Поміркована думка• 06 февраля 2024
Чи ви вірите в магію?
Доброго дня! Ви вірите в магію, всілякі підклади? Я не дуже, але була одна дивна ситуація. Років 6 тому, ми з родиною знайшли в себе на городі великий чорний хрест. Чесно кажучи не знаю навіть для чого потрібен такий хрест, на вигляд схожий він схожий на той, що кладуть в руку покійнику під час поховання. Ми з мамою його спалили, але буквально через два роки помер тато, йому було 46 в п´ятницю 13 березня, а сестра тата рівно через рік так само 13 березня, їй було 42. Як Ви думаєте це збіг?
Кицюююня• 06 февраля 2024
Мда...а как одно с другим связано? Страшно, то , что эти люди среди нас
Поміркована думка
• 06 февраля 2024
Ответ дляКицюююня
Я не знаю, просто дивно, що обоє померли 13 березня, до то ж молоді, різниця лише становить рік.
OlenaMriya• 06 февраля 2024
Да. Я верю. Практикую. Дочь должницы вон бросила танцы благодаря моему вмешательсву. Теперь ковыляет
Сама купляю квіти• 06 февраля 2024
Не вірю. Збіг.
Я колись у нас у дворі ляльку вуду з булавками знайшла. Булавки класні :) лялька теж м´яка і приємна. Єдине, що синього кольору була. Я ще нею погралася пару місяців, але потім треба було переїжджати, то прийшлося викинути.
Сама купляю квіти• 06 февраля 2024
Ответ дляOlenaMriya
Та й земля крутиться, небось, лише завдяки вам :)
OlenaMriya• 06 февраля 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Не лише, а в тому числі
Я вірю в те, що життя доволі складна штука і якщо комусь допомагає релігія, магія чи крікет то і добре. Але б я порадила якось переплавити езотерику на те, що вас не лякає. Ну як деякі віруючі, наприклад -- Бог є любов і закрили очі на всі не співпадіння. Ось так і ви робіть. Не може вас торкнутися ніякий підклад чи щось там ще)
Наші думки хоч і не матеріальні напряму, але дуже впливають на життя.
ПС. Людина заточена на те щоб жити в передбачуваному світі, нам потрібна система і ми, часто, шукаємо послідовність там де є лише випадок.
Хи хи, ну ну• 06 февраля 2024
Магия- это не только ’підклад’.Это взаимодействие со стихиями и работа над своей жизнью, над ее качеством.
Вам вряд ли кто-то просто так между строк скажет квалифицированно, что то было .’Смотрится’ иначе, не в толпе и в общем потоке.
А крест никогда не был символам радости и счастья. Еае раз посредством этого символа ’ запечатывают’ связь с родом , убирают жизненную силу и ’ портят’ человека.
Сама купляю квіти• 06 февраля 2024
Ответ дляOlenaMriya
Не лише, а в тому числі
Ріспект вам за самооцінку :)
Пишна молодиця• 06 февраля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Такі трагічні обставини дійсно викликають підозри ,що це якась магія. Які були причини смерті ?
Поміркована думка
• 06 февраля 2024
Ответ дляПишна молодиця
Батько захворів на рак, сестра проблеми з підшлунковою.
Пишна молодиця• 06 февраля 2024
Ответ дляПоміркована думка
Співчуваю.
ЧупакабраЗеБест• 06 февраля 2024
Ответ дляКицюююня
а отчего именно вам страшно?
ПлюшкамиБалуюсь• 06 февраля 2024
Как бы моя бабушка сказала, то пороблено, ой пороблееноо
Но сказать по правде, просто совпадение.
Кицюююня• 06 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а отчего именно вам страшно?
Написала же. От таких людей. Древних и дремучих.