Мішечок щастя• 04 февраля 2024
Поговоріть зі мною
Ситуація. Зараз за кордоном. Не спиться. Вилізла у вікно просто подихати, подумати. Складно все, все ніби ок, але...
Ловлю себе на думці, що хочеться якусь картину гарну повісити, килимок би пухнастий, якось прикрасити житло. Тут же дивуюсь, бо такого раніше не було. Відчувала якийсь сором, що я тут, нічого не хотілось, день просто змінювався новим днем, постійні думки що робити далі, несприйняття ситуації, місця, взагалі всього. І тут перед очима падає зірка. Велика така, яскрава. Доля секунди шок. Що саме в цей момент, коли я відчула щось нове. Чомусь мені здалось, що то добрий знак.
А тепер сиджу і думаю - зірка ж впала.
Коротше, як прийти до тями і жити тут і сьогодні?
А тепер сиджу і думаю - зірка ж впала.
Добрая свекровь• 04 февраля 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Живите здесь и сейчас. Никто не знает, какой день будет для него последним. Мне тоже было стыдно жить, находясь за границей - я вернулась. Но вам некуда! у вас ситуация вынуждает сидеть там. Разрешите себе жить! Разрешите себе радоваться! Пойдите и купите ту дорожку, ведь она будет радовать именно сейчас и не важно, что будет потом.
Точно такі ж почуття, але від своїх думок не втечеш, вони і заснути не дають.
Кукарачка• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Не знаю. Чесно. Я вилізла звідти, звідки не кожен зміг, бачила все не по телевізору. Але ось є це відчуття і все. Можливо ще тому, що бачу інакших виїхавших і все, що вони чудять. Коротше, довга тема
Вам надо себя расшевелить. Ради себя, ради детей, ради завтрашней вас. Потихоньку, мелкими шажками.
Возможно витамины попить. Группа В от депрессняков хорошо помогает.
Мне помогает за завтраком перед курсом немецкого 15 минут с камеди клаб посмеяться. Да, москальский, за что мне тоже иногда стыдно, но ведь смешно же (они там аккуратно эрэфию даже сейчас стебут). Такая эмоциональная разрядка через смех.
Из Виа-гры• 04 февраля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Я волонтерю... за цей рік на різних людей надивилась і за допомогу ще і ’відхопила’... такий гарний урок. Ніколи не була в ілюзіях щодо наших людей, але від деяких я просто в дуже неприємному враженні.
Все, що ви робите, то не лише для людей, є така приказка - пускай хліб по воді. Добро повернеться вам сторицею
а люди - то просто люди
Файна цьоця• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
А я сиділа до останнього, не могла хоч трісни. А потім прийшло прозріння, в мене хлопці, підлітки, і, нажаль, без варіантів. Тож немає сенсу ’розтягувати задоволення’.
Я тут трошки більше пів року.
Ви дуже гарна мама - піклуєтесь про свій рід і робите сміливо і правильно. Ось це і має Вас тримати
Анонимус Я• 04 февраля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Я вже років 11 як не читала книг, не в´язала.
Ото ж. Раньше, хоть одну книгу прочитывала за лето. Специально толстые не брала, чтоб успеть дочитать.
А последние два года, ни одной.
И тут тему настрочила, про чек из АТБ, последнее, что читала. А наши девочки мне глаза раскрыли, все читают, еще и современную литературу. Пришлось читать, а то стыдно.
А последние два года, ни одной. И тут тему настрочила, про чек из АТБ, последнее, что читала. А наши девочки мне глаза раскрыли, все читают, еще и современную литературу. Пришлось читать, а то стыдно.
Міряю від одиниці• 04 февраля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
точно, поэтому мы не спим...
Мішечок щастя
• 04 февраля 2024
Ответ дляАнонимус Я
Даже завидую Вам, столько свободного времени. Я сегодня приболела немного, начала книгу читать. Потрясающее чувство ничего неделания.
Вязать начните, красиво, уютно, можно аудиокнигу включить... Полный релакс. Эти клубочки мягенькие, разных цветов, комфорт для души
Но есть детям готовите?
Я фігнею страждаю вночі, коли діти поснуть. А так по максимуму гружу себе роботою, хатніми справами, ще школи українські, то трохи є що робити. А ось вночі складно.
Звичайно готую! В мене хлопці, вони мене з´їдять, якщо не нагодую. Ні, на них нічого не відображається. У них в кімнатах все по феншую - і килимки, і підсвітки, і гарні штори, декор всякий. Вони виправні, нагодовані, навчені, поспілковані (прикольне слово придумала). А ось в мене металеве ліжко і біла вузька шафка. І хоч трісни не можу нічого зробити, бо нудить прям фізично
Добрая свекровь• 04 февраля 2024
Ответ дляАнонимус Я
А последние два года, ни одной.
Я дуже скептично відношусь до сучасної літератури. Я більш консерватор. Але є пару книг, які сподрбалися сучасні - не шедеври, але можна читати. А так книгарні завалені одноразовим непотребом в основному.
Из Виа-гры• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Просто обіймаю вас, відчутно, що ви добра і ранима людина і чудова мама. Все буде добре у вас та ваших хлопців
Мішечок щастя
• 04 февраля 2024
Ответ дляИз Виа-гры
живіть, радійте, створюйте затишок, це життя таке дивне. В якій ви країні? Даєте собі раду?
Та в Німеччині. Так, все ок, вже повністю на ногах. Але це чисто машинально, за звичкою, бо я все життя так роблю. Але душа моя десь в прострації
Добрая свекровь• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Все минає і цей стан мине. Мене весна завжди оживляє, я не можу щороку, як вперше, надивитися на це чудо пробудження рослин.
