Джавеліна• 06 февраля 2024

УЗД молочних залоз Київ

Дівчата, у кого робите, кого рекомендуєте?
Або навпаки, хто вам що пропустив на обстеженні?(
Поторописька• 06 февраля 2024
Верум рекомендую, там роблю

Татьяна-bfd8• 06 февраля 2024
В медикал Плаза ходила. Врач Брагуца.рекомендую. И врач и аппарат нормальные
Бараболька• 06 февраля 2024
На Лобановського робити не рекомендую. Пропустили у мами пухлину.
Вельми шановна• 06 февраля 2024
Ответ дляПоторописька
Верум рекомендую, там роблю
У кого робите?
Одна_на_всей_планете• 06 февраля 2024
У Верумі, лікарі Помінчук, Кулик
автор Джавеліна • 06 февраля 2024
Ответ дляБараболька
На узд? Чи мамографії?
Бараболька• 06 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
На узд? Чи мамографії?
Мамографія. Але тим не менше, цей центр спеціалізується саме на цьому узд там серед послуг також є. Мамі на минулому тижні зробили операцію, чекаємо гістологію. А за їх версією, у неї все ок.
автор Джавеліна • 06 февраля 2024
Ответ дляБараболька
А хто врешті-решт знайшов пухлину?
Бараболька• 06 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
А хто врешті-решт знайшов пухлину?
Вона поїхала до себе додому і лікар в районній поліклініці відразу виявив. Це ж підтвердили в обласній.

Мне без сахара• 07 февраля 2024
Всегда делаю в Адонисе на Левобережной, там 3D УЗИ в разных проекциях, это намного информативнее обычного