BiJu• 05 февраля 2024

Похвастайтесь своей алмазной мозаикой

Темка просто для любителей мозаики. В этом году приобрела свою первую картину и мне неожиданно понравилось.
Відморожена• 05 февраля 2024
И мне очень понравилось. Нервы успокаивает. Еще купила

автор BiJu • 05 февраля 2024
Мой процесс
миссДавеча• 05 февраля 2024
Колега зробила і подарувала на д.р. просто краса!
Примарочка• 05 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
дуже гарно
Вишнёвая Леди• 05 февраля 2024
Ответ дляBiJu
Мой процесс
А я зверху починала свою мозаїку.
Вже промальовуються у вас гори та море.
автор BiJu • 05 февраля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
А я зверху починала свою мозаїку.
Вже промальовуються у вас гори та море.
цікаво, я хотіла придбати щось ось таке, але все ніяк не доходять руки )))
автор BiJu • 05 февраля 2024
підкажіть, а лаком її потрібно потім зверху покривати?

Вишнёвая Леди• 05 февраля 2024
Ответ дляBiJu
Клас. В мене дві картини, то і дві таких підставочки. Коли робила другу - то вже по два кольори були в роботі, і мені було зручніше, коли контрасні, або значки сильно різняться. Бо коли схожі, тоді плуталась і довше вибирала.
миссДавеча• 05 февраля 2024
Ответ дляПримарочка
дуже гарно
Так. Я в захваті. Вона стільки ночей не спала, щоб зробити її.
автор BiJu • 05 февраля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
так, я зараз заповнюю один значок за 1 раз, але хотіла б органайзер, бо бісять дірки ))))) коли потрібно 1-2 штучки для ідеалу )
КондуктЕр тролейбуса• 05 февраля 2024
Я навіть і не чула про таке, пішла загуглила, краса. В мене донька захоплюється картинами по номерам, це щось подібне?
автор BiJu • 05 февраля 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
так, але для мене більш приємна мозаїка, бо я можу спокійно її відкласти коли дитина мамкає ))) тобто кожні 5 хвилин ))) А ось малювання в мене викликало тільки роздратування.
Вишнёвая Леди• 05 февраля 2024
Ответ дляBiJu
По одному теж нормально, бо тільки концентрація на один значок. А так потрібно буде звірятися з табличкою частіше.
Вишнёвая Леди• 05 февраля 2024
Хоча...от подумала, якщо в кожну палетку покласти папірець зі значком, то тоді в табличку не треба буде так часто дивитися.
автор BiJu • 05 февраля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
так ))) я просто витягаю 3 пакетика і на них ставлю цю мисочку зі стразами. Плуталась тільки коли 1 та I. Ось таке разом більш не робила
Вишнёвая Леди• 05 февраля 2024
Був моїм другом минулої зими, коли в години включення світла в мене був вже вільний час. 😊
автор BiJu • 05 февраля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
дуже гарна робота, море щастя, а не картина
Вишнёвая Леди• 05 февраля 2024
Ответ дляBiJu
Картина була в коробці, в на міні-картинці вона не була такою гарною. Але в магазині була можливість витягти та роздивитись, і вже без алмазиків вона підкорила мене. Ну а в готовому вигляді - точно сказали, море щастя.
Вишнёвая Леди• 05 февраля 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Мозаїка для мене більш легша та заспокійлива, медитація. В картині по номерам треба слідкувати за контурами за фарбами, мазками, пензликами. В картинах більше творчості, як на мене. Пробувала і те, і те. Сподобалось, але відмінності описала.

Вишнёвая Леди• 05 февраля 2024
Ще з круглими алмазами простіше - кожною стороною як поставив, так в є. А квадратні треба більш прискіпливіше прикріплювати, потім підрівнювати лінійкою, але теж цікаво.
автор BiJu • 05 февраля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
покажіть, якщо маєте картину ))) Бо я як глянула на квадратні, то одразу зрозуміла що для себе - ні ))
автор BiJu • 05 февраля 2024
і в мене не виходить вирівнювати, отой клей він якби то розтягується, а потім пружинкою назад, якщо я, припустимо, намагаюсь вже приклеєну стразу вирівняти.
Горда пташка• 05 февраля 2024
Дві останніх роботи сина. В нього їх більше десятка готових. Зараз колібрі наче робить. Блищать дуже гарно. Фото не передає цього, в кімнаті нічне освітлення))
Горда пташка• 05 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
На чому картина? Маю на увазі підложку. Бо рамку я не хочу. А оздоблення вашої картини мінімалістичне сподобалося.
автор BiJu • 05 февраля 2024
Ответ дляГорда пташка
це продаються одразу на рамі, фірма ідейка
автор BiJu • 05 февраля 2024
Ответ дляГорда пташка
передайте сину, що він - молодець!
Горда пташка• 05 февраля 2024
Ответ дляBiJu
Можете ближче куточок сфотографувати. В мене ідея з´явилася)))
автор BiJu • 05 февраля 2024
Ответ дляГорда пташка
Це не моя робота ))) трохи вище є повідомлення з фото.
Горда пташка• 05 февраля 2024
Ответ дляBiJu
передайте сину, що він - молодець!
Передам. Він в мене з особливими особливостями)) Ось зараз простеньку робить.
Горда пташка• 05 февраля 2024
Ответ дляBiJu
Син знімає повністю таки діамантики