ЖаннаНеАгузарова• 05 февраля 2024

Як вважаєте, чому Зеленський пішов у призеденти?

Я розумію коли йдуть політики, бізнесмени захищаючи свої інтереси.А от людина далека від політики, яка досягла успіху в своїй професійній діяльності, стала відомою, заробила статки, навіщо? Мало влади?, грошей? Амбіції?
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
На 31 декабря 2019 официальные резервные активы Украины составляли 25302,2 млн. долларов США
На 31 декабря 2023 официальные резервные активы Украины составляли 40514,4 млн. долларов США
Один день войны стоит Украине $100 млн, армия сегодня – самый большой потребитель средств.
Ответ на Ваш вопрос .
Що ви чужі гроші рахуєте як гроші країни. Які розміри допомоги були в 2014-2019 роках?
cheryl• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Я вас попросила написати, що зробив для підвищення обороноздатності Зеленський

Щодо порівняння зп. Ви якраз мій коментар доповнили. 2014 якраз тільки прийшов Порошенко. І в 2019 в якому стані передав Зеленському
Можна я напишу: розмінував Чонгар, здав Каховську гес і Запорізьку аес оркам. Проклав їм асфальтовану дорогу в чорнобильській зоні.
Хіба мало зроблено?
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Так кто ж доктор , шо Пороху денег не давали ’у тебя скучное лицо, тебе никто денег не даст’ ))))
ebbi• 05 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
бо можна ще на бабки розвести
У німців мову відібрало-віддайте нам гроші,які біженцям платите,ми їх тут самі поділимо.До такого ще ніхто не додумався
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Хіба мало зроблено?
Та я б від його пастви хотіла почути. Про здобутки величного
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
То напишіть за здобутки Зеленського. Що він зробив для підвищення обороноздатності України
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
Просто у них такого Боневтіка не було
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляУаджит
А что ж тогда всем, по единым новостям показывали, как они заявку на ускоренное вступление в НАТО подавали.
Это что был развод, но вот же
https://m.youtube.com/watch?v=0EapsSA3DZk

Люди в силу своих мыслей многое не помнят, а интернет то всё помнит.
Так це він з тою заявкою у 2022 вже році відосик зняв.
А до цього? Він і його недолуга криворізька безмозгла команда ігнорували і завалювали всі міжнародні відносини.
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
так отож... в мене там родина, в шоці були... і це на фоні зростаючої рашапропаганди
cheryl• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Там десь в сусідній темі фото усміхненої лєнки і пастви на фоні розтрощеної Мрії.
Символічно. Дивно що нема плакату ’ми це робили’
ЯкВаріант• 05 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
бо можна ще на бабки розвести
Ааа, ну это да, это для них святое.
Люди поверили, страны партнёры расслабились и финансирование дали ещё, а лучше бы дали под дых, чтобы понимали, что нафиг разводить огонь, который рано или поздно может вспыхнуть в их осознании и всё прекратится, только война, мать бы её продолжится😭
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Ой не згадуйте її. Терпіти не можу цю лицемірну сімейку
cheryl• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Аналогічно. Але ми маємо все це пам´ятати , або записувати, щоб після перемоги це зелайно за все відповіло.
Так саме як русні ми ніколи не пробачимо і не забудемо.
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
Лише 25,2% біженців з України в Німеччині працюють — Bild
Практически два года и только 25% . Не красиво ...
ebbi• 05 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Аж мені соромно стало.Почали з всесвітньої підтримки і поваги,з такими зашкварами втратимо це все.Гірко так
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
... черговий раз...
ebbi• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Біженці,то не президент.Бо то малесенька частина України,а президент-то її обличчя
Що до біженцівтам теж не так просто.Там дуже багато літніх людей і з дітьми,яеих не можуть забезпечити садочкам.Навіть німці записують іноді в чергу в садочок зразу після народження.
ЯкВаріант• 05 февраля 2024
Ответ для77 года рождения
А может то было не заявление об ускоренном вступлении в НАТО, а что-то другое, но людям рассказали именно то, что люди хотели услышать. Ведь если бы то заявление реально существовало, то были бы какие-то подвижки, а их нет и что самое странное, о том заявлении уже ни кто даже не вспоминает.
Суетолог• 05 февраля 2024
Ответ дляLusik 26
Якщо відверто, я також вважаю, що він не очікував свого обрання: варто лише подивитись на його вираз обличчя після оголошення результатів - він в шоці був.
А целый сериал ’Слуга Народа’ это зачем было снято, с какой целью тогда? Не подготовить ли людей?
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляebbi
1,132 млн только в Германии . Ничё себе , больше чем численность ЗСУ . Плюс беженцы по мимо Германии в других странах . Не така уж і малесенька частина .
Суетолог• 05 февраля 2024
Ответ дляNatabond76
Тут питання не в тому чому він пішов, а як так сталося, що за нього 73% проголосувало
Не отошли от сериала
ebbi• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Ну 1 млн на 35-це яка частина?Я вам реальну картину описую,в мене мама там-там пенсіонерів як не в одній країні.З дітьми з її гуртожитку навіть на курси не ходять,бо дітей не можна залишати самих місць в садочках неиає,то робота без мови і без можливості влаштувати дітей не світить.Вже самі німці думають як це вирішити
Аноним Первый• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Не рухайте тих біженців. Повірте, якщо припинять допомогу, вони підуть на роботу, українці - це не чорнота і араби, вони роботящі люди. Наші люди ніколи не мали такої нагоди, жити і нічого не робити, це як тимчасовий подарунок. Нехай хоть комусь буде передих в цьому тяжкому житті.
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Що саме логічне? Частину Донецької та Луганської областей було повернено. Поступово, повільно, але поверталося. Завдяки кому парадним маршем ввійшов в Україну 24 лютого 2022?
Вопрос не верно поставлен , зашёл не благодаря кому . Думаете если б сво начал в 2018 не смог зайти ? Сомневаюсь, судя по Донбассу .
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Боже, це безнадійно
Нина____• 05 февраля 2024
Ответ дляNatabond76
Та блин, влияние телевизора. Сериал. И только. Вы же ( не к Вам вопрос) не будете спорить с тем, что этот низкопробный, идиотско- наивный сериал и был его президентской кампанией?
Нина____• 06 февраля 2024
Ответ дляПлатья Всем
кто слышал из закрытых источников, что с 5ое на 6ое февраля планируется массированный удар по Украине? руководителям ова сообщили. кто еще что слышал?
Мария-a546• 06 февраля 2024
Ему приказали, а выбора у комика не было .(
sky-labs• 06 февраля 2024
Искали ’подходящего’ кандидата, был определенный перечень критериев.
Первый, кому предложили, был Вакарчук, но он отказался.
А этот согласился....

Вопросы: кто и в чьих интересах производил этот подбор.
Манула• 06 февраля 2024
Ответ дляМария-a546
Хто наказав?