Кусман Сиру• 05 февраля 2024

11 млн грн розпиляли на проведення нацвідбору на Євробачення

Я в шоці. Вони там нормальні? Ви тут несіть, дурні, свої останні копійки на донати, а в цей час там пилять отакі гроші на капустнікі, які нафіг всім всрались.
Не зви чайна• 05 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
И еще 300 лет нигде не участвовать. Или сколько там понадобится на разминирование.
Так, хай, взагалі, забудуть хто така Україна, ми воюємо і розміновуємо.

ША! я прийшла!• 05 февраля 2024
Ответ для...аяприкольная
процентов
все страшащиеся бурятов - вперед на фронт, с мужьями, братьями и детьми
а мы потом разберемся что нам делать
А вам хочеться щоб рашка сюди прийшла? Щось я не зрозуміла, хто ви ? І коли і з чим ви потім будете розбиратись?
Проня_Прокоповна• 05 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Автор странно конечно создавать такие темы, кто и сколько потратил. Почему вцепились в этот нацотбор? Почему не цепляетесь в другие мероприятия? И да, я не считаю что это было лишним, пару тёток сидящих на кидстаф конечно виднее куда тратить деньги.
Я в шоке, вы считаете, что деньги на фронт не нужны...и деньги то, не чужие мы считаем, а наши...
lady.dziu2011• 05 февраля 2024
Ответ дляГерцогиня
Дивно, що більшість так однобоко мислить......
Євробачення - це перш за все міжнародна платформа на якій ми обов´язково повинні бути присутніми. Кацапія добре розуміє важливість культури і спорту, тож і пхає своїх всюди, ми ж не дооцінюємо це.
Зараз нелегкий період і Україна втрачає підтримку, в багатьох країнах свої проблеми, але при пануванні демократії (яка ж в Європі та США) важливо, щоб їх народ нас підтримував, а відповідно до своїх виборців прислухаються партії і керівництво держав.
То ж дуже важливо використовувати цю міжнародну потужну платформу.
Щодо витрачених коштів на зйомку....не знаю скільки це має коштувати і чи багато це чи мало. Якщо міряти власним мірилом, то це дорого, якщо порівнювати з вартістю зйомок інших проектів - то цілком реальних бюджет. А ще потрібно врахувати, що частина коштів повернеться в бюджет у вигляді податків.
Нажаль нам потрібно прийняти думку про те, що це марафон на незрозуміло скільки років і жити сьогоднішнім днем не думаючи про завтра не можна - а відмова від можливості нагадати по себе це нерозсудливо. Ну витратим сьогодні кошти цільовими на дрони, а завтра що? Ми ж всі розуміємо, що ми залежимо від світу (
Щодо розваг - це дуже гостре питання для нашої спільноти, оскільки всі по різному сприймають стрес та боряться з ним - хто пігулками, хто з психологом, хто алкоголем, а хто й переглядом розважального контенту.
Особисто я не є шанувальницею Євробачення і навіть не знайомилася зі списком учасників, але це не заважає мені визнавати його важливість - кількість людей, які голосували також підтверджує залученість та цікавість нашої спільноти.
А в чім його важливість? Краще було б заявити всім отим організаторам і Європі, що в звʼязку з війною Україна не може прийняти участь у конкурсі, тому що у нас гинуть ЛЮДИ! Це було б більш логічно, ніж показати що у нас є гроші і час проводити відбори і витрачати 11 лямів в той час як керівництво країни кричить що у нас немає коштів на армію
ША! я прийшла!• 05 февраля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Можливо для вас все одно, що діється на 0. Для вас треба концертів і побільше. А там гинуть нашу хлопці... Та таким же все одно...Україна ...росія... Гинуть не гинуть,,,то вас не стосується!
Татьяна-bfd8• 05 февраля 2024
Ответ дляНе зви чайна
Так можна і в Олімпійських іграх не приймати участі, будемо економити. Хай раша несе свій контент, мы будемо розміновувати.
Тогда переезжайте в Изюм. Где каждый куст заминировали рашисты перед уходом. Посмотрим как вам будет хотеться смотреть олимпиаду , когда шаг в лево или вправо и вам оторвет ногу. Иногда кажется что такие комментаторы сидят в волшебной стране и за пределами своего двора жизни не знают
Тішуся неперетішуся• 05 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Уже есть стати, что до выборов в США денег нам не дадут, а если Трам придёт, то тоже не дадут.
Те статьи пишут kaцapy. А сами срут в штаны, при мысли что Трамп опять ухватит их за яйца.
Кто утонул их из Сирии? Кто прикрыл их северный поток? При нем Украина получала ощутимую помощь, без всяких лендлизов.
Но об этом же боты не разгоняют. А пиплу лень искать информацию, довольствуются тем, что им скармливать.
Не зви чайна• 05 февраля 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
На міжнародному майданчику рашисти будуть представляти свою реальність, переконувати всіх, що ми брати і т.д. і тоді таких замінованих територій буде більше.
Упругая попка• 05 февраля 2024
Меня в истории с Евровидением наибольшее непонимание вызывает, что Украина по миру деньги просит,волонтеры просят хоть по десятке скидывать, а параллельно такие конкурсы проводят.
К тому же некоторые страны отказываются от участия, так как это дорого. А Украина получается может себе позволить