Файна цьоця• 04 февраля 2024
Ответ дляИз Виа-гры
а люди - то просто люди
Так і роблю, деяким і надалі і допомогаю - більшість це мати з дітьми. Є гарні люди... а ось деяким чоловікам краще б і не допомагала - з часом вони показали свої обличчя... інколи так себе поводили, що був би на моєму місті чоловік - пику би наквацював таким. Сприймаю таке як урок, роблю висновки. Я більш до цього спокійно стала ставитись, коли вже в котрий раз зрозуміла, що мені заборонено навіть погано думати чи бажати просто ’отвєточку’, мені просто треба ’відпустити’ - прилетить за образи їм без сумнівів... хоча такі вже ображені долею, вони вже гнилі і з дергадацією
Анонимус Я• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Простите за пошлость, но тут мужика надо. Клубочки не помогут, картинка тоже. ’Либидо прокачивать’, как сейчас говорят. Там какой то сбой происходит, на гормональном уровне. Это нормально после стресса, но надо исправлять.
Мішечок щастя
• 04 февраля 2024
Ответ дляКукарачка
Я дивлюсь Варламова і, о Боже, Антона С. Мені теж подобається цей стьоб. А тоді включаю Дурнєва і ото мій релакс
Анонимус Я• 04 февраля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Но всё равно, чтоб дать ей оценку, её прочитать надо сначала.
Из Виа-гры• 04 февраля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Є таке, нехай добро, що ви робите до вас повернеться звідки ви і не чекаєте, в людям Бог суддя.
Файна цьоця• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Вас не нудить... Ви себе караєте. Пораджу сприймати себе як іншу особу - подивіться на свої дитячі фото, на ту дівчинку. Піклуйтесь і про неї теж.
Мішечок щастя
• 04 февраля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
О, згадала, хочу прочитати автобіографію Метью Перрі. Все, завтра вночі знаю що робити!
Из Виа-гры• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Зараз у всіє такий стан, без емоцій, без думок, просто вариш їсти, бо треба їсти, прибираєш, купуєш продукти, як робот.
Добрая свекровь• 04 февраля 2024
Ответ дляАнонимус Я
Не хочеться читати більшість - береш до рук, гортаєш, виьірково читаєш кілька сторінок, читаєш анотацію - фігня. Купила Кобилянську в результаті, за місяць 80 сторінок - і часу немає і тяжка мова, побудова речень.
Мішечок щастя
• 04 февраля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Теж про це думала. Розумію ці механізми. Але не можу зрозуміти за що. Я не з халяви приїхала, мій малий місяць не розмовляв, коли на його очах танк кацапський чергу за хлібом розстріляв, ми воду з снігу топили і півхлібини було на сім´ю на два тижні. Я не розумію, що у моїй голові пішло не так і як це виправити. Я завжди сама давала собі раду. А тут ніби зависла, ніби зомбі, тіло є, мене немає. Від цього мені страшно
Анонимус Я• 04 февраля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
У меня в библиотеке книги в русском переводе. Преимущественно зарубежных современных писателей. Ребекка в украинском переводе есть. Мне нравится всё, жизни на всё не хватает, чтоб всё связать, прочитать, пошить и испечь.
Может быть, дело в угле зрения, на одну и ту же ситуацию.
Alexandra_N• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ви багато пережили, багато втратили, це не може пройти безслідно. Можливо, ще не відпустили життя «до». Дозвольте собі погорювати, прийняти такі кардинальні зміни в житті і потихеньку згадувати ті приємні речі, які радували раніше. Шукайте те, що дає ресурс. Допомагають смішні відоси - клас, може ще щось давно хотілось зробити. Якщо. Є можливість, попрацюйте з психотерапевтом, іноді самому дуже важко витягти себе з такого стану. З часом почнете повертатися до себе тої, яка була. Обіймаю, хай все складеться якнайкраще!
Добрая свекровь• 04 февраля 2024
Ответ дляАнонимус Я
У мене теж більшість російською - рука не підіймається викинути, але розумію, що діти це не будуть читати, вони іукають на все росіцською, мене попрпвлчють, якщо якесь слово русняве проскочить. В мене світова класика переважно і російська, українська. Зараз вся світова в українських перекладах є. Діти захочуть - будуть купувати, а русняве поступово заміниться українськими перекладами.
Мішечок щастя
• 04 февраля 2024
Ответ дляAlexandra_N
Дякую вам! Величезне! Посміхаюсь
Анонимус Я• 04 февраля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Та ладно... Мало ли какой придурок еще нападет, ’Евгения Онегина’ не прочитать, тогда действительно жизнь мимо пройдет.
Аленький носочек• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Не хочу. Тепер вже коли про це думаю - знову соромно і нічого не хочу
Вы имеете на это право.
Стыдится жизни? Наслаждайтесь ею столько сколько можете.
Аленький носочек• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Самій цікаво. Оце думаю, мо вже хоч в ту зірку повірити) ну треба ж собі якесь плацебо придумати, бо загнутись мені не варіант
Медитации и спорт.
У вас последствия стресса. Надо вылезать (не в окно желательно)
Аленький носочек• 04 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
И не судите.
Люди справляются как могут.
Чудить тоже надо
Люди справляются как могут.
Чудить тоже надо
Лайф-коуч МСР• 04 февраля 2024
вы залаете себе вопрос, чего вы хотите? падение звезды к вам никакого отнощения не имеет. Хотитн что то в жизни поменять, кстали от того что каждый день одинакый? если апигла мысль что что то хочется аоменять то это очень хороший хнак. Напишите мне в ЛС я проведу вам беспоатную разовую сессиию, о вашей текущей ситуации и вы увидите очень важные вещи и поймете как вам тзменить то что вы хотите. Я сама прошла много паз в жизни такие ситуации, поэьлму зна. что могу вам помочь