06 февраля в 15:49

Мінімалісти, покажіть свою гардеробну

Або шафу. Хочеться побачити, що є мінімалізм
Ганцю в кєдах 06 февраля в 15:51
А якщо воно в одну шафу не влазить? В мене є три мінімалістичні шафи
Бабульція 06 февраля в 15:52
Ответ дляГанцю в кєдах
А якщо воно в одну шафу не влазить? В мене є три мінімалістичні шафи
И у меня три. еще и в диванах кое-что. Одеть нечего
Ганцю в кєдах 06 февраля в 15:54
Ответ дляБабульція
И у меня три. еще и в диванах кое-что. Одеть нечего
В диванах, то святе) одягнути є що, просто на щодень. Проблема, коли треба одягнутись на якусь подію
Ласкове телятко 06 февраля в 15:55
Ответ дляГанцю в кєдах
В диванах, то святе) одягнути є що, просто на щодень. Проблема, коли треба одягнутись на якусь подію
У меня нет дивана с одеждой)
2 1
Бабульція 06 февраля в 15:55
Ответ дляГанцю в кєдах
В диванах, то святе) одягнути є що, просто на щодень. Проблема, коли треба одягнутись на якусь подію
Все это в трех минималистичных шкафах. Есть даже ’неодеванное’.
Tammy21 06 февраля в 15:55
В мене 1 поличка у комоді та пів вішалки Ікея. Все ношу)
5 1
Бабульція 06 февраля в 15:56
Ответ дляЛаскове телятко
У меня нет дивана с одеждой)
Просто в три минималистичных шкафа не влазят, а в диванах такие поддоны, что еще на один шкаф хватит)))))
1 1
Ласкове телятко 06 февраля в 15:57
Ответ дляБабульція
Просто в три минималистичных шкафа не влазят, а в диванах такие поддоны, что еще на один шкаф хватит)))))
К счастью, у меня нет таких диванов и довольно вместительная гардеробная комната
Зрадорозганячка 06 февраля в 15:58
Штани чорні спортивні 3 шт. 1 гольф чорний , футболка чорна і біла. Кросівки білі, черевики чорні. Куртка 2 чорні. Все! Що показувати
Душа компанії 06 февраля в 16:00
Пара джинсів і три футболки.
Дві пари кросів
Це на всі пори року. Пересуваюсь на авто. 🫡
2 3
автор язззззь!!! 06 февраля в 16:01
Ответ дляДуша компанії
Пара джинсів і три футболки.
Дві пари кросів
Це на всі пори року. Пересуваюсь на авто. 🫡
Взимку не холодно?
Ганцю в кєдах 06 февраля в 16:01
Ответ дляЗрадорозганячка
Штани чорні спортивні 3 шт. 1 гольф чорний , футболка чорна і біла. Кросівки білі, черевики чорні. Куртка 2 чорні. Все! Що показувати
Що і босоніжок нема?
Душа компанії 06 февраля в 16:02
Ответ дляязззззь!!!
Взимку не холодно?
Дві куртки ше є, від зари, демі і зима)
Ганцю в кєдах 06 февраля в 16:02
Ответ дляДуша компанії
Пара джинсів і три футболки.
Дві пари кросів
Це на всі пори року. Пересуваюсь на авто. 🫡
А куртка? Шапка?
автор язззззь!!! 06 февраля в 16:03
Ответ дляДуша компанії
Дві куртки ше є, від зари, демі і зима)
Жодного худі чи кофти?
Зрадорозганячка 06 февраля в 16:03
Ответ дляГанцю в кєдах
Що і босоніжок нема?
Оу ні))
Душа компанії 06 февраля в 16:05
Ответ дляязззззь!!!
Жодного худі чи кофти?
Ні. Але ось приглядаюсь до костюму на флісі. Уги на платформі купила і костюм як раз би зайшов, на скору руку накинути і за кермо
Бабка-байкерша 06 февраля в 16:05
Ответ дляДуша компанії
Ні. Але ось приглядаюсь до костюму на флісі. Уги на платформі купила і костюм як раз би зайшов, на скору руку накинути і за кермо
Фуру водите?
5 1
Душа компанії 06 февраля в 16:06
Ответ дляБабка-байкерша
Фуру водите?
Ні) хонда акорд
Донька подруги 06 февраля в 16:06
Ответ дляДуша компанії
Пара джинсів і три футболки.
Дві пари кросів
Це на всі пори року. Пересуваюсь на авто. 🫡
Вот и покажите)) Интересен интерьер хранения.
Бабка-байкерша 06 февраля в 16:06
Ответ дляДуша компанії
Ні) хонда акорд
Типа все равно что надеть и за руль, сразу представился брутальный водитель
Душа компанії 06 февраля в 16:08
Ответ дляБабка-байкерша
Типа все равно что надеть и за руль, сразу представился брутальный водитель
Десь так і є
Знаєте, це так бісить , сидіти я думати що одіти. А так, вибір очевидний- джинси і футболка, яка чиста на сьогодні.
ЖивунаБагамах 06 февраля в 16:08
Ответ дляГанцю в кєдах
Що і босоніжок нема?
У меня вот нет
Бабка-байкерша 06 февраля в 16:09
Ответ дляДуша компанії
Десь так і є
Знаєте, це так бісить , сидіти я думати що одіти. А так, вибір очевидний- джинси і футболка, яка чиста на сьогодні.
Ну я минималист, не думаю, что надеть. Но у меня джинсов 4 пары разных и футболок штук 12. Их же ещё и стирать нужно, как вы в одних джинсах ходите?
автор язззззь!!! 06 февраля в 16:12
Ответ дляДуша компанії
Ні. Але ось приглядаюсь до костюму на флісі. Уги на платформі купила і костюм як раз би зайшов, на скору руку накинути і за кермо
Ви ж не весь час за кермом. В приміщенні буваєте? Якщо 18-20 градусів в приміщенні, то теж в куртці?
Великий сатирик 06 февраля в 16:12
Ответ дляЛаскове телятко
У меня нет дивана с одеждой)
Я своє до мами в диван відвожу 😂
Душа компанії 06 февраля в 16:13
Ответ дляязззззь!!!
Ви ж не весь час за кермом. В приміщенні буваєте? Якщо 18-20 градусів в приміщенні, то теж в куртці?
Я не мерзну. В будь яку пору року , мені комфортно в футболці в приміщенні
автор язззззь!!! 06 февраля в 16:13
Ответ дляДуша компанії
Десь так і є
Знаєте, це так бісить , сидіти я думати що одіти. А так, вибір очевидний- джинси і футболка, яка чиста на сьогодні.
А якщо запросили на день народження, корпоратив, весілля, хрестини? Теж джинси і футболка?
Душа компанії 06 февраля в 16:15
Ответ дляязззззь!!!
А якщо запросили на день народження, корпоратив, весілля, хрестини? Теж джинси і футболка?
Я працюю віддалено вже 10 років. Гулянь максимально уникаю. Але абсолютно комфортно себе почуваю в повсякденному одязі будь де. Я не комплексую
Ласкове телятко 06 февраля в 16:15
Ответ дляВеликий сатирик
Я своє до мами в диван відвожу 😂
Для меня одной - более чем достаточно места)