Мию чакри щоденно• 04 февраля 2024
А что там у нас с Евровидением?
Распутница• 04 февраля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
так оце ж голосування за євробачення в дії по суті тестування великого навантаження, перед проведенням виборів в дії
в чому була проблема голосувати як раніше голосували за відбір?
Протестували 🤣 Доки зникли, голосування не працює й далі, результати можна вважати недійсними
Мастер Пис• 04 февраля 2024
Что-что... Дія показала себе в дії. Тепер можна і президентські вибори в ній робити. Хто перший встав, того і тапки будуть.
Диверсификация• 04 февраля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Та щоб дію підключали, а в кого її немає - немає і права голосу.
Пацелуйнитуда• 04 февраля 2024
Ответ дляДиверсификация
в мене дії немає і на євробачення глибоко пох щоб я ще заради нього встановлювала дію, тож примус так собі