Українська зірочка• 04 февраля 2024
Дополнительный заработок
Живу в Великобритании и задумываюсь над дополнительным заработком. Подскажите, с чего начать.
КартаБезКомиссий• 04 февраля 2024
Найдите себе англика,и по чуть тяните с него денежки,они жаднюжки,конечно,но можно пробовать.
Прикуси Язика• 04 февраля 2024
полно антиквариата/винтажа на блошках
перепродавайте его на ебей или у нас на виолити
Налитое яблочко• 04 февраля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Англичане не наши..с них дененьги не потянеш.они скупы
Малявка ще та• 04 февраля 2024
Спробуйте написати 5 ваших хоббі, тоді можна глянути що вам до душі і вже щось радити
Зам. зав. Анонима• 04 февраля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ну в реаліях хоббі і заробіток, то речі з різних галактик. Наприклад, я обожнюю розмальовувати картини по номерах і читати книжки (детективи, історичні і сатиричні в основному). І це мені ну ніяк не допомагає у отриманні коштів. Працюю на двох роботах у сферах обслуговування і торгівлі. Хоббі тільки що допомагають заспокоїти нервову систему після роботи. Правда, ще з малечку у мене хоббі займатися вирощуванням квітів, і у декреті як раз продавала деякі вазони, цибулини, саджанці. Але то було дуже сезонно і мало, навіть на памперси стабільно не вистачало. Зараз такий заробіток взагалі ні про що
Зам. зав. Анонима• 04 февраля 2024
Ответ дляМалявка ще та
А ще приклади: моя сестра - швачка, в дитинстві любила рукоділлям займатись і тому вибрала цю професію. Зараз шиє тільки на роботі, коли потрібно вдома собі, мені або мамі щось підшити її аж тіпає. Сусід працює кухарем у ресторані ( в дитинстві цим цікавився), дома до плити не підходить взагалі, навіть гречку дитині не відварить, все жінка готує. А він: ’ то робота, вдома я відпочиваю’. Так що хоббі - це спосіб переключитись від заробітку грошей
Малявка ще та• 04 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А знали, що є ютуб канали з тисячами підписників, де читають аудіокниги. В мене нема часу читати, але слухаю я кожен день. Якщо ви не використовували ваше хоббі, це зовсім не значить, що це неможливо і це тільки 1 приклад
Малявка ще та• 04 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А моя сусідка ніде не працює вже 15 років, шиє якісну постіль на замовлення, має постійних клієнтів і дуже гарно заробляє на цьому