Томатико• 04 февраля 2024

Скільки часу ви проводите в телефоні?

Прочитала, що середній час перед екраном в європейських країнах та США складає приблизно 6-7 годин на день. А в південній Африці навіть доходить до 10 годин на день.

А як у вас з цим? Скільки часу ви проводите щ телефоном? Чи є у вас застосунок, який рахує час? На що більше всього витрачаєте часу: браузер, телеграм, інстаграм...?
Зубачистка• 04 февраля 2024
Дофіга

Вот Она Я• 04 февраля 2024
А ви?
автор Томатико • 04 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
А ви?
В мене вийшло 6 годин. Що доволі дивно. Не помічала, що так багато.
Там-тарарам• 04 февраля 2024
Весь день, бо і робота в телефоні і книги.
Паспортний стіл• 04 февраля 2024
стараюсь зменшити до нуля
але ось тут люблю позависати, ютуб ще, фільми дивлюсь
соцмереж немає
Мусик Пусик• 04 февраля 2024
7-8
автор Томатико • 04 февраля 2024
Ответ дляТам-тарарам
А знаєте де саме більше часу проводите?
В андроїді є застосунок Digital wellbeing , і там можна подивитися години за кожний день. Не знаю як в iOS.
В мене більше за все браузер (новини, пошук і т.д.)

автор Томатико • 04 февраля 2024
Ответ дляМусик Пусик
7-8
А що більше всього часу займає?
Там-тарарам• 04 февраля 2024
Ответ дляТоматико
А знаєте де саме більше часу проводите?
Подивилася, сьогодні 4 години вже. Більше за все часу зайняв Google Chrome. Далі Фейсбук, далі Телеграм.
автор Томатико • 04 февраля 2024
Ответ дляВот Она Я
А ви?