АБВГДэшница• 05 февраля 2024
Це тендер першого суспільного. Вони на рекламі під час трансляції цих відео все відіб´ють, ще й зверху зароблять
Непонятно• 05 февраля 2024
Не согласна, что народ должен от любой культурной программы быть отрезан на годы войны.
Человек же не только биоорганизм. Евровтление многим интересно, отвлекло и развлекло минимум миллион проголосовавших людей. Это плюс, духовная пища.
Альфред Шнитке• 05 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Удалено администрацией...
Судя з політики держави щей ухилянт
Пупс• 05 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вибачте, а за рахунок чого вони не падають з голоду?
І я згодна з тим, що написали нижче - багато що залежить від командира.
У них есть мешок картошки. Как думаете, есть возможность ее приготовить?
АБВГДэшница• 05 февраля 2024
Ответ дляУпругая попка
В Украине участники большую часть сами вкладывают в свой номер или спонсоров ищут.
Татьяна-bfd8• 05 февраля 2024
Ответ дляНе зви чайна
Да мне уже срать что они там будут представлять. Нашим людям нужна помощь, чтобы они могли жить. Хотя бы просто жить, про комфорт речи не идет. ВПО отменяют, много территории заминировано , где то света нет, приграничье харьковское так обстреливают, что вы даже представить себе не можете. А у 11 миллионов на Евровидение и думаем об олимпиаде. Класс
Альфред Шнитке• 05 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Удалено администрацией...
Чого? Мій чоловік теж постійно мені каже за бурята .
Безпорадна Кроко• 05 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Вы считаете что пару сотен народных депутатов произведут фурор на фронте? Все сразу измениться? Их всего 400 сейчас вроде, часть женщины и пенсы.
Служить все должны безусловно. Уже давно должны были изменить закон и каждый пригодный должен был бы хотя бы на время отправиться служить. А голосовали бы оставшиеся. Это для социальной справедливости, но на ситуацию на фронте не повлияет никак. На фоне цифры в 500 тысяч потребности в мобилизации это понятно.
Ну, якщо так казати, то й пара сотень будівельників не допоможуть.
А депутатів в країні не 400 осіб, а набагато більше, плюс помічники всіх рівнів плюс родичам всіх цих людей. І так, для них не повинно бути виключень (навіть для 400), люди повинні бачити, що в питанні захисту країни всі рівні. Тим більше, що толку від них в тій раді - 0
Упругая попка• 05 февраля 2024
Ответ дляНепонятно
Транслировать Евровидение - да, но зачем устраивать отборы за 11млн?
Альфред Шнитке• 05 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Автор, сколько вы копеек на разминирование занесли? Просто интересно.
Эти 11 млн уже и на дроны потратили мысленно, и на разминирование, и на выплаты ВПО.
Просто резиновые какие то 11 млн. Ими можно все проблемы в стране разом решить.
Ну копійка до копійки. У мене в місті більше половини зупинок нових зробили. Площу оновили. Нє, херня . А ви донатьте

