Мао_Мяо• 05 февраля 2024
Ваш найулюбленіший крем для рук?
порекомендуйте, на кожен день, щоб привести руки в порядок.
Дрібка щастя• 05 февраля 2024
перепробовала горы всего от 20 до 2500 грн..
успокоилась
выбирайте комфортный для вас и не забывайте про регулярность
успокоилась
Королева краси• 05 февраля 2024
Якщо надто суха шкіра, користуюся цикапласт, якщо ситуація краща - будь-який зволожуючий. Головне в цьому процесі частота. Якщо користуватися 2 рази на день, то проблема не вирішується, постійно мастити після кожного миття рук.
Так точно!• 05 февраля 2024
Це мій біль. Weleda I Aveeno помʼякшують шкіру, eucerin та Neutrogena ніби плівкою покривають, мені це дуже не зручно, все ковзає в руках.
Це з тих, що в мене зараз.
Сон і дрімота• 05 февраля 2024
Обычно использую лосьон Нивея для сухой кожи, если требуется более интенсивное питание тогда бальзам для стоп с мочевиной на ночь на руки
Инфотуфелька• 05 февраля 2024
Нивеа с облепихой. Муж подсадил
я вообще нивеа не воспринимаю, а тут такая находка)
Тепличная• 05 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Нивеа с облепихой. Муж подсадил
Я також дуже скептично відносилась до цього бренду, поки їхня сироватка не прибрала мені пігментацію. От вам і нівеа