Кусман Сиру• 05 февраля 2024
11 млн грн розпиляли на проведення нацвідбору на Євробачення
Я в шоці. Вони там нормальні? Ви тут несіть, дурні, свої останні копійки на донати, а в цей час там пилять отакі гроші на капустнікі, які нафіг всім всрались.
Ответ дляБлондинка в Законе
Что говорить про верха , если на войне не ворует только ленивый . Есть такая недолблогер , быкуватая тетка Оксана Школа , даже она , сидячи в своем забитом селе , подумала : а почему бы и нет и стала волонтером .Итог за время войны : начата стройка большого дома, авто Тойота 2023 года из салона , шубы, айфоны , забор за пол миллиона грн.
Люди начали бить в колокола , вроде сбу должно начать проверку .
А сколько таких оксан и притул еще? Начиная с верхов и заканчивая селюками , решившими заработать на крови .
Эта война выгодна всем, кроме обычных людей
Погуглила кто это...
да, разница за два года разительная
видно когда ’кеш’ пошел
но люди, судя по коментам, не пробивные
да, разница за два года разительная
видно когда ’кеш’ пошел
но люди, судя по коментам, не пробивные
Цього року Румунія відмовилася проводити Нацвідбір на Євробачення-2024. Рада директорів румунської телекомпанії TVR на засіданні провела голосування щодо того, чи буде Румунія виступати на Євробаченні. Більшість голосів виявилися проти. У країни зараз фінансові труднощі, через які вона не може дозволити собі брати участь в такому масштабному конкурсі(!) ’Рада директорів затвердила бюджет SRTv на 2024 рік, який не містить достатньо коштів, щоб гарантувати участь Румунії в часи, коли міжнародний конкурс диктує все більш високі стандарти’, – йдеться в заяві TVR.
А в нас? Витратити на Євробачення передбачено 11 мільйонів (!!!).
Євробачення – специфічний конкурс. Не вокалістів, не пісень, а ШОУ. Вимоги до зовнішнього вигляду учасників надзвичайно високі. На попсовій сцені люди хочуть бачити вродливі обличчя і СТРУНКІ фігури… Пригадайте собі зараз переможну пісню Джамали. Яскраві національні мотиви, могутній гуманістичний посил-протест, зрозумілі слова, висока енергетика, чудові вокальні дані і вміння ними користуватися. Професіоналізм і віртуозність. Як результат – всеперемагаюча вибухова суміш…
Виступ цьогорічний майже гарантовано буде провальний, бо виконання не вражає, зміст і посил пісні незрозумілі, і виступ як ШОУ слабенький. Україна веде війну за саме своє існування та ідентичність, але з пісні це не зрозуміти. Реп – не кращий спосіб донести ідеї та думки. В цілому виступ не феєричний. Не НАЦІОНАЛЬНИЙ. І навіть не ЯСКРАВИЙ. Хто з нас вірить, що ця пісня може перемогти?
І що, для псевдо учасника від УКРАЇНИ не знайшлося кращого поганяла, ніж Альона-Альона? А потім дивуємся, чому ті ж поляки нервові, що їх країну заполонили ментальні росіяни з українськими паспортами…
Нацвідбір показав, що не потрібно було ніякого нацвідбору! В країні війна, і витрачати на це дійство замість дронів хоч копійку - злочин... Заявити про себе Україна може багатьма іншими, дешевшими і вигіднішими способами…
Ответ дляФиона Шрековна
Это надо как то дополнительно проверять? В темах без анонимов видно кто пишет и эти же люди пишут, что они не дураки донатить.
Я автору задала вопрос: сколько она на разминирование задонатила. В ответ тишина.
Причем здесь договорняки к Нац отбору?
Это магнитные бури на вас влияют или в чем дело?
Вас то с бурятами отравляют воевать, то вам истинность патриотов покоя не дает.
Причем здесь договорняки к Нац отбору?
А зачем донатить, если, например, есть садовый кооператив , Бучанский район. Бои, мины и неразорвавшиеся снаряды. Озеро и свой кусок леса в аренде. Жильцы сбросились деньгами и получили разминирование. Потом еще раз сбросились и через год еще раз проверили все. Теперь более-менее спокойны. Свои деньги нужно тратить там, где можешь контролировать.
Никаким Притулам гривны не дам и на заправке все бонусы заберу хот-догами. А вот мужу сотрудницы, который воюет с первого дня добровольцем, даю на все запросы без выяснения подробностей. Но ни одной публичной харе я не верю. Они только жиреют на войне.
Веточка сакуры67• 05 февраля 2024
Ответ дляNikol-9a2f
Кім он закликає зав‘язувати вже нам дівкам з рєсничками та бровами😂 все на ЗСУ , по іншому не переможемо
Согласна, это не так важно как часики жене подарить за 439 тыс грн. Как же без них. И до войны у него счетов в Испании небыло, теперь есть
Элли Иванова• 05 февраля 2024
Ответ дляrubyo
Я такого не писала, читайте уважніше. Я спитала, чи відбили би міста Донбасу, якби хоч Калуш, хоч Віктор Павлік не поїхали б.
Каждая копейка для фронта - шаг к победе. Для фронта, а не для Евровидения.
просто конченые идиоты с этим недоконкурсом носятся который год. и ради чего? наша победа в нём нам что даст? мы сможем принять конкурс на следующий год в Киеве? или ради пары новостей в европейских СМИ?
и нефиг писать про рекламу Украины. ТАК тратить бабло во время войны — это антиреклама.
