Проработник• 05 февраля 2024
У когось взагалі їде доставка UЕ?
Купила Зару Іспанію, відправила Юкрейніан Експресс. Від 15 січня нічого не поїхало в Україну
Соображалочка• 05 февраля 2024
США вже приплила посилка, купила початок січня, не зрозуміло тільки в Україну чи Європу, очікую.
Проработник
• 05 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Я навіть відправки не бачу
Море Щастя• 05 февраля 2024
Мені Польща ще на мин тижні прийшла, повтикала. Сьогодні заберу з пошти
Море Щастя• 05 февраля 2024
Ответ дляПроработник
Я навіть відправки не бачу
Попитайте за статус. Може воно в дорозі, а. Татус змінити провтикали. Буває і так
Проработник
• 05 февраля 2024
Ответ дляЩедрик
В мене на складі з 23.01 лежить. Готується до відправки
Вже позвонила, сказали Іспанія найбільш загружена по відправці. Просто чекати
Щедрик• 05 февраля 2024
Ответ дляПроработник
Я для себе беру, то до весни та літа доїде)
Не боюся осуду• 05 февраля 2024
Испания от 7и 10.01 уже приехала, Португалия от 16.01 ещё не отправили.
Коханозадовільна• 05 февраля 2024
іспанія 05/01 і 19/01 на складі в києві чекаю доставку до себе
22/01 ще готується до відправлення