Люблю пиво• 05 февраля 2024
Судба УПЦ в Украине?
Судьба УПЦ в Украине?
УПЦ в Украине похоже останеться и продолжит служить службу - это нормально?
....Монастыри так же работают и службы служаться это нормально?
Результат:
вже голосів:
27 (50.94%)
УПЦ в Украине оставить
23 (43.4%)
УПЦ в Украине расформировать
3 (5.66%)
Свой вариагнт ответа.
АнтиТроль• 05 февраля 2024
Я честно по сей день разобраться не могу с этим
Они что деньги переводят в Рашу
WhiteWidow• 05 февраля 2024
Якщо помріяти, то було б класно без церков взагалі) але не буде так
Проте ніяк не розумію, чому в Україні взагалі був патріархат московський. Навіщо ? Свого мало було чи чому?
Bambi-kids• 05 февраля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Они что деньги переводят в Рашу
Так...УПЦ МП...Це церква рашки....ПЦУ це вже украънська
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Что ПЦУ, что УПЦ - одна шарашкина контора. Мое личное, субъективное мнение))
Тому, що ви не знаєте, яка разніця. Не знаєте, як здобувалася незалежність і, як її потім русня примусила скасувати.
77 года рождения• 05 февраля 2024
Усіх попів московії і її адептів гнати всраним віником на болота у парашу, і босих, і взутих, і перевзутих під рясами.