Сама вумна тутички• 04 февраля 2024

Девушки, которые зарабатывают от 1000 долларов в месяц и выше, кем вы работаете?

Девушки, которые зарабатывают от 1000 долларов в месяц и выше, кем вы работаете? Как долго к этому шли? Работаете онлайн или в офисе, и в какой стране? Только честно, без выдумок в стиле "каждая вторая советчица - миллионер".
Кукарикуууууу• 04 февраля 2024
Ответ дляolena_shch
Подруга приватний стоматолог. Чоловік адвокат. Ще один технічний директор. Ще конструктор - модельєр. Все моє оточення заробляє більше 1000 уе сьогодні.
Эти профессии должны значительно больше 1К зарабатывать

Молчавочка• 04 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
В процессе работы оно менялось, но преимущественно корпоративное, слияния и поглощения, трудовое, сейчас еще военное право добавилось
Ясно, мое в строительстве сейчас на паузе
Кукарикуууууу• 04 февраля 2024
Ответ дляolena_shch
Сьогодні 1000 уе це шопитись сім´єю в атб. Отаке життя і ціни.
В день? В месяц? Семья из 1-го или из 12-ти людей?
olena_shch• 04 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
В цих професіях багато хто заробляє копійки. Особливо сьогодні. Але гарні спеціалісти плюс- мінус завжди на плаву.
olena_shch• 04 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
3- 4 людини. Домашні тварини. Місяць.
МастерЮля• 04 февраля 2024
Власний бізнес, після 35 десь.
Свекруня• 04 февраля 2024
2к уе, обычный банк, начотдела

Кукарикуууууу• 04 февраля 2024
Ответ дляolena_shch
Я говорю - должны, а не зарабатывают. Я в интернет продажах доходила до 3К уе, а кто-то 1000 грн.
olena_shch• 04 февраля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ну реально. На що сьогодні вистачить цих грошей як не на атб.
Кукарикуууууу• 04 февраля 2024
Ответ дляolena_shch
В день? В месяц? Семья из 1-го или 12-ти людей?
Natal_ka91• 04 февраля 2024
Ответ дляolena_shch
Якщо купляти делікатеси, то звісно. Ціни високі, але ж не настільки.
Вапщета• 04 февраля 2024
Піарщик Віктора Павліка, він добре платить😅
Natal_ka91• 04 февраля 2024
Ответ дляВапщета
О, то це ви тут теми постійно про нього строчите?
Вапщета• 04 февраля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Я не строчу, я працюю
Чарівне зіллячко• 04 февраля 2024
Маркетолог в фармкомпанії, 3000 у.є. + авто, бензин, зв´язок
Синиця у спідниці• 04 февраля 2024
Ответ дляСвекруня
2к уе, обычный банк, начотдела
Не государственный?
Ананомчикус• 04 февраля 2024
Торговий представник. Зообізнес
Кинг-Конгша• 04 февраля 2024
Зара мешкаю в Америці і заробляю МАЛО! Я є коліжанка-подружка бабки-єврейки, вона вже не водить, тож мені надали її автівку. Я її супроводжую по лікарях, магазинах, роблю з нею шопінг та возю її на пляж. Робота з 10 до 3. Зарплатня 2000$ на місяць. Це дуже мало, але це робота без знання мови (вона з радянського союзу).
Свекруня• 04 февраля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Не государственный?
Не, но в гос примерно также недавно звали

ХуАнита• 04 февраля 2024
Арбітраж трафіку, тімлід. Ставка 2к зараз +% , медична страховка, транспорт при потребі, навчання, релокейт пакет при потребі
У сфері близько 10 років. До війни заробляла більше, бо працювала не онлайн, а переходила в суміжну сферу) Нажаль, довелось піти на онлайн в іншу компанію
Але робота нервова, бо бабло, вічні качелі і істерика. Ось щойно я закінчила перевіряти рк команди) 2 ночі в суботу. Відпустки як такої в мене не буває, я все-одно буду з ноутбуком. Хоча, я не уявляю вже себе в інших сферах)
Суцільна зрада• 04 февраля 2024
1250 дол, айті компанія, фінансист, онлайн, зп повністю біла.
ничевока• 04 февраля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Нашій чи європейській?
Чарівне зіллячко• 04 февраля 2024
Ответ дляничевока
Нашій чи європейській?
В Україні, компанія іноземна, але не Індія
Пушкининиана• 04 февраля 2024
Я столько только до войны на заработках зарабатывала, тут 15
Мания-Величия• 04 февраля 2024
Компьютерная графика: анимация, спецэффекты, видеомонтаж, 3д. Удаленно.
english book• 04 февраля 2024
1000,це не така рідкість для висококваліфікованого працівника. Навіть робочої професії.
Звичайно не спочатку, а через років 5-7 можна на на неї вийти.
З мого оточення, якщо не брати керівний склад, то стільки заробляють технологи на виробництві, дизайнери, лікарі. Якщо чоловіки, то кваліфіковані електронщики, автослюсарі, сантехніки, друкарі, та ін.
Сердючка• 04 февраля 2024
Ответ дляolena_shch
У вас правильне оточення
Відкушу все що стирчить• 04 февраля 2024
До війни заробляла 6-10 к.євро, була тімом у великій компанії. Зараз продакт в українській - 1100 зп.
Ответ дляХуАнита
О, я якраз програму по арбітражу запускаю, шукаю викладача з досвідом хоча б на декілька занять. Раптом вам цікаво буде?)
Борщичок• 04 февраля 2024
Соц працівник