Реверанс• 05 февраля 2024

Останні досягнення влади

Пресслужба Зеленського засвітила геолокацію секретного тренувального центру на Дніпопетровщині, де готують мобільні вогневі групи.
Life-game• 05 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Офісні підголоски отстанні дні пишуть про виключне право керівника змінювати менеджерів.
Ну, якщо вони бачать Україну під час війни, як приватну корпорацію, то є й інші паралелі.
У корпорації є акціонери, які винаймають керівника. На певний звітний період. І тут, коли корпорації загрожує смертельна небезпека, керівник вирішує звільнити головного менеджера, який бореться з цією небезпекою.
В такому випадку або керівник дає акціонерам притомне пояснення чому він змінює ключового для цих часів менеджера, який нормально робить свою роботу, або акціонери мають право ставити питання заміни керівництва корпорації.
Тому, декому не варто плутати державу з приватним бізнесом, а державні інтереси з особистими емоціями. А підголоскам варто зрозуміти, що ніхто нічого не забуває.
Футболка шикарная.....

ЯкВаріант• 05 февраля 2024
Ответ дляНина____
Может это ещё намеренно- ложная информация. Всякое может быть. Зе не защищаю
Всё может быть, но главное чтобы люди не пострадали, пусть геолокация о которой они распространились, будет где-то в поле, подальше от людей, это самый лучший вариант.
lilu1990• 05 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Перевибори російського путіна 17 березня і йому потрібно показати, що він ще огого
Щоб показати своє «огого» тварині потрібно принести мордору якусь перемогу
Для спроби принесення перемоги може бути спроба наступу
Ризик наступу, відповідно, є високим
В цих умовах і при таких ризиках звільняти головнокомандувача ЗСУ, який з перших днів організовує оборону України і якому вірять бійці та суспільство, може стати великою допомогою ворогу.
Путіну не потрібні наступи для виборів. Він і так переможе.
автор Реверанс • 05 февраля 2024
Коли Подоляк розповідає про ’тактичні прорахунки Залужного’ - то нехай пояснить як тоді називаються ’розведення’ на Донбасі з ’розмінуваннями’ в Маріуполі, відкриття КПВВ на Чонгарі та ігнорування попереджень західних розвідок про напад тощо.
Бо з вашими ’тактичними геніями’ все було зрозуміло ще під час загибелі Журавля, і щось не було з тих пір жодного підтверження, що рівень ’берущіх все під особистий контроль’ піднявся вище плінтусу.
автор Реверанс • 05 февраля 2024
А, ну якщо провокатор Пєтров закликає Залужного піти у відставку - то вже ФСБ відверто включилась по повній, хоча і так ясно кому поперек горла стоїть генерал.
Вскривається кодло, нервує, і невідомо скільки там їх засіло поруч з Безуглою в державних органах і хто ж такий всемогутній не дозволяє їх вичистити вслід за їхнім рускім кораблем, зато тримає Червінського в клітці.
Ну, і вкотре сердечно вітаю позітівних сміхотунчіков з ганебної ситуації з Головкомом - гебня вами як завжди з@д витирає, молодці.
Ирина_Б_• 05 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Плани Зеленського щодо оновлення керівництва країни, зокрема заміни головкому ЗСУ Валерія Залужного, змушують західних партнерів України нервувати, — Financial Times
почему? они вроде написали что не возражают
Pole• 05 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Футболка шикарная.....
Цей напис- просто зображення всієї їхньої ’служби’.
автор Реверанс • 05 февраля 2024
Декілька анонімних телеграм-каналів повідомили, що на сьогоднішній ставці були звільнені Залужний, Шаптала й Наєв і що їм от-от вручать підозри
Life-game• 05 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Скрин?

