ЖаннаНеАгузарова• 05 февраля 2024

Як вважаєте, чому Зеленський пішов у призеденти?

Я розумію коли йдуть політики, бізнесмени захищаючи свої інтереси.А от людина далека від політики, яка досягла успіху в своїй професійній діяльності, стала відомою, заробила статки, навіщо? Мало влади?, грошей? Амбіції?
ЯкВаріант• 05 февраля 2024
Ответ для77 года рождения
Ви хоч знаєте скільки мільонів гривен в день! обходиться держбюджету це зелене?
Які кошти закладено в кошторис лише на утримання оп?
А ви про якісь там пенсії... Не смішіть!
А когда партнёры перестанут выделять средства на пенсионеров, США об этом сегодня прямо намекнули, то людям придётся платить на их содержание (пенсионеров своих родных) алименты.
Закон есть, его выкинуть из законодательства невозможно 😥
Налоги одно, алименты на пенсионеров другое, государству всё по боку, ведь это не их проблемы, а людей.
Тут ещё спикер палаты о бюджете заявил, что похоронит его😥
Я всего лишь наблюдать, не имею в своей семье уже пенсионеров, не работаю на гос должности, не бюджетница, но мне за людей очень обидно, за что они будут наказаны.
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Удалено администрацией...
Реверанс• 05 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Він дуже сильний та цілеспрямований.
У кварталу було багато політичного гумору і мені здається що він непогано тямив що там до чого. Мабуть мріяв щось гарне зробити для країни.
Але ж це неможливо коли навкруги одні крадії .
Найкраще квартал обсміював тупих українців і ніколи росіян
Lusik 26• 05 февраля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
По приколу було, не очікував, що оберуть
Якщо відверто, я також вважаю, що він не очікував свого обрання: варто лише подивитись на його вираз обличчя після оголошення результатів - він в шоці був.
Платья Всем• 05 февраля 2024
кто слышал из закрытых источников, что с 5ое на 6ое февраля планируется массированный удар по Украине? руководителям ова сообщили. кто еще что слышал?
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Мене більше цікавить навіщо його обирали і коли він і його маладая команда будуть на лаві підсудних
Вас интересует только Зе ? Предыдущие, которые 30 лет разворовывали и уничтожали Вас не волнуют ?
marata• 05 февраля 2024
Ответ дляLusik 26
Так ) Загрався в Голобородька
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляPole
Аби не комік!
окей так все были плохие, до этого были не комики же
Реверанс• 05 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Любой артист мечтает о большой сцене. Его к роли президента готовили и он об этом мечтал.
Навіть англійську мову за 5 років не вивчив недоучка
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Не вірю, чесно.
Не тому, що хочу захистити. Але наклепу не люблю.
Ви можете вірити у що завгодно!
Згодом, коли все ж таки знімуть єдиний зелений марафон. Ви та інші багато ще чого дізнаєтеся.
ЯкВаріант• 05 февраля 2024
Ответ дляdf364tye3
причем тут пенсии ,,,
не пошел бы ,,, сша , бразилия , китай , польша , швеция ’ есть на украине такое шоу ,,, есть зеленский ,,, ’ , ’ простите , извините не знаю, не слышал, не смотрел ’ ,,, спросите, там же сейчас ,,,
А вот причём пенсии, Вы ещё многое не видели сегодня, потому что заняты своими делами.
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Сподіваюсь ніхто про нього не думає на ніч, а то ще присниться сатана така
та это конечно)
Реверанс• 05 февраля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
І не кажіть, вся більшість у ВР, то його слуги народу, новиє ліца, так би мовити
так
ЯкВаріант• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
ну хто їх посадить, хто? Дадуть вшитись звідси з награбованим
Если люди мозг включат, не дадут, а если нет, то легко.
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
То й погано ( по трішки його команда, що набрала мільярдами , звільняється і спокійно тікає з країни
то планова ротація, не наговорюйте, що тікають
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ для77 года рождения
Предыдущие обходились дешевле ? И будущие врядли на себе будут экономить .
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Так, мене зараз хвилює тільки Зеленський і його команда. Бо в наглості та горю, яке вони вже принесли Україні, ніхто з попередників не порівняється
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Ну да, ну да
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
ДоОманські домовленості частково виконує. Криво, але він старається
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Хороше питання.
Думаю він і сам 100 разів пошкодував.
Знаєте, оте відчуття, коои ви на вершині і вище нема куди, а тут Бога можна за бороду вхопити?!
Я вірю, що в нього були добрі наміри і він не хотів дурного і поганого. Хотів ввійти в історію, як кращий ппезидент, який вивів країну із жо...але він не розрахував, що одного бажання мало, потрібні знання, хороша команда.
Я вважаю його тупо підставилм найближчі люди і як лоха водили за ніс.
Також думаю, що до останнього хтось із авторитетних і близьких йому людей переконували, що війни не буде, що путін лякає і вийобується, але не нападе. А він вірив. А коли стало зрозуміло, що нападе, то вже виходив з того що було на той момент.
І таки не втік. Їздить і просить зброю.
Не знаю що він ще може зробити зараз в цій ситуації. Підготовка була просрана і цього йому ніколи не забудуть. Великим Володимиром в історії теж не величатимуть і монументи не будуватимуть. Може, вулицю колись назвуть. Це якщо ще буде де називати.
Я не голосувала за нього. І мені ніколи не було соромно, що я за Петра голосувала
а хто б йому дав втекти? Єрмак? Чи може беня? Він для них, як золота рибка, на всі випадки
Natabond76• 05 февраля 2024
Тут питання не в тому чому він пішов, а як так сталося, що за нього 73% проголосувало
ЯкВаріант• 05 февраля 2024
Ответ дляПлатья Всем
Не слышала об этом, я сегодня мало новости смотрю, хотя стоило бы.
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
То есть , это не рашка принесла горе , это Зе начал войну ? Одни и те же тезы ....
Не надо забывть, что война началась не при Зе ! Очень жаль , что Вы это не заметили !
ЯкВаріант• 05 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Тьфу на него, тьфу ещё раз.
Считаю что его сглазили, когда и кто не известно, ведь он же был для многих чуть ли не кумиром, да и сейчас остаётся, но может, тьфу-тьфу-тьфу поможет от сглаза.
Anastasiya-f052• 05 февраля 2024
’Бабки, с*ка, бабки’
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
так
А міністра юстиції, того малюську, бачили, що він мочить щоразу з робочого кабінету?
ebbi• 05 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Удалено администрацией...
Ну тепер 20 років і у нас буде незамінний,бо до цього все йде
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Ми зараз за дії Зеленського говоримо. Тема не про путіна.
То ви також згадайте що робив президент воюючої країни? Може він вкладав в оборону країни?
kisunya11• 05 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Він дуже сильний та цілеспрямований.
О, боже.
І є ще такі чарівні
ebbi• 05 февраля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Вопрос только когда он уйдёт уже из президентства…
Боюсь не скоро,