Джавеліна• 06 февраля 2024
УЗД молочних залоз Київ
Дівчата, у кого робите, кого рекомендуєте?
Або навпаки, хто вам що пропустив на обстеженні?(
Татьяна-bfd8• 06 февраля 2024
В медикал Плаза ходила. Врач Брагуца.рекомендую. И врач и аппарат нормальные
Джавеліна
• 06 февраля 2024
Ответ дляБараболька
На Лобановського робити не рекомендую. Пропустили у мами пухлину.
На узд? Чи мамографії?
Бараболька• 06 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
На узд? Чи мамографії?
Мамографія. Але тим не менше, цей центр спеціалізується саме на цьому узд там серед послуг також є. Мамі на минулому тижні зробили операцію, чекаємо гістологію. А за їх версією, у неї все ок.
Джавеліна
• 06 февраля 2024
Ответ дляБараболька
А хто врешті-решт знайшов пухлину?
Бараболька• 06 февраля 2024
Ответ дляДжавеліна
А хто врешті-решт знайшов пухлину?
Вона поїхала до себе додому і лікар в районній поліклініці відразу виявив. Це ж підтвердили в обласній.
Мне без сахара• 07 февраля 2024
Всегда делаю в Адонисе на Левобережной, там 3D УЗИ в разных проекциях, это намного информативнее обычного