Жесть просто. Гроші з держ бюджету
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляЧомучка
З одного боку - так, 11 мільйонів і це лише відбір.
З другого - ви воюємо з ворогом, який на інфовійну витрачає в СОТНІ РАЗІВ БІЛЬШЕ.
І всі ми чудово розуміємо що нам не перемогти виключно на полі бою.
Наша війна - це ще й інфовійна, тому Україна має звучати в міжнародному просторі.
Про нас мають говорити, обговорювати, про нас мають знати в позитивному ключі. Ми маємо зайняти місце Лаптєстану у світі, лише тоді ми переможемо.
Так вони витрачаюсь свої гроші, а ми воюємо за чужі.
Kusalochka• 04 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, копійки, згодна….,
якась сотня дронів, яких не вистачає …
Лучшие не участвовать в Евровиденьи, правильно? Для страны полезнее?
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляКрістіна Т а р о
Щоб ви так не охуєвали, це менше вартості одного Калібру.
Ну то б краще зробили один калібр
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляlaska_vo
Ага, а пару сотен життів солдат, які б могли зберегти дрони чи турнікети, куплені за ці гроші - то фігня. Скільки тих життів в масштабах країни? Так по вашому?
Потерплять хлопці.
Luxurygirl• 04 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Глобально это ничего не принесёт
Уже побелили, в том году тоже участвовали, про азов пели
Таро Христина• 04 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну то б краще зробили один калібр
А у нас є заводи для його виробництва? Технології? Чи ви думаєте Калібр це плата, метал і шматок леноліума?
Краще чи не краще, на території України зараз нерентабельно взагалі виробництво своїх ракет, бо таке виробництво треба ховати глибоко під землею, а це додаткові втрати грошей і часу. Крім того, завжди той, хто причетний до будівництва такого заводу може здати його місце і туди буде прилітати довго і регулярно.
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Краще щоб в пріоритеті країни, в якій іде війна, були військові і їх забезпечення.
А то у вас трубу в хаті прорвало, а ви така, та ну нахер ту трубу, поїду я плаття куплю собі.
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляКрістіна Т а р о
Так! Нехай нічого не роблять!
Евробачення, фільми знімають, гроші відмивають.
100% ми на правильному шляху.
Таро Христина• 04 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Так! Нехай нічого не роблять!
100% ми на правильному шляху.
Хто вам говорить, що нічого не роблять роблять але на території інших країн. Не тупіть.
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляКрістіна Т а р о
Роблять?
Де?
Де дрони обіцяні на новий рік?
Де?
Де дрони обіцяні на новий рік?
Таро Христина• 04 февраля 2024
Ответ дляlaska_vo
Онлайн заспівали, проголосували і все. І замість 300тисяч витратили 3тисячі.
Онлайн заспівати можуть діточки в зумі і якість того співу буде відповідна.
Kusalochka• 04 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Слушайте, какие ко мне вопросы? Я искренне считаю что Евровиденье нам нужно и Украине нельзя исчезать из информационного пространства. Потрачунную суму считаю небольшой.
А чтобы на фронт хватало, то нужно меньше красть. Все эти вопросы к 73%, каждый из которых президент.
Таро Христина• 04 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Роблять?
Де?
Де дрони обіцяні на новий рік?
Де?
Де дрони обіцяні на новий рік?
Удалено администрацией...
Ответ дляKusalochka
А это типа много? Меньше 300к баксов. Так достали эти идиотские темы от глупых людей. Это вообще не деньги в масштабах страны
Так, фігня, тільки 89 Мавіків на фронт , або 212 бронекостюмів, або 536 бронешоломів . Фігня, ми ж така багата держава, що впо виплати знімають
Ответ дляКрістіна Т а р о
О, худрук завівся. Та да, нащо нам ті патрони, дрони, калібри. Збирайте костюми, поїдемо на передову, підмінемо наших хлопців. Будемо дивувати піснями плясками фашистів. Точно переможемо.
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Для цього не обовʼязково витрачати 11 млн.
Але ж звикли, щоб все дорого і по багатому.
В країні війна.
Тут відмили, там вкрали, там євробачення, там фільмів зняли.
Це все чудово! Але так війну ми не виграємо
В країні війна.
Ответ дляKusalochka
Конечно, лозунги ’ донатьте’ и ТД , пенсионер со своей пенсии по 50 грн отдает, а тут такая необходимость, о каких масштабах речь, о масштабах воровства
Ответ дляlaska_vo
ото ж і від конфєток дещо злипнеться.будем танцювать і конфєтки смоктать.
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляКрістіна Т а р о
Удалено администрацией...
Супер
Більше 2 тис повинні в день робити, щоб обіцянка ЗЕ стала реальністю, а не очєрєлним пизд@жем
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляlaska_vo
++++
Таро Христина• 04 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Супер
Супер. Так ви визначтесь вже. То роблять, то не роблять.
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляКрістіна Т а р о
Ловіть іронію
Таро Христина• 04 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ловіть іронію
Не бачу нічого іронічного. Чергова експертна оцінка з дивану, яка взагалі не розуміє повний цикл виробництва снарядів і як таке виробництво можна організувати. А потім жаліються, що прилітає по цивільних об´єктах. Розташовувати таке виробництво в полі не хто не буде. Розміщувати таке виробництво в містах, це ризик для цивільного населення.