Так багато пишуть тільки негативні сценарії. Можливо хтось думає інакше. Тема просто поговорити, давайте без срача❤️
Sчастливая• 07 февраля 2024
Ответ дляSanechko
Збираю валізи.
Я, людина, яка вірила в Україну.
І молюся зараз, щоб мені вдалося виїхати.
Щасливого майбутнього в Україні- не бачу
Я, людина, яка вірила в Україну.
Взяла квитки. Повертаюсь до України. Назавжди.
Весна у Києві найгарніша
Ответ дляРеверанс
Те, що Залужного не зняли, то такоє. Якби спробували, то у суспільства з´явився б законний привід викинути нарешті кловуна і всіх його єрмаків з бізнеспартнерами, що мародерять у МО.
Та на носі 2-га річниця широкомасштабного вторгнення - на черзі підозра генералу Наєву. На когось же треба повісити провал.
’Волкі, волкі!’ з загрозою Залужному вони типу зняли. Хай суспільство видихне. А от коли буде підозра генералу Наєву під 2-у річницю, то засмикане суспільство згодиться здати генерала як ’менше зло’. Як згодилось на Червінського в СІЗО.
А тому треба не видихати. Треба готуватися захистити ще й Наєва, якщо спробують його притягнути. І будь-кого на кого спробують повісить ’шашлики’.
Бо це Зеленському спершу було ’pohui’, потім ’proebali’, а потім він готував березневу капітуляцію в Стамбулі. Це він здав наші ракети, а потім змушений був підписати капітуляцію по блокаді моря (т.зв. ’зернова ініціатива’). І якби знову лише Микола і Петро не винайшли морські дрони, як до того 2 ракети Нептун, якими втопили російські кораблі, то так би й досі сиділи заблоковані втрачаючи мільярди.
Залужного все равно снимут
Это просто затягивают
Ответ дляМиссКаприз
А що їм ще казати?
Який у них є вибір? Не буде допомоги, не буде корупції. А не має що красти, то і війна не потрібна, можна йти на перемовини. І там навряд чи хтось буде думати про людей в окупації.
какая странная логическая цепочка... перемовини-це погано?? не потрібні? Я не знаю, як люди в окупаціїї (вірніше, знаю приблизно) вони не хочуть, щоб їх ’відвоювували’ то білі, то красні ціною їх розбитих міст і містечок
Ответ дляМиссКаприз
Вчора читала, що Америка забороняє виділенні кошти витрачати на сплату пенсій. В цьому році наші пенсіонери будуть помирати з голоду. І комунальні сплачувати не зможуть - мораторій знято, відріжуть все...
ну так якщо ті гроші на фронт- до чого тут пенсіїї ?
Вибачте, але економічний колапс України- то проблема ніяк не американських платників податків
Ответ дляJave
Скоротити кількість депутатів
Скороти представницькі витрати держави до 0
Переглянути соціальні виплатити всім державним службовцям
Надати гарантії інвесторам зарубіжним, (якщо їхнє майно знищене в результаті ракетної атаки, держава відновлює за свій рахунок в найкоротші термінм)
Відсутність оподаткування нових інвест проектів на час війни
Відсутність перевірок держ органами цих проектів
І так дуже непопулярне БРОНЮВАННя дорогих спеціалістів
І вести переговори з ЄС щоб захист отримували у них лише українці з прифронтових зон, і то означити це в км а решту, які там, позбавити виплат
а як біженці вам будуть країну рятувати?
вони самі ледь ’ноги унесли’
Така цікава порадниця пише)
вони самі ледь ’ноги унесли’
Така цікава порадниця пише)
Alice_Sherman• 07 февраля 2024
Ответ для Sчастливая
Весна у Києві найгарніша
Сидите где сидите. До июня большая часть страны будет под оккупацией.
Alice_Sherman• 07 февраля 2024
Ответ дляKsюша
Тоже такое слышала от ’’знающих’’ людей. Неужели правда?!
