Анна-9e28• 06 февраля 2024

Налякало дуже, що це? 4 тиждень вагітності, виділення

Дівчата ,питання в кого таке було і що це ?
Орієнтовно 4 тиждень вагітності ,сьогодні прийшла з роботи ,пішла у вбиральню ,та замітила незначні ніби але коричнюваті виділення ( тільки почались ) вдень не було ще , що це таке ? Чому зʼявилось ?
Хвилююсь не на жарт ,розплакалась тому що скільки чекали і тут на тобі ,таке . піжскажіть що робити ?
Дайте вподобайок• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Так багато думок різних ,що робити ? Може лікарняний ? На збереження якщо що?
Та яке збереження на такому терміні…
Природа мудра. Довіртеся їй.

Та_все_ок_будет• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
В першу чергу заспокоїтись і довіряти своєму тілу.
До лікаря - він визначить, все ок чи щось не так.
Хвилюєтесь і не хочете чекати - зверніться в стаціонар.
Статус Ква• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Якщо нормальна то так ,є ще однин заклад приватний ,але якщо хочеш вберегтись краще туди не йти
Тримайтеся і головне намагайтеся себе підтримати, заспокоїти❤️🫶❤️
Вапщета• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
На роботі біда ,ніхто не відпусте ,я на 2 години наперед ( на четверг ледь відпросилась )
Не знаю що робити ,як бути
Ну ви цікава, вибачте.
Нехай у вас все буде добре
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Заспокоїтись, здайте завтра хгл, подивіться чи є приріст. Плюс дивіться аби виділень не було більше. Якщо стає більше то або в лікарню їхати або сидіти чекати значит буде викидень, вибачте за таке формулювання але дійсно так. На такому терміні від вас і лікарів мало що залежить. Максимум покладуть покапають магнезію аби заспокоїтись і ношпу.
Ну і все таки пошукайте ще місце завтра кудись, поясніть вашу ситуацію, в мене коли щось термінове і у лікаря все розписане він мене бере всеодно на 5-10 хвилин аби глянути .
Natal_ka91• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
2 січня
Ви впевнені, що вагітність тоді?
Локшина на вухах• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
На збереження вас покладуть при підтвердженій вагітності. У вас же поки нічого крім тесту немає?
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ви впевнені, що вагітність тоді?
Ну то хгл здавали ж, то він показав вагітність. І тест реагує теж на хгл. Просто ще дуже малий термін аби щось робити, зберігати чи побачити на УЗД. По суті затримка 4 дні, на УЗД можуть ще навіть не побачити плідне яйце
Мені лікар казав приходити на УЗД після 7-10 днів затримки
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2024
Автор, ну і взагалі якщо ви так сильно хвилюєтесь і хочете зробити все що від вас залежить, ви дійсно можете приїхати в лікарню в приймальне відділення, розказати що вас турбує, показати результат хгл. Але це завтра вдень коли будуть всі лікарі на місці. Вони вас можуть подивитись і сказати що взагалі робити. А як такий варіант не хочете тоді чекайте четверга.
Кров може бути на такому терміні через різні причини, це лікар лише визначить

автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
7 днів затримки ,ну то лікарка дивилася результати ,сказала по аналізу що чітко є вагітність ,просто малий термін
Та прям багіня• 06 февраля 2024
У меня так случился выкидыш... Я с УЗИ по скорой поехала в больницу, не сохранили. В больнице примут только, если есть подтверждение беременности. Лучше перестраховаться. На УЗИ и в больницу
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Так зле від цего,8 років чекали на дитину ,і тут щось не те ,руки опускаються вже 😤
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2024
У вас виділення продовжуються? Чи це було одноразово?
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Лиш як прийшла додому побачила ( вдень ще не було )
Та прям багіня• 06 февраля 2024
Боли есть? Или только выделения? Тянет живот?
Вапщета• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Автор, заспокойтесь. І знайдіть лікаря, якому будете довіряти.
За 8 років у вас не було гінеколога?
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляТа прям багіня
Болить низ живота ( часто таке було і до вагітності )
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляВапщета
За 8 років у вас не було гінеколога?
Був ,лікувань купу пройшла ,аналізів ,тай толку не було .
Та прям багіня• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Найдите где сделать УЗИ и в больницу. Если столько ждали, то лучше перебдеть.

Шлях до зірок• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
2 січня
5 жовтня , я 3 рази на збереженні була, бережіть себе, особливо перші місяці, краще звернутися в лікарню стаціонар гінекології
Шлях до зірок• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Не знаю що робити ,як бути
Що вам важливіше, навіть швидку можна викликати, я перехвилювалася плюс жара, поїхала до лікаря, вона мене на сварила, треба було швидку викликати
Olivka-Misha• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Автор не паникуйте, у меня тоже были кровянистые коричневый выделения в дни предполагаемых месячных, я вообще подумала что месячные начались, а потом как поняла на 3 день мазни что это не похоже на месячные, то сделала тест и там заветные 2 полоски. Сейчас моему карапузу 3 месяца Это как вариант нормы или что то не так. Наберитесь терпения и ждите четверга. Смотрите главное чтоб не стало обильнее и чтоб мазня не стала красной, тогда надо срочно в больницу
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляТа прям багіня
Але це не постійні болі
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляOlivka-Misha
Буду спостерігати звісно
Бесбардак• 06 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Та яке збереження на такому терміні…
Природа мудра. Довіртеся їй.
Что значит какое сохранение? Мне сохраняли, не вставала, капельницы, уколы, таблетки
Вообще не факт• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Уви номер лікарі не давали ,застати їх нереально ,в понеділок записалась і найближче то четверг ( в приватній )
У меня тоже был срок месяц.
В скорую и на сохранение.
Неделю полежала в больнице, всё ок
Одні думки• 06 февраля 2024
Може візьміть онлайн консультацію гінеколога?
Безсовісна кума• 06 февраля 2024
їдьте в пологовий, нехай огляне черговий лікар. не затягуйте
ЖивунаБагамах• 06 февраля 2024
У меня на этом сроке случился выкидыш. Тоже мазало чуть, только не было болей. Пять недель. Сразу поехала в стационар, но ничего не могли сделать. Делали чистку. Я б на вашем месте поехала по скорой в гинекологию. Вторую беременность на этом же сроке лежала на сохранении и потом пила дюфастон долго.
Дайте вподобайок• 06 февраля 2024
Ответ дляБесбардак
В цивилизованных странах до 12 недель не сохраняют.