Где он сказал, что было бы очень неплохо, чтобы все денежки для беженцев Германия напрямую в Украину перечисляла. А преЗедент будет решать кому и сколько нужно выплачивать.
И вообще все беженцы все бабло вывезли из страны. Негодится это.
Irina-5d24• 06 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Не обделены. И всё ещё не первая леди. Как же так
Я не обделена и потому не первая леди. Меня и так все устраивает.
Ответ дляIrina-5d24
Нахлібниками не вважають бо по-перше, у нас тимчасовий захист. Це говорить про те, що люди можуть залишитися як буде в них така можливість, а взагалі повернуться додому. За цей час вчити мову, працювати - їхній вибір та право. Бо вони тимчасово. І країни знаючи про це дали допомогу грошима, інтеграційними курсами, а деякі вирішили, що не треба навіть тратитися. Це їх право. А от президент якій нічого для громадян не робить, що десятки тисяч ВПО не мають житла, допомоги і крутяться як можуть, не має право розказувати країнам кому їм платити. Красти менше треба і може в державі з´являться гроші нарешті.
Он заявил о том что некоторые получают и там и в Украине, но это проблема работы укр. Соц.служб, а не Германии.
У меня была ситуация родственники жили в доме, я их выгнала ( дом убили полностью) и пошла снимать их с регистрации, а мне сказали, что я не могу их снять. Только через полгода у меня получилось снять их с регистрации. То есть полгода они получали деньги, находясь в другом месте.
Ответ дляtremiz
Для меня это фраза была дно... Я давно разочарована во власти, в любой.... Я не млела от Арестовича, как большинство здесь. Но потом еще я поняла что из за этого идиота, погибла куча народа, которая верила ему. Он говорил что все закончится через 2 недели, и люди не выезжали.
Люди и Зе слушали и шашлыки ждали. Фу гыдота ! Сколько из за его утешений и успокоений, людей погибло в первые дни !
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
В кои-то веки вещал то, что на ум пришло, а так как с последним туго то вышло, что вышло... Теперь об этом и немцы узнали. А где первоисточник?
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляMede
Мені стало за нього соромно ще тоді, коли він не був президентом - під час передвиборчих дебатів на стадіоні. Як він зухвало та нахабно себе поводив. Пам’ятаю також його слова Порошенку - ’я ваш вирок’, які врешті стали вироком усім українцям
Скакало, як той пекінес
AmazingLady• 06 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Ну вот и не все устраивает без вашего ’ценного’ мнения
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
А как вы хотели, страны Европы забрали у царя рабов, а за пользование не платят. Не порядок. Надо арендную плату взимать
типу, хай подушне Голобородьку платять?
втім, було би смішно, якби не було так сумно...
Ответ длячаревна
Чего так за беженцев переживать, через год они получат гражданство и привет. Переживать надо за свою страну и тех кто в ней остался. Так, что правильно он сказал.
Через год не получится.
5 лет проживания. И пока не понятно будут учитывать период временной защиты или нет
Киев_Елена• 06 февраля 2024
Ответ длячир
Раньше советчицы прям массово млели...
Было время и Арестович был самым желанным мужчиной Украины)))
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Мені було соромно коли Європа сміялася з того, що моя країна «жінка легкої поведінки».
А за це не соромно. Яка різниця нас вважають нахлібниками через біженців у Європі чи через дотації в саму Україну? Суть не міняється.
Коли буде зброя більш цікаве питання.
так зелені щурі все роблять, щоб затормозити
’Україні вдалося серйозно послабити низку російських можливостей і знову відкрити Чорне море, але контрнаступ явно був набагато менш успішним, ніж усі сподівалися та планували. Залужний разом із британськими та американськими військовими зв´язковими хотів зосередитися на просуванні на південь, щоб спробувати зруйнувати ’сухопутний міст’ у Крим. Зеленський наполягав на повномасштабному наступі по всій лінії фронту. Тепер, з часом, можна говорити про безліч операцій меншого масштабу, більшість з яких могли розбитися про російську лінію оборони.’
Скоро 2 роки війни, а Україна, виявляється ’не готова прийняти винищувачі А-16’, хоча по зебемарафону трублять, що то Європа зволікає.
’Юрій Ігнат акцентує, що партнери готові надавати нам техніку, але питання в тому, чи все готове, щоб вона працювала в Україні.’
Ну і ’вишенька’ на купці зеленого силосу
Український чиновник відмовився від винищувачів Hornet з Австралії, назвавши їх літаючим мотлохом.
