Ms. При теле• 06 февраля 2024
Буковель і нема війни
Чоловік мало силою не тягнув. Я боялась і просила і сварились. Пофіг: " от принесуть вже повістей, не покатаю."
А нема тут ні війни ні переживань. Купи чоловіків, купи грошей, переповнені ресторани з дуже дуже скромним чеком 3000 на двох. Діти, сім´ї. Багато російськомовних, жодних проблем, аби гроші платили. Багато місцевих жителів західноукраїнців. Дуже заможних.
Бачу як йому хотілось схилів, він затятий лижник. Але кисла фізіономія не покидає мене вже три дні. А ще три попереду.
Тупо у людей нема війни. Життя - свято..
Треба якось перегрупуватись, бо вже ж як відпустка, то треба радіти. А в мене не виходить.
impossibilia non sunt• 06 февраля 2024
Ответ дляmar_mar
А ви особливі? Хто ви і звідки, щоб судити??
Чернигов, мой дом встречал войну одним из первых, из 10 этажей покалечено 7.
А вы ведь не сидели без воды, еды, света, инета, тел связи, без возможности близких проверить, живы они или нет?
КраснаяЗвездаМалыш• 06 февраля 2024
Ответ дляAngel-Tereza
А автор розвела срач, і сидить тихенько, ні мур-мур. Чи пожирає з кислою фізіономією в ресторані на 3000 грн
Автор пожирает разве что щи за три рубля.
Angel-Tereza• 06 февраля 2024
Ответ дляКраснаяЗвездаМалыш
Ага, точно
Ответ дляAngel-Tereza
Та ну..и ежу понятно,что очередной троль.
Триггерные темы....восток -запад, выехавшие -оставшиеся..и так далее.
Но народ развлекается, пишет.
Всем сейчас тяжело, надо выплескивать негатив. Лучше уж тут..правда.
Но народ развлекается, пишет.
Ответ дляKito
Автор, а треба натягнути платка і сісти вмирати? Ви головою думаєте чи ні?
Ви знаєте, дивно таке читати. Коли в країні війна, хлопці гинуть в страшних умовах, без засобів самозахисту, а інша частина гуляє, відпочиває, колить губи і таке інше. То що ми хочемо з верхівки? Хто кого хоче перемогти?
Ответ дляZaviriuha
Ну от у чоловіка автора по легенді така мотивація ’Дадуть повістку - вже не покатаю’. Є логіка в цьому? Є
Ми так дні народження дітей святкуємо і під час війни - поки є можливість і фінанси. Бо хто зна що буде далі, може далі на один тортик буде вистачати
Oksana0612• 06 февраля 2024
Ответ дляKira2022
Во первых по времени доезда, те же киевляне ещё и область не успели покинуть, а харьковчане и того дальше. А во вторых по номерам на машинах, ну и по говору.
Починаючи з січня 2022 у Львові масово орендували квартири мешканці Києва, Дніпра Харкова і інших міст, виїжджали вони за кордон в Польщу теж.
Подивилася на вашу реєстрацію - все ясно, що ви там бачили. Говор в вас)
Ответ дляlisulya
Звичайно є. Але українці то не про перемогу. Скільки всього можна було б купити затягнувши пояси, але ж ні, нігті, війки, ресторани, шмотки все важливіше за життя людини. То хто нас має пожаліти? Да, я вважаю, що без цього можна обійтися і обʼєднатися заради перемоги, але нажаль більшість хочуть перемоги нічого не робивши
Ответ дляZaviriuha
Ой нє. Згадайте тони ’загубленої’ гуманітарки. А то хтось затягував пояси, відривав від сім´ї і т.д.
Ответ дляZaviriuha
Ви знаєте, а люди працюють. Вони мають право перепочити, пійти ввечері попити каву у кафе чи треба по ночах сітки плести чи що робити? І раз на рік таки поїхати кудись відпочити можна чи працювати безвилазно??
Ответ дляOksana0612
Т.е. жители Харькова, Киева и Днепра приехали и не просто арендовали квартиры, а ещё и машины с местными номерами ?)
Что не так с моей регистрацией? Ну про говор смешно, тех же закарпатцев в Киеве большинство вообще не понимает.
Ответ дляimpossibilia non sunt
Я не розумію вашого посилу, а треба було щоб сиділи всі чи як? Хтось жив на Заході і йому більше повезло, бо Росія територіально далі, ніж людям на Сході, то мають всі зрівнятися? Має бути розруха всюди, мають люди з умовного Закарпаття теж сидіти круглодобово під обстрілами, щоб вам легше стало? А в США чи Європі взагалі ніякої війни не було, то давайте будемо їх нанавидіти теж? Не треба мірятися величиною горя, всі адекватні люди розуміють яка це біда і який біль. А от це постійне протистояння, нікому не потрібне.
Ответ дляZaviriuha
Может хватит людям в карман заглядывать? Зачем нам государство и налоги, если армия на обеспечении обычных граждан?
Oksana0612• 06 февраля 2024
Ответ дляKira2022
Кордон був відкритий 24 лютого - виїхати мали можливість всі бажаючі. І не тільки в сторону Польщі чи ЄС в протилежному напрямку теж їхали чимало
Ответ дляZaviriuha
Гуманітарна допомагати була з Європи, там люди просто хотіли допомогти, не затягнувши пояси. Я писала про пересічного українця
Ну то що про пересічного українця? З початку війни несли все, що могли. Бабусі свої запаси післявоєнні подіставали. І де воно все? Віддавати останнє, поки влада на зекономлені закупила барабани чи яйця по 17?
Я (і думаю не тільки я) допомогаю адресно тільки особистим знайомим і по конкретному запиту. Ніяких оцих узагальнених ’затягнути пояси заради перемоги’. Затягують і так, і в нас не питають
Tatka Kiev• 06 февраля 2024
Я достатньо часто бувала на ЗУ від початку повномасштабної
Знаєте що, там скоро не одного чоловіка не буде((( не треба ляля, що вони виїхали!
Кожен день на щиті везуть, кладовища жах
А в Буковелі відпочивають великі міста переважно Київ, Харків Дніпро ітд
І військові у відпустці також
Ответ дляTatka Kiev
І військові у відпустці також
Ви знаєте, є села, де лиш пенсіонери залишилися з чоловіків, всіх решта вигребли на війну(. Фермери не мають кого на трактор і комбайн посадити(.
Ответ дляOksana0612
Не все желающие, а кто находился возле границы. Насколько я знаю, то КПП работали только со стороны западной и Одессы, а на рашку и белорусов выехать нельзя было.
Вкусныйпончик• 06 февраля 2024
Ответ дляZaviriuha
Тобто податок 1.5 %, то мало? Жінки мають чучелами ходить? Може вистачить, що люди мовчки терплять тривоги і сидять без світла?
Tatka Kiev• 06 февраля 2024
Ответ дляmar_mar
Знаю, така сама ситуація з Хмельницької обл звідки моя мама родом, село з парою пияк і дідусів
Немає кого попросити зробити чоловічу роботу