ЖаннаНеАгузарова• 05 февраля 2024
Як вважаєте, чому Зеленський пішов у призеденти?
Я розумію коли йдуть політики, бізнесмени захищаючи свої інтереси.А от людина далека від політики, яка досягла успіху в своїй професійній діяльності, стала відомою, заробила статки, навіщо? Мало влади?, грошей? Амбіції?
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляNatabond76
Тут питання не в тому чому він пішов, а як так сталося, що за нього 73% проголосувало
Ви почитайте деякі коментарі тут. Цілком буде зрозуміло
Ответ дляAksinia 111
То есть , это не рашка принесла горе , это Зе начал войну ? Одни и те же тезы ....
Не надо забывть, что война началась не при Зе ! Очень жаль , что Вы это не заметили !
Так він же мав зупинити - просто пєрєстать стрєлять і хуйлу в очі подивитися. Не спрацювало? Ще й розмінував усе і до шашликів готувався замість того, щоб до війни готуватися. А, ще дороги зробив, молодець
Платья Всем• 05 февраля 2024
Ответ дляУаджит
Не слышала об этом, я сегодня мало новости смотрю, хотя стоило бы.
в новостях этого нет. Это закрытая информация. Интересно, кому то еще говорили, кто общается с таким же кругом лиц.
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ми зараз за дії Зеленського говоримо. Тема не про путіна.
То ви також згадайте що робив президент воюючої країни? Може він вкладав в оборону країни?
Вы про Пороха ? Почему не подготовился ? Всё его пребывние на посту президента уже шли военные действия ! Где хотя бы стена на границе ? Сколько денег по карманам растянули за стену ? А в стране уже была война !
Платья Всем• 05 февраля 2024
Ответ для77 года рождения
А міністра юстиції, того малюську, бачили, що він мочить щоразу з робочого кабінету?
зато бабла собрал с тюрем. Что Вам не нравится ? или нравится как Лавринович раньше был? умный дядька с виду, а хапуга еще тот
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Ви знаєте, чим закінчувалися розмови у 2021 році цього зеленого з розвідками інших країн, нашими союзниками?
Чому штати хочуть скоротити транші?
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Це був відчай і ва банк
відчай ждунів, котрі пішли ва-банк в надії, що цьому таки вдасться назад Україну розвернути до росії, бо Порошенко би цього не зробив ніколи?
karkusha.biz.ua• 05 февраля 2024
его пошли, а не он сам. Деньги - решили все для него, а не забота о стране.
Ответ дляЛеопардові панчохи
Він дуже сильний та цілеспрямований.
У кварталу було багато політичного гумору і мені здається що він непогано тямив що там до чого. Мабуть мріяв щось гарне зробити для країни.
Але ж це неможливо коли навкруги одні крадії .
Може сильний та цілеспрямований.Але як що до цього додати ще й злопам’ятний і болісно реагуючий коли на когось падає більше світла,то картина виходить не дуже обнадійлива.Ну це моя думка особиста.За нього точно не голосуватиму ніколи,якщо на той момент чесні вибори у нас існуватимуть.Я дуже розчарована,сподівалася,що війна його хоч трохи змінить
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Він клав, кладе і далі буде класти на Україну.
🚫Проігнорований Саміт країн НАТО у вересні 2019 року, де обговорювалось питання вступу України в НАТО!
🚫Відсутність представництва від України в НАТО!
🚫Не поновлена !!!! заявка України як, кандидата на вступ в НАТО!
🚫 За три роки Україна не виконала програми кандидата в члени НАТО!
🚫Ігнорування розвідки Великобританії про наявність кротів в близькому оточені президента!
🚫 Відкрита кримінальна справа проти Байдена-Порошенко, за президенства Трампа!
🚫 Відмова співпрацювати з судово правовими органами США по справі незаконно виведених десятків мільярдів із ПБ України!
