Медсестричка• 04 февраля 2024
Мавродій. МММ
Хто в темі?
Ніколи не вважала його кидалою.
Голова! Талантіще! Родився не у тій країні і не у той час.
Ну крутий же був мужик.
Виявляється у нього двоє дітей , я знала тільки про доньку, а ще син, якого усиновив Газманов.
Загалом ну крутий дядько був, я б від нього народила дитину.
Ніколи не вважала його кидалою.
Ну крутий же був мужик.
Медсестричка
• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Та він же страшний був, нашо такі гени дитині передавати.
Розумний, а не страшний
Медсестричка
• 04 февраля 2024
Ответ дляФайна дівка
газманов всиновив його сина?
Я сама в шоці, ось загуглила
І син їде помер десь в Тайланді здається
З вишневого садка• 04 февраля 2024
Только Мавроди, а не Мавродий. Это фамилия. Гений был, согласна.
Медсестричка
• 04 февраля 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Так. Згодна. Написала помилку, вже аж потам побачила
Дякую
Можу брикнути• 04 февраля 2024
Башка в нього працювала дай Боже кожному.
До речі, батьки мого однокласника круто піднялися на цих акціях - вчасно купували та скидали. Знаю цю сім’ю - звичайний дільничий та мама клерк. Після виходу грамотно вклади кошти в нерухомість міську ( аукціони) і пішло-поїхало
Медсестричка
• 04 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Клас, супер. Дякую що поділилися.
Мій тато колись за акції які спихнув купив кілька мотоблоків)
Латвийские_Номера• 04 февраля 2024
Так, а че его посадили? Я все эти движухи пропустила. Он деньги людям не возвращал?
Чу Ча• 04 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
Розумний, а не страшний
Він Мавроді. Газманов усиновив сина його брата. Син, скоріше за все, Газманова і є, дуже вже схожий
Медсестричка
• 04 февраля 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Подивіться фільм.там дуже цікаво. І звісно все у стилі рашки. Вони тупо це зробили. Не все так просто звісно
Латвийские_Номера• 04 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
Не, время тратить на это не хочу) думала, кто-то в двух словах описать сможет
Можу брикнути• 04 февраля 2024
А мій батько- директор заводу свято вірив, що все одно буде той час з безкоштовною роздачею квартир молодим спеціалістам
і при колосальних фін можливостях профукав шанси. А я підлітком просила відкрити кіоск біля будинку дідуся - супер прохідне місце
Моторошні троянди• 04 февраля 2024
Обычный мошенник, кидала. Давайте еще ворами, бандитами, киллерами восхищаться, они тоже иногда богаты в результате.
Кицюююня• 04 февраля 2024
Умный чел,но жить с таким нет,гениальность всегда граничит с безумием
Колишня муза• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Для когось і ви страшна
Медсестричка
• 04 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Я вас тут чекала?)
А як він кинув?
Чи ви слова своїх батьків наслідуєте?)
А як він кинув?
Чи ви слова своїх батьків наслідуєте?)
Чу Ча• 04 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Ваш батько свято вірив у комунізм, напевно. Більшість директорів приватизували собі свої заводи і стали господарями
Ms. Скромность• 04 февраля 2024
Ответ дляКицюююня
Явно не туда свой ум направил.
Медсестричка
• 04 февраля 2024
Ответ дляКицюююня
Ой да. Він дуже дивний. Але я від такий людей отримую енергію
Медсестричка
• 04 февраля 2024
Ответ дляMs. Скромность
Явно не туда свой ум направил.
Та все туди! Він на вітрі у ринок вийти хотів, але влада йому не дала того
Кицюююня• 04 февраля 2024
Ответ дляMs. Скромность
Явно не туда свой ум направил.
У него свои идеи и своя жизнь)не думаю,что он ошибся аж так
Моторошні троянди• 04 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
Я вас тут чекала?)
А як він кинув?
Чи ви слова своїх батьків наслідуєте?)
А як він кинув?
Чи ви слова своїх батьків наслідуєте?)
Ну вы же знаете как, раз создали тему. Пользуясь доверчивостью части населения, создал финансовую пирамиду, продавал пустые бумажки, в результате большинство вкладчиков потеряли деньги.
Кицюююня• 04 февраля 2024
Ответ дляМедсестричка
Вы от такого человека ничего бы не получили,только безумную измотанность))эти люди живут лишь своими идеями
Моторошні троянди• 04 февраля 2024
Ответ дляКицюююня
У любого мошенника своя жизнь. Он от этого не перестает им быть.