Соседушка• 05 февраля 2024

Ковш (каструля) Ikea

Всім привіт! Можливо хтось має каструлі Ікеа серія HEMKOMST, яка в них якість? В наявності немає, тільки під замовлення то ж можливість потримати в руках теж немає. Вартість +-1000 грн.
Дякую всім хто відгукнувся!
Патриоточка• 05 февраля 2024
За такие деньги три модно в розетке купить ардесто. Ничем не хуже

Новопоштинская• 05 февраля 2024
В Икеа кастрюли хорошие,э даже дешёвые
Пушкининиана• 05 февраля 2024
Читайте отзывы на сайтах Икеи разных стран. Там есть и негативные, их не модерируют. Я не про конкретно кастрюлю
автор Соседушка • 05 февраля 2024
Ответ дляПатриоточка
Дуже дешевий посуд не купую, ну і кришка тут як я люблю - без обідка, загартоване скло.
So_so• 05 февраля 2024
А видели такой? Я купила, мне нравится. Единственное, плоская крышка своеобразно.
автор Соседушка • 05 февраля 2024
Ответ дляНовопоштинская
В Икеа кастрюли хорошие,э даже дешёвые
Дякую
автор Соседушка • 05 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Дякую, не бачила. Не дуже люблю щоб були елементи з іншого матеріалу крім нержавійки і скла.
So_so• 05 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Это ненагреваемые части)
автор Соседушка • 05 февраля 2024
Ответ дляПушкининиана
Тільки на польському прочитала, правда не всі, ніби задоволені люди

автор Соседушка • 05 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Это ненагреваемые части)
Я розумію але купую без цього.
бювет_в_обед• 05 февраля 2024
У меня этот набор кастрюль. Хорошие, добротные, качество лучше чем у самых дешёвых серий, более тяжёлые. Но как то за ковш дороговато. Я за набор 3 кастрюли и сковорода отдавала что то порядка 80 евро.
Ковш - самый маленький из серии.
Сковорода, через полтора года стала подгорать. Как в принципе и все остальные. То есть ничего чудесного
Козачка• 05 февраля 2024
Я собі для варки яєць і тп купувала той найдешевший набір з трьох предметів- аннонс - цілком ок, ну трохи час від часу шурупчик на ручці ковшів підкручую.
Ікеа 365 маю кастрюлю - також ок.
Взагалі в мене основна маса нержавійки цептер, вже понад 30 років - для розуміння з чим я порівнюю.
Але в Метро бувають по акції також непогані ковші. Сходіть, помацайте. Не гірше від Ікеа. Здається 199 грн акційна ціна. Трохи пізніше можу сфоткати який якщо цікаво. Здається на 2 літри. Але без кришки. Ну в мене від 2 літрової кастрюлі цептер ідеально кришка на нього сідає.
автор Соседушка • 05 февраля 2024
Ответ дляКозачка
Ікеа 365 маю кастрюлю - також ок.
Зрозуміло. В мене теж є каструлі Zepter i Metalac ( Сербія) там якісь на висоті.
З Метро якось купила ковшик, через півроку викинула не сподобалось якість зовсім. Дякую
Козачка• 05 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
Ну от мені Ікеа 365 приблизно як той з Метро по якості. Просто там вони різні є, буду вдома уточню який в мене. Там також потовщене дно.