Кусман Сиру• 05 февраля 2024
11 млн грн розпиляли на проведення нацвідбору на Євробачення
Я в шоці. Вони там нормальні? Ви тут несіть, дурні, свої останні копійки на донати, а в цей час там пилять отакі гроші на капустнікі, які нафіг всім всрались.
Ответ дляrubyo
Згодна і ніде це не заперечувала. Але в мене шось не сходиться: в цій же темі деякі особисті прямо пишаються, що не донатять взагалі нікуди, навіть напряму воякам. В цій же темі ніхто не відписався, що хоча б підписує петиції чи виходить на акції протесту, щоб влада навчилася розставляти пріоритети. Тож де ті копійки візьмуться? Євробачення то крапля в морі. Ну ок, не буде відбору, ніхто не поїде. 11 млн це десь 590 фпв-дронів. Думаєте, це багато? В рашки їх тисячі, а крім дронів треба ще багато чого, і фпв не панацея.
До чого всі ці мої дописи - щоб зрозуміти, що роблять всі критикани тут. По факту - ніхто і нічого, виключно гвалт в інтернеті. Про те, що важливо давати про себе знати на всіх майданчиках, я писати не буду, бо до мене тут написано багато і підтримки ці думки не знайшли.
Та да, 11 млн - это копейки, что на них купишь. А вот чашка кофе - это совсем другое, народу нельзя покупать, лучше задонатить, патамуша иначе буряты придут и изнасиловают.
Откуда вы такие беретесь только?
Ответ дляlekon-lekon
Симон Петлюра в в 20х роках минулого століття чомусь вирішив створити український хор і відправити Європою для привертання на свою сторону європейців, які вперше дізнались, що українці, то не рускійє. В ті часи грошей ще менше було, але це було дуже доцільно і необхідно. А зараз, коли кацапи брешуть при кожній можливості, то давайте дамо їм більше можливостей, звільнимо сцену.
У нас мало сейчас голожопых певцов по сценам Европы скачет? Европа уже вся 2 года как хорошо нас знает, потребы нэма в хоре имени Альона-Альона.
Ответ дляlady.dziu2011
А в чім його важливість? Краще було б заявити всім отим організаторам і Європі, що в звʼязку з війною Україна не може прийняти участь у конкурсі, тому що у нас гинуть ЛЮДИ! Це було б більш логічно, ніж показати що у нас є гроші і час проводити відбори і витрачати 11 лямів в той час як керівництво країни кричить що у нас немає коштів на армію
Заявляємо сто разів на день, але ж сила голосу і розголос від участі значно більше.
Невже Ви справді вважаєте, що якби повірили, що у нас вмирають люди, то відразу нам би допомогли? І те що наша країна не брала б участі в конкурсі організатори видихнули б з полегшенням, бо так вони повинні пильнувати можливі скандали та заяви не в форматі конкурсу.
Ви реально цього не розумієте?
lekon-lekon• 05 февраля 2024
Ответ дляShaan
Рашапропаганда працює без відпочинку, щосекундно, бреше всім і створювати свою реальність. Я не знаю як треба, як протидіяти. Якщо України ніде не буде, то про неї забудуть.
Ответ дляShaan
Откуда вы такие беретесь только?
І шо вам відповісти? Йдіть до бурятів, вони хороші.
VasilisaLisa• 05 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Автор странно конечно создавать такие темы, кто и сколько потратил. Почему вцепились в этот нацотбор? Почему не цепляетесь в другие мероприятия? И да, я не считаю что это было лишним, пару тёток сидящих на кидстаф конечно виднее куда тратить деньги.
только это наши с вами налоги тратят или какаразница явнеполитики?
VasilisaLisa• 05 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
По поводу донатов всегда громче всех возмущаются те, кто ни разу не донатил и очень этим гордится.
не согласна, я возмущена распилами и при этом регулярно доначу
MashaizDusha• 05 февраля 2024
я лиш позавчора задонатила воїну з рідного міста, який проходить реабілітацію після поранень.
Як можна на танцюльки відправляти людей, коли держава неспроможна ще всім героям допомогти?
І що, американці чи європейці не задаються таким питанням, чого це бідна воююча країна витрачає гроші на розваги? чим це наближає її перемогу?