Смурфик• 04 февраля 2024

Хелп sansung вайбер налаштування

Друзі,на вас остання надія!
Допоможіть, хто розуміється в телефонах Самсунг, чому не висвічується наявніть повідомлень в вайбер. Інші всі месенджери працюють коректно. Я вже всі налаштування перевірила, не розумію що таке. Через ці приколи пропустили купу тестувань, що скидались вчителями. На головному екрані нема відображення нових повідомлень. Коли заходжу у вайбер, то в чатах є позначки нових повідомлень(
ТайТаке• 04 февраля 2024
Идите в настройки приложения и разрешения

автор Смурфик • 04 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Там вже, здається, все що можна передивилась. Чи то телефон тупить, не пойму
olessyk• 04 февраля 2024
Поставте галочку в настройках: сповіщення-вайбер-ввімкнути
english book• 04 февраля 2024
У вас весь Вайбер не приходять оповіщення, чи якась одна група?
автор Смурфик • 05 февраля 2024
Ответ дляolessyk
Поставлено. Але не показує все одно. І лише вайбер видєлується. Решта все показує
автор Смурфик • 05 февраля 2024
Ответ дляenglish book
Лише вайбер. Звуковий сигнал є . Я ось відсилала з іншого телефону. А позначки, що прийшло повідомлення , немає