Банка з медом• 06 февраля 2024
SOS погибает пальма
Нижние листья просто засыхают , не пойму что такое . Уже пол пальмы засохло((
Іллюха Перчик• 06 февраля 2024
Можливо дує з вікна можливо заливаєте водою надто багато.Читайте в інтернеті про правильний догляд даного дерева.
Баррикадница• 06 февраля 2024
Горшок(((( пересадите в более широкий, тоже есть такая, возможно плохо поливаете
Встидаюся запитать• 06 февраля 2024
Це юкка.
Їй сухо,але вона з роками така неприглядна стає.
Обріжте і укореніть..стебла теж поріжте і поставте на укорінкнея
Вподобайден• 06 февраля 2024
Это естественный процесс старения растения.Со временем оно будет иметь неприглядный вид. Поможет омоложение.
Божий одуванчик• 06 февраля 2024
Ну це ж юкка . Так і має бути ) коли стовбур росте багато вгору то нижнє листя жовтіє та обпадає, лишається лише «шапка» зверху