
Заместитель Анонима 03 февраля в 21:28
А вам навіщо це спілкування? Спілкуються для задоволення, це не обов´язок.
автор Кудлата хмаринка 03 февраля в 21:28
Ответ дляПапобус
А чому син не може мити посуд? Він її заміж брав, щоб вона прибиральницею коло нього була? А взагалі, нормальний чоловік вже б придбав посудомийну машинку
Він працює, заробляє гроші поки вона собі сидить спокійно в декреті, ще й повинен посуд мити, готувати. Дуже розумно!
1 5 3
Ядвига Юсьлегко 03 февраля в 21:29
Все вірно зробила Ваша невістка. Я б також так зробила) Але в мене адекватна свекруха. А Ви, авторка, під питанням. Вам ніхто нічого не винен. Хочете спілкуватися - спілкуйтеся. Але Ви - аб´юзерша) тому що, навіть онука/у не можете назвати ім´ям, а називаєте просто ’дитиною’)