🚫Надання Коломойському прихистку в Україні, від судових органів США! Позбавлення його українського громадянства аби вивести його з-під дії української Феміди
🚫Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
🚫 Переслідування розвідників, котрі готували та успішно здійснювали десятки операцій спецслужбами України, в т.ч. і Ваґнерґейт´´!
🚫 Закриття єдиної в Україні академії по підготовці кадрів для спецслужб СБУ!
🚫Будівництво доріг Великого Крадівництва, велике садівництво замість посилення обороноздатності країни, попри попередження розвідок США та Великобританії!
🚫Скорочення Армії, медслужби, аеромобільних військ, розвідки, відведення військ, заборона давати вогонь у відповідь.
🚫 Відведення важкого озброєння від лінії фронту!
🚫Розмінування виходу з Криму у 2021-2022роках.
🚫Невиведення літаків ,,Мрія´´ та АНів на пропозицію США. Результат- знищені літаки!
🚫Два місяці до війни заведення ,,Гетьман Сагайдачний´´ в док на т.з.ремонт та зняття всього озброєння з корабля. Результат - притоплений небоєздатний корабель.
🚫Відмова фінансування на озброєння ЗСУ!
🚫Зупинка держзамовлень на ракети українського виробництва Вільха, Нептун, протитанкового озброєння-Стугна, Корсар!
🚫Відверте хамство на попередження США(особливо президенту Байдену!) Великобританії, Туреччини про наближення повномасштабного вторгнення.
І нарешті скумбрія по 8 , та шашлики .
Це ще не повний перелік. Далі буде...
🚫Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
🚫Відмова фінансування на озброєння ЗСУ!
І нарешті скумбрія по 8 , та шашлики .
Це ще не повний перелік. Далі буде...
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляmarata
Откройте глаза, к этой войне готовились задолго до Зе . Одни уничтоженные военные склады чего стоят ! Каждый предыдущий президент приложил свою ручку и не только , чтоб этот костёр разгорелся жарче !
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
та точно, у 73%них Порох не підготовився. От тільки всі військові аналітики кажуть зворотнє. Бубочка з яких позицій відводив війська, нагадати? Що розміновував, те, чого по Ваших словах, не було ’підготовлено? Стіна би стримала російські танки і ракети?
І останнє: якщо Порох ’не подготовился’, то чому йому ставлять в вину, що не воював за Крим і Донецьк/Луганськ?
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Окей. Давайте порівняємо.
Що Порошенко, що Зеленський прийшли президентами в воюючу країну. Порошенко прийшов на розкрадену армію, борги в бюджеті. Разом вся країна змогла відновити армію. Почалося будівництво фортифікаційних споруд, повернули частину окупованих територій. Почалося виробництво військового озброєння. Люди по трохи знову почали нормально жити не зважаючи на війну в країні.
Зеленський отримав боєздатну сильну армію, плюс в бюджеті. Нагадайте, будь ласка, що він з цим всим зробив?
Rina_europa• 05 февраля 2024
Ответ дляПлатья Всем
Может еще тут фамилии напишем и фотки прикрепим этого круга лиц с закрытой информацией?
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляmarata
Юриста зі свого 95 кварталу на чолі СБУ.
А потім сам і злив його, по-пацанські
Ответ дляSunny Hanny
Окей. Давайте порівняємо.
Поміняв армію на дороги.
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ для77 года рождения
🚫Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
🚫Відмова фінансування на озброєння ЗСУ!
І нарешті скумбрія по 8 , та шашлики .
Це ще не повний перелік. Далі буде...
🚫Злиття операції ,,Ваґнерґейт´´!
🚫Відмова фінансування на озброєння ЗСУ!
І нарешті скумбрія по 8 , та шашлики .
Це ще не повний перелік. Далі буде...
Цікаво, що паства величного на це скаже?
Ложь і правакації!!!!
Платья Всем• 05 февраля 2024
Ответ дляmarata
не делал бы дороги и вооружался, прибежал бы Порох и Ко и кричали, что разворовывают деньги на вооружении.