Минулого року, коли українські льотчики-винищувачі відчайдушно намагалися не потрапити на приціл російських літаків, оснащених радарами дальнього радіусу дії, високопосадовець українських ВПС сказав двом австралійцям, які приїхали до Києва, що можливість отримати в дар 41 списаний винищувач F/A-18 Hornet його не цікавить.
’Нам не потрібен ваш літаючий мотлох’, - передав слова чиновника один із присутніх.
Тим часом український уряд щосили намагається впоратися з австралійськими бюрократичними вимогами. Оскільки від імені уряду виступало безліч людей, включаючи самого президента Володимира Зеленського, його радників, керівників розвідки, дипломатів та голів військових служб, Київ надсилав неоднозначні сигнали щодо того, чого він хоче.
За словами оборонного підрядника, який брав участь у переговорах між країнами, через всі ці проблеми відносини залишаються натягнутими.
’Зараз у них повний бардак, - сказав він. - Україна не надіслала запит на гелікоптери Taipan вчасно. Вони не вміють працювати з документами. У результаті все зірвалося’.
І тут виникає логічне питання: не вміють чи не хочуть? Бо коли дерибанити допомогу чи збирати відкати, то все працює, як годинниковий механізм
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ длячаревна
И сейчас некого. Кто будет вот так ездить по странам и просить помощь?
Честно у меня б здоровья не хватило.
Порошенко тоже уже отработанный материал, его не предлагайте
Честно у меня б здоровья не хватило.
Новітні Кіса Вороб’янінов і остап Бендер, не інакше)))) ’Порошенко тоже уже отработанный материал’ у кого, у 73%-них, щоб не почували себе ошуканими дурнями?
Flower Girl23• 06 февраля 2024
Ответ дляIrinkalak
До дела это до какого? В ЕС соблюдают права человека, это в Украине все рабы, мало того что свалили, так и еще жить лучше стали!!! Обократь снова всех нужно
В ЕС соблюдают, конечно... Но сегодня мне такое на глаза попалось...
Польський генерал запропонував депортувати українських чоловіків з усієї території Європи: як відреагували в уряді Польщі
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
І так, літаки хай би давали скоріше, а не гроши
Україна ’не готова’, хіба не чули?
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляТашаНаташа
А я помню как они с командой фотошопили анализы на наркотики Зели. Типа чист как стекло. Только анализы делаются 3 суток, а они за 2 часа смогли. Ну чтоб опередить Порошенко хоть в чем-то) Потом их в ФБ подловили, они удаляли, через 20 минут выкладывали новые и снова с ’портаком’. Я в 20 лет лучше фотошопила платежки на работе, чем вся эта зекоманда.... Тупые как пробки
вони не тупі, вони своїх виборців тупими вважають, тому робили ’і так сойдет’, схавають
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ длячаревна
Похоже. Деньги все равно стране нужнее
.
Польский генерал и бывший замминистра обороны Скшипчак предложил депортировать украинских мужчин из Европы, — Onet Wiadomości
По его словам, правительства в Варшаве, Париже, Праге должны содействовать депортации и помочь украинской стороне. В МИД Польши считают, что этот вопрос следует урегулировать на уровне всех стран ЕС, но МВД страны не работает в этом направлении.
.
з усього цього шлаку ключове - ’бивший’, тільки там ще забули дописати ’бывший заместитель министра обороны Польши в 2012–2013 года’
Веточка сакуры67• 06 февраля 2024
Ответ дляavicber
Генерал та ще й бувший може казати що завгодно 🤣
Мужчины, которые за границей не могут загранпаспорта получить А без него ни ВНЖ ни ПМЖ. Причём в Дие паспорт светится, а с Украины все никак не довезут. Женщинам без проблем, а мужчинам нет, даже тем кто уехал и 10 лет назад. В Документе говорчт ждут закон о мобилизации, так что все возможно.
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ длячаревна
Сейчас такая жизнь, все так меняется..кто знает
чогось згадалось прислів’я.... хто там по ньому думкою багатіє?
Ответ длячаревна
Честно у меня б здоровья не хватило.
Не, Порошенко предлагать не будем.
На фига ему эту хрень разгребать?
Когда Пороха меняли на Зе, говорили: ’хуже не будет’ Так что сейчас, точно не хуже!!
Осталось ещё Залужного на какого-то шоу - мена поменять и вообще зашибись заживём!
На фига ему эту хрень разгребать?
Vlada-Maria• 06 февраля 2024
Ответ дляРыжаяЛиса
Может я и не права, но звучало примерно так. И его бешеный взгляд при этом...
Жуть короче
там навіть не варто було слухати, варто було подивитись на міміку