Вумна вутка• 05 февраля 2024
Навіщо ви донатите? Ніхто ж не заставляє. Я нікому не доначу.
Непонятно• 05 февраля 2024
Ответ дляУпругая попка
Ноутбуки для мэрий небольших городков закупают на большие суммы, а это огромное общенациональное событие.
Оглашенный бюджет удивил меня своей реалистичностью, я думала, намного больше.
Ёшки_Матрёшки• 05 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Румыния отказалась от участия из-за фин проблем и ничего. А то на дороги нельзя, а туда можно. Хотя у нас трасса на Изюм такая что на моих глазах машина военных слетела, хорошо что все живы остались. В яму попали. Война не убьёт, так дороги покалечат. В Харькове женщина в укрытие бежала и упала, подскользнулась и шею сломала . Но боже упаси ремонтировать и чистить , все деньги на фронт.
Альфред Шнитке• 05 февраля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
И ведь переговоры будут, рано или поздно. Западу надоест сливать лярды в бездонную дыру. Заставят сесть. С утраченными территориями, разрушениями и сотнями тысяч погибших.
Я вже не можу дочекатися, коли нашим у владі кормушку перекриють.
Безпорадна Кроко• 05 февраля 2024
Ответ дляПупс
Немає, скоріш за все((
Я не з сарказмом питала. Дійсно не розумію, як люди тримаються(((
Оля_с_киркою• 05 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Муж только после протезирования. Уже ’вернулся’
И да, смотрели вместе.
В это же время вместе с ним плели сетку. Совмещали.
А задонатили?
Деловитая• 05 февраля 2024
Ответ дляТатьяна-bfd8
Мне тоже не понятна логика этих людей
Альфред Шнитке• 05 февраля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Я викажу непопулярну думку, але тут зради не бачу.
Телезйомка це завжди дуже дорого, але можете загуглити, скільки коштували попередні відбори. Там бюджет дуже і дуже скоротили.
І як на мене, рейтинги і зависання дії чудово показують, чому саме зараз це потрібно. У нас скільки поганого навколо, що дати людям трохи хорошого і розважити їх- не така погана ідея.
Так, можна популістично кидатися лозунгами в стилі ’які ще розваги під час війни, усе треба спрямувати на армію’. Але я дуже сумніваюся, що їх автори самі ведуть аскетичне життя і жодних приємних для себе речей не дозволяють а все спрямовують суто на армію. Це стратегія для спринту, а не кількарічної війни.
Можна було відбір зробити на ютубі. Учасники скинули свої відео - А люди голосували б.
Безпорадна Кроко• 05 февраля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Вона не донатить, повірте. Для неї 11 мільйонів то не гроші
Фиона Шрековна• 05 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Народных депутатов, чья работа оплачивается 400. Депутаты гос советов совмещают депутатство с основной деятельностью, они могут быть врачами, предпринимателями и кем угодно еще за депутатство они денег не получают. И многие, кстати, служат.
Карма хамелеона• 05 февраля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Просто меньше своим у своих же 3.14здить. Всё просто.
Не особисто вам питання, а всім, хто тут відписався про «гроші розпиляли, яйця-барабани» та ін. Дівчат, а ви хоч щось зробили, щоб це припинилося? Бо як закликаєш людей виходити на площі своїх міст на мітинги, щоб влада витрачала гроші на ЗСУ та дрони, а не стадіони, бруківку з барабанами, то приходить 3 каліки, всі тільки в інтернетах можуть побиготіти і задоволені далі по своїх справах. Напевно, все свавілля ну якось само має розсосатися. Ну от чесно, ви такі ж, як і ті, хто воює чужими руками до кордонів хоч 91, хоч всієї галактики, просто фронт другий - інтернетеий.