Нехай щастить• Изменено 04 февраля 2024
Віктор Павлік, ви знали?
Він коханець Дорофєєвої, не тої, що Надька, а тої що клініку має (але може, Надьки теж, тут не ясно), а ще купив одній бабі-совєтчиці квартиру.
І це правда!
Вон навіть Катька в сторіс плаче
І це правда!
Вон навіть Катька в сторіс плаче
Нехай щастить
• 04 февраля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Почему у него есть эти дурацкие маечки? Как они к нему попали вообще?
Вам не зрозуміти. Вітя працює з стилістом, це частина образу
Ответ дляНехай щастить
Взагалі то першу. Так щоб всі факти в одній. Я дізналась важливу інфо і узагальнила, щоб все разом було. А ви навіть не дякуєте
А що з того ’’важливе інфо’’? Катя, хватить піарити свого старого нікчемного діда, ні ти, ні він ви нікому не цікаві вже давно, нікчемні люди.
Нехай щастить
• 04 февраля 2024
Ответ дляol_kin
Не заздріть
Спішу - перекидаюсь• 04 февраля 2024
Жаль,что я не та баба-советчица,которой в первом посте купили квартиру.