Я вся ваша• 04 февраля 2024
Обучение вождения в автошколе
Кто недавно обучался, сколько у вас вышло по деньгам теория + вождение и какой город?
ТрамвайGirl• 04 февраля 2024
Теория 5000, уже сдала. Вождение 500 за занятие, в процессе. Пригород Киева
Одна_на_всей_планете• 04 февраля 2024
Ще не закінчила, не здавала екзамен по водінню і не брала додаткових занять. Поки що 15тис. Буде десь 20.
Екзамен казали якщо платити - 9тис.
Я вся ваша
• 04 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Подскажите сколько обязательных часов по вождению?
Я вся ваша
• 04 февраля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Екзамен казали якщо платити - 9тис.
Хочу сама сдать, без взятки
Одна_на_всей_планете• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Хочу сама сдать, без взятки
Та я теж)
Просто Вам цифри озвучую
ТрамвайGirl• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Честно, я не интересовалась даже, потому что мне нужно будет много, я уже поняла( у инструктора узнавала, после скольки занятий минимум у него сдавали практику самостоятельно - говорит, 12
Одна_на_всей_планете• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Зараз 20 годин обов´язкових
Я вся ваша
• 04 февраля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Зараз 20 годин обов´язкових
Дякую. Ніде не знайшла інфу
Я вся ваша
• 04 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Я ещё не ездила, но тоже понимаю что надо дофига
ТрамвайGirl• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Я минимум на 20 рассчитываю, но это очень оптимистично
Одна_на_всей_планете• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
У мене вже 10 уроків було, по півтори години кожен урок водіння.
Але це дуже-дуже мало, навіть після 15-го уроку, а їх стільки в автошколі, я не піду здавати екзамен, бо ще не впевнена. Практики повинно бути багато. Буду брати додаткові заняття.
Може комусь і 10 уроків досить, можливо практика вже була колись)
Бачу, що хлопці здають екзамен досить впевнено, з першого разу.
Я вся ваша
• 04 февраля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я взагалі себе не уявляю за кермом, але треба
Одна_на_всей_планете• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Колись давно я не пішла здавати на права, а треба було)
А потім було не до того, потім взагалі з´явився сильний страх на дорозі. Але треба. Собі сказала так: ’всі здають, а я точно не тупіше всіх тих хто здавав’ ))
Можна брати уроки водіння додаткові, скільки треба, стільки і будете їздити. Я вважаю це +
Одна_на_всей_планете• 05 февраля 2024
Ответ дляЛентяйка
Взагалі -то по закону 40 обов´язково
Може змінили вже
З цього року багато змін
Я вся ваша
• 05 февраля 2024
Ответ дляЛентяйка
Взагалі -то по закону 40 обов´язково
Вот и я читала про 40 и не могу понять где правда
Я вся ваша
• 05 февраля 2024
Ответ дляЛентяйка
В законі правда) деякі школи, звісно, хитрують і надають менше годин практичного водіння. Але навіть на сайті МВС написано про 40 годин
Як це надати меньше годин? Це ж їх гроші
Аноним_1859• 05 февраля 2024
Харьков, 5000 теория, 700 грн вождение 1,5 часа на автомате, и теорию, и практику сдала с первого раза без ошибок, обучение заняло ровно 4 месяца, откатала 18 занятий, но можно было и 15.