Это будет жесть, конечно
Да жесть.
Ответ дляAllka- skakalka
Обворовану под ноль країну !
В 1991 мы били на 50 месте ,а сейчас скатились до уровня Намибии и Замбии .
Порезали заводы и самолёты на метал , всё распродали и украли .
Позорище ! И от этой несправедливости хочет кричать .!
30 лет пилили все что от совка было, а теперь войнушка и тут напилили,а помощь закончится - пилить больше нечего, печаль беда, побегут кто куда, со своим выводком и бахатством, а вы тут держитесь
Соната любви• 07 февраля 2024
Ответ дляInanna
Народ, вы спите что ли все?
нет, следим за новостями
Новий законопроєкт про мобілізацію має низку суперечливих норм, - Лубінець
Після наради з Умєровим дійшов висновку, що законопроект про мобілізацію необхідно ухвалити у першому читанні, - Лубінець
Ответ дляСоната любви
нет, следим за новостями
Ответ дляJulliK_
Подождите, в Сирии границы открыты для всех - разве нет?
Границы открыты, а в стране нет жизни.
Насильственный призыв — одна из главных причин, по которой молодые мужчины по сей день продолжают бежать из Сирии, и одно из важнейших препятствий для их возвращения. К 2022 году боевые действия почти стихли, а большая часть территории страны вернулась под контроль режима Асада. Теперь главная опасность для жизни сирийцев не столько война, сколько репрессии со стороны государства, в том числе принудительная мобилизация.
Попасть в армию для многих означает в лучшем случае полную неизвестность, а в худшем — смерть. Правительственные силы оснащены либо советским оружием, либо его копиями, чаще всего довольно старыми. С началом войны срок службы стал фактически бесконечным, только в 2018 году появились первые приказы о демобилизации призванных в 2011–2013-м.
В мирное время люди крайне редко сталкивались с наказанием за уклонение от армии: вопрос можно было решить за деньги или через связи. Сейчас уклонистам грозит пять лет тюрьмы, после чего все равно следует отправка в армию. Но на практике пойманных просто отправляют в войска. Некоторых во время службы подвергают пыткам и физическому насилию, разнообразным формам наказания, а кто-то бесследно исчезает.
Missdior_22• 07 февраля 2024
Ответ дляElena755
Не поняла. 40 это есть еще молодь. Какой пожили? Недавно помню, школу окончили.
Молодь це 17-25. Ну я про цих
Ответ дляПавела
Сьогодні вдень любінець - омбудсмен з прав людини розкритикував деякі норми, тільки деякі, законопроекту 10449. Зараз під вечір після термінової наради з умеровим викотив пост, про те, що цей законопроект потрібно прийняти у першому читанні. Тобто претензій вже немає. Продажні суки, вони просто нас знищують.
Ага, я читала ту его статью об антиконституционности закона, а сейчас зашла и даже не удивилась - все стабильно и все они одинаковые, приплатили хорошо, видимо.
Про второе чтение пусть не закидывают. Расчет на лохов. Ничего не изменится. Сейчас для них главное - принять в первом чтении.
Ответ дляOL@
майно майном.а в стране война.можно продаться и переехать.
Оксана-004e• 07 февраля 2024
Ответ дляhelga2014
Там если не проголосовал в Раде как надо, то штраф выписывают. Ручное голосование
Ответ дляhelga2014
Проголосують, всі продались, слуги, як пси два тижні залякували, щоб протягнути його. Попередній відкликали, щоб прийняти ще кабальніший. Люди повірили, що є шанс, що їх чують, коли 10378 не пройшов. А це все видимість, вони відверто знущаються, пропхали в рази гарний законопроект. Я півночі проревіла, більше сил уже немає. Приймуть цей, 10379 і ще про множинне громадянство.
Ответ дляПавела
Вторая Сирия у нас по отлову будет, Парагвай по результатам войны и демографии ((((
А, главное, и самое страшное, это невозможность спастись.