Ответ дляЭлли Иванова
Згодна і ніде це не заперечувала. Але в мене шось не сходиться: в цій же темі деякі особисті прямо пишаються, що не донатять взагалі нікуди, навіть напряму воякам. В цій же темі ніхто не відписався, що хоча б підписує петиції чи виходить на акції протесту, щоб влада навчилася розставляти пріоритети. Тож де ті копійки візьмуться? Євробачення то крапля в морі. Ну ок, не буде відбору, ніхто не поїде. 11 млн це десь 590 фпв-дронів. Думаєте, це багато? В рашки їх тисячі, а крім дронів треба ще багато чого, і фпв не панацея.
До чого всі ці мої дописи - щоб зрозуміти, що роблять всі критикани тут. По факту - ніхто і нічого, виключно гвалт в інтернеті. Про те, що важливо давати про себе знати на всіх майданчиках, я писати не буду, бо до мене тут написано багато і підтримки ці думки не знайшли.
Irina-5d24• 05 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут : « несіть дурні свої останні копійки на донати?»
Ну не несіть, нехай прийде бурятішка до вас додому
Тобто ви пропустили розпил 11 млн, вас зачепило саме про донати?
Irina-5d24• 05 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Автор, сколько вы копеек на разминирование занесли? Просто интересно.
Эти 11 млн уже и на дроны потратили мысленно, и на разминирование, и на выплаты ВПО.
Просто резиновые какие то 11 млн. Ими можно все проблемы в стране разом решить.
Вы сами поняли, что написали?
Irina-5d24• 05 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Та не, они с америк и германий воюют до границ 91 года
Пока такие выкрики только из Украины, из ОП раздаются (про границы)
Passiflora_• 05 февраля 2024
Коли читаєш подібні новини, то відчуваєш себе повним лохом. Люди платять воєнний збір, здають донорську кров, донатять на ЗСУ при досить скромніх зарплатах у 9-15 тис грн. А можновладці просто просирають купу бабла на ШОУ.
Ответ дляrubyo
Я доначу кожного дня. У нас місто невелике і в фейсбуці море прохань, від людей , яких знаєш особисто. Чоловік мій керує підприємством невеликим, багатьох забрали на війну вже давно, весь час прохання, то на запчастини,то на авто, то на тепловізори. В цьому місяці 10 тис грн ми на це все витратили. І я також не розумію , чому не можна було купити 500 дронів, замість цього дурного скандального конкурсу.
_Злата Ibra_• 05 февраля 2024
Ответ дляВбигудях
Серед загиблих росіян перше місце посідають саме буряти😵💫
Да. Их чаще забирают на войну, мне так одна тетка говорила, у неё родственники рассказывали, они в россии живут. И там тоже жуткая коррупция, солдаты их как и наши кинуты. Короче такой треш
Ответ дляalina 94
Чого не можна було - тут вже писали. Шо я зроблю, якщо вас ці пояснення не влаштовують? Не згодні - то писати треба ну хоча б на фейсбуці зеленському, я сумніваюсь, що він тут сидить, чи хтось з ОП, чи ще звідкись.
Але добре, що ви донатите. Мені правда дивно, коли жмуть навіть гривню, виправдовуючись, що все одно її поцупить умовний гринкевич. Такі особистості гребуть з іншого корита, йому від тієї гривні ні холодно, ні жарко. А кому відчутно, так це ж тому піхотинцю в Кринках, але я вже втомилася тут пояснювати, якщо чесно. Залишаю цю місію комусь іншому, бо якісь непробивні, тільки смайлики і можуть ставити.
lekon-lekon• 05 февраля 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Да да, именно из за песни Стефания нам давали оружие. Когда решите еще что то бредовое написать, меня не зовите
Симон Петлюра в в 20х роках минулого століття чомусь вирішив створити український хор і відправити Європою для привертання на свою сторону європейців, які вперше дізнались, що українці, то не рускійє. В ті часи грошей ще менше було, але це було дуже доцільно і необхідно. А зараз, коли кацапи брешуть при кожній можливості, то давайте дамо їм більше можливостей, звільнимо сцену.
lekon-lekon• 05 февраля 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Я тоже из Харькова. Я уехала. Надеюсь никогда не вернусь
Так чого вам все так болить за корумповану Україну, якщо не збираєтесь повертатись? Чи кинути какахи, то святе? Вливайтесь у нові суспільства, в краще життя
_Злата Ibra_• 05 февраля 2024
Ответ дляlekon-lekon
Потому что моя мама, и сестра там, и брат.
Luxurygirl• 05 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А вам то что? Вы же в Америке 🤣
Ответ дляФиона Шрековна
зайдите на прозоро и посмотрите сколько за день по 11 млн грн пи****дят на закупках. И так КАЖДЫЙ день войны
Luxurygirl• 05 февраля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ваши пенсионеры хотят чтоб война длилась вечно?
Пенсионерам как раз по большому счету все равно
RaminaSonne• 05 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Думаєте, як допоможете комусь на вілу в Іспанії, то він до вас не прийде?
RaminaSonne• 05 февраля 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Не забирають, а самі йдуть ’заробляти´, бо нарід кровожерливий і тупенький у своїй масі.
Ответ дляУпругая попка
Меня в истории с Евровидением наибольшее непонимание вызывает, что Украина по миру деньги просит,волонтеры просят хоть по десятке скидывать, а параллельно такие конкурсы проводят.
К тому же некоторые страны отказываются от участия, так как это дорого. А Украина получается может себе позволить
..ну от піндоси подивились,як ми легко викинули 11 млн. на вітер і взагалі виключили Україну в голосуванні допомоги.
А навіщо,якщо у нас грошей дівати немає куди.(бо їх їхні виборці будуть питати,що за ...??
а скоро і інші країни попітягуються...
Anchik1878• 05 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Як ви знаєте, що вона краде? Це ваші припущення? Чи ви впіймали за руку?
Ответ дляФиона Шрековна
Та и то правда, копейки. Хай деребанят, шо там.