автор Реверанс • 05 февраля 2024
Volodymyr Omelyan:
Я не хотів цього писати під час війни, але повинен це зробити.
Президент і його команда свідомо ведуть Україну до поразки з 2019 року.
Зняття Валерій Залужний з посади Головнокомандувача Збройних Сил України - це ще один крок з поглиблення хаосу в Україні.
Справжня мета цього кроку «Банківської шестірки» - обезголовити армію і програти на полі бою.
Далі мають вирішити вільні люди: хочете жити в незалежній Україні чи знову під російською окупацією.
Слово за українцями!
Якщо не захистимо свого лідера - керуватимуть нами чужі.
автор Реверанс • 05 февраля 2024
До початку повномасштабної війни саме генерал Наєв на виконання наказу Головнокомандувача розгорнув Сили Оборони, не допустив оточення військ в Донецькій і Луганській областях в районі ООС. Попри відсутність політичних рішень, військові взяли всю відповідальність на себе з оборони держави!
Початок війни Наєв самостійно (без ГУР) визначив, що ворог нападе 24.02 о 4.00 ранку, привів війська у готовність до відбиття агресії.
Під час боїв зберіг Україні вихід до Чорного моря, не допустив окупації Запоріжжя, Миколаєва, Одеси. Зокрема, попри незадоволення Банкової, генерала Марченка було відправлено рятувати Миколаїв, бо доблесні правоохоронці у першу ж годину великої війни дременули за річку і з високого берега філософськи спостерігали, що воно з того вийде.
І Одеса вистояла тому, що зазделегідь у Наєва розкрили наміри противника наступати саме на Вознесенськ, саме туди був спланований основний удар. І ми зруйнували їхні плани.
Саме команда Головнокомандувача, до якої належить Наєв, створила умови для звільнення Харківщини. Зокрема, колишній командувач сухопутних військ Польщі особливо підкреслює заслугу Наєва, стратегія якого знекровила росіян до квітня 22 року перед харківським контрнаступом.
Північ України звільняли генерали Ніколюк і Нестеренко. Перший Харківський наступ, коли відігнали росіян від Харкова - генерал Нестеренко.
І все це відбулося лише завдяки фантастичній жертовності українського народу і героїзму військовослужбовців.
Мета росіян була оточити і знищити Збройні Сили України. Щоб цього не допустити, військові плани довелося приховувати навіть від окремих членів майбутньої «ставки». І, як пізніше виявилося, це було правильне рішення, бо зрадників нагорі надто багато…
А про «три кільця оборони Києва», як і про фортеці Бахмут і Соледар мають розповідати ті, хто за них відповідав. Бо цих фантастичних споруд, на жаль, не було видно ні з космосу, ні на землі.
Як і не було закупівлі жодної міни чи снаряду у 2020-21 рр,, бо були повністю провалені забезпечення ЗСУ і підготовка до війни, а замість спорудження ліній оборони автодорожніми компаніями - будувалися дороги і планувалися шашлики.
автор Реверанс • 05 февраля 2024
Диверсія проти ЗСУ рівня звільнення Залужного здалася Зеленському недостатньою й він вирішив повторити подвиг із одночасного розгону воєнкомів, котрим повністю зірвав мобілізацію й залишив військо без поповнення. Тільки тепер ставиться задача повністю обезголовити армію, звільнивши з неї практично всіх досвідчених і компетентних командувачів, масово замінивши їх
ebbi• 05 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
’Обійдемось без Порошенка,’ - цідить актор ’95 кварталу’, зображуючи чомусь керівника ГУР Буданова.
’Залужний - це менеджер у Президента,’- провіщає радник Єрмака Подоляк, ’дивуючись’, чому українці сміють обговорювати ’ставлення Президента’ до ’тих чи інших підлеглих’.
’Україну можуть представляти на міжнародних майданчиках чотири людини... решта - це туристи, ... не представники українського народу’ - каже нове слово в конституційному праві секретар РНБО Данілов.
Ну так президент-це ж теж менеджер,найнятий народом,а не цар і Бог...Чи може як міняти,то всіх менеджерів?
автор Реверанс • 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
Мила Еббі,боюсь головного менеджера нам не поміняти.
Він до росії звернеться за підтримкою і буде владу тримати зубами,занадто багато злочинів вони вчинили.
Хочу помилитися
Манула• 06 февраля 2024
Ответ дляebbi
Цей зелений брехливий наполеончик з нами ну дуже надовго ...