ША! я прийшла!• 05 февраля 2024

Треба відкрити ФОП.

Але я працюю на підприємстві.Можливо це?
Кокосиха• 05 февраля 2024
так
Vishtalena• 05 февраля 2024
Так, звісно можна
Попадалочка• 05 февраля 2024
Если на государственном, то надо уточнить можно или нет. Если в товке, то можно
Vishtalena• 05 февраля 2024
Вам ще й вигідно буде, бо не будете сплачувати ЄСВ за себе, бо підприємство плате
Vishtalena• 05 февраля 2024
Але якщо держслужба то нє
автор ША! я прийшла! • 05 февраля 2024
Ответ дляVishtalena
Але якщо держслужба то нє
Філія Нафтогаз. Сказали в відділі кадрів ,що частково і тільки через службу безпеки 🫣 Як це частково зрозуміти?
Попадалочка• 05 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Они и сами видимо не знают. Что значит фоп частично? Глупые люди
Свідок Перемоги• 05 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Что значит - ’частково’ ? ’Частково ФОП’ - такого в законодательстве нет . И причем СБУ к регистрации ФОПов ?
Околовита• 05 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
найімовірніше, малось на увазі служба безпеки самого Нафтогазу)) частково ФОП - взагалі немає коментарів
автор ША! я прийшла! • 05 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Служба безпеки наша ,на підприємстві.Так розумію будуть питання задавати-навіщо,який вид ,який дохід.
Попадалочка• 05 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
СБУ и служба безпеки Нафтогаза разные организации.
Свідок Перемоги• 05 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
Хорошо . При чем служба безпеки Нафтогаза к регистрации ФОПов ? Их кто-то уполномачивал ФОПов регистрировать ?
Околовита• 05 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
а Ви десь їм щось підписували, що зобов´язуєтесь не вести підприємницьку діяльність?
Свідок Перемоги• 05 февраля 2024
Ответ дляОколовита
И отчитываться о доходах ?
автор ША! я прийшла! • 05 февраля 2024
Ответ дляОколовита
Ні,не підписувала.Але оце так відповіли.
Попадалочка• 05 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Дело в том, что не всем сотрудникам дерслужби можно иметь фопов. Требуется либо у юриста уточнить, либо почитать перечень тех, кто не имеет права иметь свой бизнес.
Околовита• 05 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
хто вам конкретно таке сказав? і тоді треба уточнити, на що посилається ця людина, даючи такі коментарі.
Свідок Перемоги• 05 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
А Нафтогаз - это госслужба ? Я просто не в курсе .
Околовита• 05 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
Нафтогаз це ТОВ - комерційна установа, яке дерслужба? Якщо автор декларує свої доходи як держслужбовець - це інше питання, но я дуже сумніваюсь
Попадалочка• 05 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Почитайте формулировку его формы собственности.
Попадалочка• 05 февраля 2024
Ответ дляОколовита
Нужно читать формулировку собственности. Например в Харькове Есть КП ’Вода’ и ТОВ ’КП Вода’. Разницу думаю объяснять не надо
Околовита• 05 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
видно у Вас великі фахівці сидять)
Свідок Перемоги• 05 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» . Я в курсе . Потому и спрашиваю - как ТОВ может считаться госслужбой .
Попадалочка• 05 февраля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Вот и я о чем. Автор видимо в этом не разбирается.
Околовита• 05 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
КП - це не держслужба. звичайне Комунальне підприємство
Попадалочка• 05 февраля 2024
Ответ дляОколовита
Есть служащие, есть просто сотрудники. КП - государственная организация. Уже была тема по этому вопросу.
Околовита• 05 февраля 2024
Ответ дляПопадалочка
они финансируются из бюджета и имеют иные источники доходов - но это никак не госслужащие. Они не относятся к органам центральной инсполнительной власти.
Залетна Я тут• 05 февраля 2024
Ответ дляОколовита
Яке ТОВ?

Акціонерне товариство ’Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», 100% власність держави.

Згідно з Законом про запобігання корупції, не лише держслужбовці, а ІНШІ особи, уповноважені на виконання функцій держави, не мають права займатися підприємницькою діяльністю (окрім деяких видів).
Тому, якщо автор володіє організаційно-розпорядчими функціями, що можуть трактуватись як виконання функцій держави, то досвідос ФОП.
Саме для уточнення цих питань і наявності обмежень автора і заслали до фахівців з безпеки.
Більше того, в Нафтогазі є посада фахівця (підрозділ) з питань запобігання корупції.
Залетна Я тут• 05 февраля 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Частково, скоріше за все, стосується переліку посад. Бо таки у вас в компанії є обмеження.
https://nazk.gov.ua/uk/vidteper-posadovtsi-nak-naf...

Але, що мали на увазі у відділі кадрів, то треба було спитати у них)))
Ждушечка• 05 февраля 2024
Открівайте. Я в банке работаю, открыла и никого в известность не ставила. На каком основании должна сообщать ?