ЖаннаНеАгузарова• 05 февраля 2024
Як вважаєте, чому Зеленський пішов у призеденти?
Я розумію коли йдуть політики, бізнесмени захищаючи свої інтереси.А от людина далека від політики, яка досягла успіху в своїй професійній діяльності, стала відомою, заробила статки, навіщо? Мало влади?, грошей? Амбіції?
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
На 31 декабря 2019 официальные резервные активы Украины составляли 25302,2 млн. долларов США
На 31 декабря 2023 официальные резервные активы Украины составляли 40514,4 млн. долларов США
Один день войны стоит Украине $100 млн, армия сегодня – самый большой потребитель средств.
Ответ на Ваш вопрос .
Що ви чужі гроші рахуєте як гроші країни. Які розміри допомоги були в 2014-2019 роках?
Ответ дляSunny Hanny
Я вас попросила написати, що зробив для підвищення обороноздатності Зеленський
Щодо порівняння зп. Ви якраз мій коментар доповнили. 2014 якраз тільки прийшов Порошенко. І в 2019 в якому стані передав Зеленському
Можна я напишу: розмінував Чонгар, здав Каховську гес і Запорізьку аес оркам. Проклав їм асфальтовану дорогу в чорнобильській зоні.
Хіба мало зроблено?
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Так кто ж доктор , шо Пороху денег не давали ’у тебя скучное лицо, тебе никто денег не даст’ ))))
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Хіба мало зроблено?
Та я б від його пастви хотіла почути. Про здобутки величного
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
То напишіть за здобутки Зеленського. Що він зробив для підвищення обороноздатності України
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
У німців мову відібрало-віддайте нам гроші,які біженцям платите,ми їх тут самі поділимо.До такого ще ніхто не додумався
Просто у них такого Боневтіка не було
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляУаджит
А что ж тогда всем, по единым новостям показывали, как они заявку на ускоренное вступление в НАТО подавали.
Это что был развод, но вот же
Люди в силу своих мыслей многое не помнят, а интернет то всё помнит.
Это что был развод, но вот же
Так це він з тою заявкою у 2022 вже році відосик зняв.
А до цього? Він і його недолуга криворізька безмозгла команда ігнорували і завалювали всі міжнародні відносини.
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
так отож... в мене там родина, в шоці були... і це на фоні зростаючої рашапропаганди
Ответ дляVlada-Maria
бо можна ще на бабки розвести
Ааа, ну это да, это для них святое.
Люди поверили, страны партнёры расслабились и финансирование дали ещё, а лучше бы дали под дых, чтобы понимали, что нафиг разводить огонь, который рано или поздно может вспыхнуть в их осознании и всё прекратится, только война, мать бы её продолжится😭
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Там десь в сусідній темі фото усміхненої лєнки і пастви на фоні розтрощеної Мрії.
Символічно. Дивно що нема плакату ’ми це робили’
Ой не згадуйте її. Терпіти не можу цю лицемірну сімейку
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
Лише 25,2% біженців з України в Німеччині працюють — Bild
Практически два года и только 25% . Не красиво ...
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
Аж мені соромно стало.Почали з всесвітньої підтримки і поваги,з такими зашкварами втратимо це все.Гірко так
... черговий раз...
Ответ дляAksinia 111
Біженці,то не президент.Бо то малесенька частина України,а президент-то її обличчя
Що до біженцівтам теж не так просто.Там дуже багато літніх людей і з дітьми,яеих не можуть забезпечити садочкам.Навіть німці записують іноді в чергу в садочок зразу після народження.
Ответ для77 года рождения
А может то было не заявление об ускоренном вступлении в НАТО, а что-то другое, но людям рассказали именно то, что люди хотели услышать. Ведь если бы то заявление реально существовало, то были бы какие-то подвижки, а их нет и что самое странное, о том заявлении уже ни кто даже не вспоминает.
Ответ дляLusik 26
Якщо відверто, я також вважаю, що він не очікував свого обрання: варто лише подивитись на його вираз обличчя після оголошення результатів - він в шоці був.
А целый сериал ’Слуга Народа’ это зачем было снято, с какой целью тогда? Не подготовить ли людей?
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
1,132 млн только в Германии . Ничё себе , больше чем численность ЗСУ . Плюс беженцы по мимо Германии в других странах . Не така уж і малесенька частина .
Ответ дляAksinia 111
Ну 1 млн на 35-це яка частина?Я вам реальну картину описую,в мене мама там-там пенсіонерів як не в одній країні.З дітьми з її гуртожитку навіть на курси не ходять,бо дітей не можна залишати самих місць в садочках неиає,то робота без мови і без можливості влаштувати дітей не світить.Вже самі німці думають як це вирішити
Аноним Первый• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Не рухайте тих біженців. Повірте, якщо припинять допомогу, вони підуть на роботу, українці - це не чорнота і араби, вони роботящі люди. Наші люди ніколи не мали такої нагоди, жити і нічого не робити, це як тимчасовий подарунок. Нехай хоть комусь буде передих в цьому тяжкому житті.
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Що саме логічне? Частину Донецької та Луганської областей було повернено. Поступово, повільно, але поверталося. Завдяки кому парадним маршем ввійшов в Україну 24 лютого 2022?
Вопрос не верно поставлен , зашёл не благодаря кому . Думаете если б сво начал в 2018 не смог зайти ? Сомневаюсь, судя по Донбассу .
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Боже, це безнадійно
Ответ дляNatabond76
Тут питання не в тому чому він пішов, а як так сталося, що за нього 73% проголосувало
Та блин, влияние телевизора. Сериал. И только. Вы же ( не к Вам вопрос) не будете спорить с тем, что этот низкопробный, идиотско- наивный сериал и был его президентской кампанией?