Вся така шо куди там• 04 февраля 2024

Запросили на весілля двоюрідної сестри. Що вдягнути?

В плани витрачатися на одяг зараз зовсім не входить. Мій стиль, це джинси, в них не піду. Все ж таки в ресторані. Думаю купити костюм і блузку, типу вишиванки. Те, що знадобиться потім хоч пару раз вдягнути. Але від цін трохи в шоці. Де знайти не за всі гроші світу? Чи поритися на шафі і купити сукню? Але до неї ще й взуття треба буде. На весіллях не була вже років з 10.
Там все розмивчато• 04 февраля 2024
Краще брюки. Або сходіть в секонд

автор Вся така шо куди там • 04 февраля 2024
Такого плану блузку дивилась
Ответ дляТам все розмивчато
Краще брюки. Або сходіть в секонд
Точно, забіжу в секонд. Я там не профі, але всерівно буде дешевше і можна поміряти одразу
emerald_88• 04 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Такого плану блузку дивилась
Класна
Пи Пи Пилюля• 04 февраля 2024
Коли весілля? Буде тепло? Беріть брюки, якщо з джинсів не вилазите. То точно потім ще одягнете. Блузка подобається
Самоучка• 04 февраля 2024
Можно еще посмотреть во всяких сенсеях и вайкики. Или платье, или блуза + брюки. Там же и примерить.
Самоучка• 04 февраля 2024
Блуза красивая :)

emerald_88• 04 февраля 2024
Але я б купила сукню недорогу, але я дуже полюбляю сукні і комфортно себе в них почуваю.
Ответ дляПи Пи Пилюля
Через тиждень
Ответ дляemerald_88
Покажіть хоч 1, бо я все що дивлюсь, то не гарні зовсім
ПочтальЁнша• 04 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Такого плану блузку дивилась
Гарна, мені дуже подобається. Ну а ціни так, зараз дуже високі. Можна як варіант до такої гарної сорочки взяти дешеві прості штани в Сінчей чи Вайкікі, як раз там зараз знижки
Синди Кроуфорд• 04 февраля 2024
Вишиванку купила на олх, їх там повно, універсальна річ, брала з довгим рукавом і класичною червоно-чорною вишивкою. Класичні брюки можна глянути в g-stock або інші аутлети глянути.
Заюшка_хозяюшка• 04 февраля 2024
Брюки классику и блузку. Всегда потом сможете надеть
Бочка порохУ• 04 февраля 2024
красивая блузка, дорогая?
а, уже нашла, 1100
Барбітта• 04 февраля 2024
Дуже буденно але якщо більше нічого, то вже хоч так
Ответ дляБарбітта
Ось такого плану костюм ще сподобався, але розмірів нема. Треба знайти щось схоже, або не схоже, але -+ нормальне, не вкорочене, щоб і через рік можна було вдягнути
НетЕщеНаверное• 04 февраля 2024
Зараз розпродажі в торгових центрах , можна щось найти , якусь блузку і штани
НетЕщеНаверное• 04 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Капець 😂 це не на свадьбу точно
Барбітта• 04 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Як чоловічий) І зовсім не святковий

Ответ дляБочка порохУ
красивая блузка, дорогая?
а, уже нашла, 1100
600 якщо купляти через посередників, брала там колись худі, то якість норм.
Мені то звісно подобаються на Етнодім, але ціна зараз трохи зависока для мене
Бочка порохУ• 04 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
ну 600 сейчас даром.....
будет блузка, будет и повод куда-то носить
Ответ дляНетЕщеНаверное
Капець 😂 це не на свадьбу точно
Чого? Взяти просто брюки класичні?
Бочка порохУ• 04 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Чого? Взяти просто брюки класичні?
Хорошо будет, брюки плана как у девушки на фото
Барбітта• 04 февраля 2024
Весілля теж бувають різних форматів.
Якщо в гарному ресторані і перед тим шлюб в церкві -це одне, якщо в кафе по простому - це інше. Якщо формат весілля не передбачає вишитий одяг, то якось дивно виглядають гості в ньому - ніби надіти більше нічого було.
Ответ дляБарбітта
Весілля теж бувають різних форматів.
Вінчання в церкві і потім ресторан. В нас на Волині часто на різні свята вдягають вишиванки
Добродійка• 04 февраля 2024
Ви сама йдете чи з чоловіком? Чого питаю, бо якщо мужчина буде не у вишиванці, то ви зі своєю вишиванкою максимально дивно виглядати будете. Якщо,звісно,формат весілля не такий
Кусман Сиру• 04 февраля 2024
Вишиванка вам вам обійдеться як 3 сукні.
Ответ дляДобродійка
З чоловіком, в нього просто сорочка буде. В мене не дуже і вишиванка, скидала фото вище. Просто гарний малюнок
Ответ дляКусман Сиру
Ні, знайшла за 600. Ще б брюки за 500 і було б ок
Барбітта• 04 февраля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
В нас на Галичині теж люблять з приводом і без ) але на весілля, якщо не всі в вишиванках це дивний одяг