А як Ви відноситись до тих, хто взагалі ніяків донатів не робить на ЗСУ.Якщо Ви не донатите то з яких причин?
Кайдашева дочка• 05 февраля 2024
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Так чего ж поменяемся?Пусть возвращается и спит на вашей сиське.Я тут причём.
Дона Флор-0c73• 05 февраля 2024
Чомусь розхотілося донатити, коли побачила, як військові скидають гроші фрікам - попрошайкам в тік тоці, бо це їм дуже смішно. Та й багато волонтерів не уступають нашій владі по рівню шахрайства
Kidstaff Bot• 05 февраля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff