Дівчата, привіт.
Моєї малої зараз 4,4 рочки. Досі пісяється вночі. Вдень на горщик ходить без питань з 2.5 років.
Питала у сімейного лікаря, сказала поки що нічого не робити і чекати. Взимку вночі щоб мала не мерзла і не хворіла піднімати на горщик.
Я вже замахалась, якщо чесно кажучи.
Може в когось є дієві поради?
Я вже замахалась, якщо чесно кажучи.
Може в когось є дієві поради?
Janeke_in_UA• 04 февраля 2024
Не пить перед сном, ничего такого не давать кушать мочегонного вечером. И будить ночью на горшок.
Ответ дляDarysha
Спробуйте енурезний будильник.
Колись дивилась Комаровського, він розповідав про цей будильник.
Смисл в тому , щоб дитина сама просиналась, виключала його, йшла пісяти і знову його включала. Мала так крепко спить вночі, що мені здається то гібла справа для нас.
Але поміркую, дякую.
СтрашнаяНаташа• 04 февраля 2024
На ніч підгузок і чекати, поки мозок доросте. Якщо ні, то допоможе лікування, але пізніше, зараз вік ще не показовий. А от доводити себе до психозу не треба, і донечці нерви псувати теж ні до чого, вона ж не винна.
AnyaSkazka• 04 февраля 2024
В такому віці дитині можна одягнути підгузники і хай спить спокійно всю ніч. Будити дитину не можна. Якщо дитина обстежена у уролога/невролога та невролога-дати собі спокій і чекати дозрівання нервової системи.
Ответ дляJaneke_in_UA
Так і роблю
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Норма.
Нервова система не готова ще.
Мій племінник майже до 7 років, потім перестав в один день. Але в нього СДВГ і ЗПР
Нервова система не готова ще.
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А є такі що не вдягають підгузок? що тоді матрас викинуть .. якщо в нього пісять кожен день
Ответ длясладкий_ноябрь
Норма.
Нервова система не готова ще.
Так де ж це норма, якщо у племінника діагнози є? Це скоріш не норма але вже як є. Більшість дітей в такому віці не пісяються і це норма.
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Це якось навчить нервову систему відчувати позиви?
Ответ дляIrina01010101
Але поміркую, дякую.
Звичайно сама вона того не робитиме. Самі будіть дитину і допомагайте. Може на ніч підгузок одягати поки холодно.
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляGitara14
Йому вже 9, проблем з цим не має. Зпр прибрали лікуванням, сдвг блищить я до 0
А чому ви ставите нервові діагнози? Взагалі-то це незрілість гормональної системи у дітей на даному етапі. В нормі у нас працюють циркадні цикли, і нирка, в нормі теж лягає спати, і за ніч здорова нирка виробить сечі всього на норму сечового міхура. Тому зранку всі дружно йдуть пісяти, тому що сечовий міхур повний, але не переповнений. У діток, ці циркадні ритми у кожного по своєму дозрівають. Тому у багатьох антидіуретичний гормон не виробляється в достатній кількості на ніч, і нирочка працює над міру можливостей сечового міхура, тому і відбувається мимовільне сечопускання. Це не має нічого спільного з енурезом, який дійсно може бути наслідком порушення нервової системи, але не тільки її
Janeke_in_UA• 04 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Это немного поможет. Я со своим так действовала, правда был немного младше. Он просто очень крепко спал. Разбудить нереально было. Вот и просто не просыпался. А нечем писять - нет проблемы.это именно сугубо наш опыт
сладкий_ноябрь• 04 февраля 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Ні, не допомагає.
Просто співпало з тим, що нервова система дозріла