ніколи такого не було• 06 февраля 2024

Як же котлетами пахне

Котлетки з пюре то одна з найулюбленіших страв. Що в мене, що у дітей.
От сьогодні пізно прийшли додому. Насмажила тих котлеток. З´їла одну. А вони ж зарази так пахнуть. І на кухні пахне ними.
І так же хочеться її зїсти. А з іншого боку в сукню влізти.
Як же складно триматися коли ти не одна ((((( і треба дітям смачне готувати. І коли стреси.
Викупана• 06 февраля 2024
І я обожнюю пюрешку з котлетками. А ще огірочок квашений до них, мммммммм

автор ніколи такого не було • 06 февраля 2024
Ответ дляВикупана
Мама передала. Вони в неї ідеально хрумкучі та солоні , гостренькі
Куратор дебошей• 06 февраля 2024
Я теж люблю, але обхожуся однією - з пюре, квашеною капустою. Вважаю це правильним харчуванням, головне міра. Бо не подобається мені коли правильне харчування переводять у площину дієти.
Викупана• 06 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
То не мучте себе і йдіть їсти. Встигнете ше влізти в плаття.
Ответ дляВикупана
Та так сьогодні котлетку, завтра ще щось(((( і ось не помітила, як весь одяг став малим
Ответ дляКуратор дебошей
Я також їм майже все. Головне кількість
Викупана• 06 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
На розмір більше купите. Знайшли проблему називається

Ответ дляВикупана
Так не лише в сукні проблема. Нові суглоби дорого дуже коштують. З зайвою вагою - болять частіше
Кумася• 07 февраля 2024
Потому что 2/3 тарелки должны занимать овощи, или хотя бы половину. Съедаете сначала их, потом пюре с котлетой и будете сытой.
автор ніколи такого не було • 07 февраля 2024
Ответ дляКумася
Пюре з картоплі. Картопля овочі. Все за правилами
Кумася• 07 февраля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Клетчатка нужна, а не картошка
Ответ дляКумася
Клетчатка нужна, а не картошка
Не умнічайте