Natabond76• 05 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Читаю. Заспокоюю себе, що то тролі на зарплаті
Платья Всем• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
не не не, вы что, Порох и Ко святые.
На ’стену Яценюка’ потратили уже 1,3 миллиарда.
Вы видели стену из проволоки? вот там 1 300 000 000 грн зарыто
77 года рождения• 05 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Вам треба пояснювати за чиїми домовленостями Україна отримувала залізо, коли зеленого катали на міжнародні зустрічі?
Vlada-Maria• 05 февраля 2024
Ответ дляNatabond76
на жаль, ні... і це найстрашніше. Бо гинуть найкращі, а такі виживуть...
Sunny Hanny• 05 февраля 2024
Ответ дляNatabond76
Може вони і тролі, але ж є і реальні люди. Я не від одного чула , що ’ якби не Зеленський, нас би вже здали’.
І частина з них неначе розумні, вміючі аналізувати люди
Aksinia 111• 05 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
В Израиле стена работает, а почему в Украине не может ? Если по Вашему мнению она бесполезна , нахрена деньги у Евросоюза на стену брали ?
Natabond76• 05 февраля 2024
Він був скінчателем епох,
Був явашвирок і нелох,
Ковідоборець, мачо-мен,
Какаяразніца, спортсмен,
Хужєнєбудєт, хотьпоржом
– у нього прізвиськ цілий сонм.
Був перестателем стрілять,
Зміг військрозведувачем стать.
Великовкладачем доріг
Також побути трохи зміг.
А найвеличнішая роль –
Всеберуна підсвійконтроль.
У час найбільшої з загроз
Шашлично-втішний дав прогноз.
Як жар війни країну спік,
Постав Великий Боневтік!
Верховно в бункері сидів,
Напівсуху мівіну їв,
І від журби та від тривог
Потужно там іграв в пінг-понг.
Із сил усіх допомагав –
В партнерів поміч вимагав.
Отак із коміка в момент
Став самилуччійпріЗєдєнт!
...
Роки минули, як один,
Спливли, як з білих яблунь дим.
Країна стала півпуста,
Згорілі й знищені міста,
Бідує й журиться народ,
Зате прибарахливсь бомонд.
І всяк краде, як ще не крав –
Це все, що ти країні дав.
...
Твій строк в 5 років вже добіг:
Ти підеш геть, як БОНЕЗМІГ
Анна Оскомина
Був явашвирок і нелох,
Ковідоборець, мачо-мен,
Какаяразніца, спортсмен,
Хужєнєбудєт, хотьпоржом
– у нього прізвиськ цілий сонм.
Був перестателем стрілять,
Зміг військрозведувачем стать.
Великовкладачем доріг
Також побути трохи зміг.
А найвеличнішая роль –
Всеберуна підсвійконтроль.
У час найбільшої з загроз
Шашлично-втішний дав прогноз.
Як жар війни країну спік,
Постав Великий Боневтік!
Верховно в бункері сидів,
Напівсуху мівіну їв,
І від журби та від тривог
Потужно там іграв в пінг-понг.
Із сил усіх допомагав –
В партнерів поміч вимагав.
Отак із коміка в момент
Став самилуччійпріЗєдєнт!
...
Роки минули, як один,
Спливли, як з білих яблунь дим.
Країна стала півпуста,
Згорілі й знищені міста,
Бідує й журиться народ,
Зате прибарахливсь бомонд.
І всяк краде, як ще не крав –
Це все, що ти країні дав.
...
Твій строк в 5 років вже добіг:
Ти підеш геть, як БОНЕЗМІГ
Анна Оскомина
Ответ дляSunny Hanny
Ложь і правакації!!!!
Знаєте що мене і бісить і дивує?Що українці про важливі рішення президента дізнаються із іноземних газет і телеканалів,яким він пояснює свої дії.Народу України він не вважає за потрібне щось пояснювати.І це вже не вперше.На багато важливих питань він просто грає з нами в мовчанку.Це реальне відношення до нас?